Entertainment

25 najlepszych ofert mebli Early Prime Day — do 65% zniżki

Us Weekly ma partnerstwa afiliacyjne. Otrzymujemy wynagrodzenie, gdy klikniesz na link i dokonasz zakupu. Dowiedz się więcej!

Odliczanie oficjalnie rozpoczęte! Zostało nam już tylko kilka dni do Amazon Prime Day, który w tym roku wypada 16 i 17 lipca, a oferty już spadają jak świeże bułeczki. Jeśli masz meble na liście do kupienia w tegorocznej wyprzedaży, masz szczęście! Zebraliśmy 25 najlepszych ofert z wyprzedzeniem Oferty na meble Prime Day dzięki czemu możesz zdążyć zrobić zakupy zanim nadejdzie wielki dzień.

Może chcesz kupić nowe meble ogrodowe, aby odświeżyć przestrzeń do grillowania na podwórku — lub nowy materac, ponieważ stary już nie spełnia swojej funkcji. Albo może przydałyby Ci się nowe opcje przechowywania, aby utrzymać miejsce w idealnym stanie organizacyjnym. Niezależnie od okoliczności, nasza lista poniżej zawiera oferty dla Ciebie — i są one przecenione nawet o 65%.

Najlepsze oferty mebli Early Prime Day 2024

Najlepsze oferty na meble kuchenne Early Prime Day

Dodaj trochę dodatkowej przestrzeni roboczej do swojej kuchni dzięki Casual Home Solidny blat z twardego drewna w kuchni na wyspie teraz z 52% zniżką lub zmień wygląd swojego stołu dzięki Zestaw stołu i krzeseł kuchennych Gizoon teraz jest 33% zniżki.

1. Nasza ulubiona wyspa kuchenna: Casual Home Solidny blat z twardego drewna w kuchni na wyspie — było 230, teraz 111 dolarów!

2. Nasz ulubiony regał magazynowy: Superjare Large Bakers Rack z gniazdkami elektrycznymi — było 170 dolarów, teraz 110 dolarów!

3. Nasz ulubiony zestaw krzeseł i stołu: Zestaw stołu i krzeseł kuchennych Gizoon — było 133 dolary, teraz 110 dolarów!

4. Nasz ulubiony wózek barowy: Wózek barowy Tutotak — było 80 dolarów, teraz 58 dolarów!

5. Nasz ulubiony zestaw z wyspą kuchenną: Winsome Wood Suzanne Kuchnia — było 200$, teraz 134$!

Najlepsze oferty na meble do salonu Early Prime Day

Jeśli na Twojej liście znajduje się stojak pod telewizor, to teraz jest czas na jego zakup, ponieważ Stojak pod telewizor Furinno Entertainment jest teraz o 63% tańszy od pierwotnej ceny. Ale możesz też znaleźć oferty na takie rzeczy jak półki ścienne, regał na książki i krzesło akcentowe.

6. Nasz ulubiony uchwyt ścienny do telewizora: Pipishell Full Motion TV Monitor Uchwyt ścienny — było 25$, teraz 20$!

7. Nasze ulubione półki ścienne: Półki łazienkowe Qeeig Półki ścienne wiszące — było 30$, teraz 23$!

8. Nasza ulubiona biblioteczka: Półka na książki Sweetcrispy 5-poziomowa — było 55 dolarów, teraz 46 dolarów!

9. Nasz ulubiony stojak pod telewizor: Furinno Turn-N-Tube No Tools 3D 3-poziomowy stojak pod telewizor — było 106 dolarów, teraz 39 dolarów!

10. Nasz ulubiony fotel dekoracyjny: Fotel akcentowy tapicerowany Colamy Modern — było 140 dolarów, teraz 100 dolarów!

Powiązany: 21 najlepszych ofert Early Prime Day poniżej 50 USD — do 84% zniżki

Nie powinno to nikogo dziwić, ale my w Us jesteśmy podekscytowani Amazon Prime Day 2024. Tak wiele naszych ulubionych produktów zostanie przecenionych podczas dwudniowego wydarzenia oszczędnościowego. Od 16 do 17 lipca kupujący otrzymają ogromne zniżki na wszystko, od sezonowych niezbędnych artykułów modowych po niezbędne środki czyszczące i drogie urządzenia elektroniczne. Jesteśmy trochę […]

Najlepsze oferty Early Prime Day na meble do sypialni

Teraz jest najlepszy czas, aby zaoszczędzić na materacu! Możesz zaoszczędzić 300$ na luksusowym Materac Purple Plus King z pianką memory i siatką GelFlex. Możesz także poprawić organizację swojej szafy dzięki Pudełka do przechowywania butów Kuject X-Largektóre teraz są przecenione o 42%.

11. Nasza ulubiona komoda: Komoda Wlive do sypialni z 5 szufladami — było 53 dolary, teraz 50 dolarów!

12. Nasz ulubiony organizer na buty: Pudełka do przechowywania butów Kuject X-Large Organizery — było 50 dolarów, teraz 29 dolarów!

13. Nasza ulubiona rama łóżka: Yaheetech Classic Metalowa rama łóżka platformowego — było 100 dolarów, teraz 85 dolarów!

14. Nasz ulubiony materac: Materac Purple Plus King — było 2399$, teraz 2099$!

15. Nasz ulubiony zestaw stolików nocnych: Lakemid Nightstands Set 2 z szybką stacją ładującą — było 80 dolarów, teraz 70 dolarów!

Najlepsze oferty na meble ogrodowe Early Prime Day

Popularny wybór na Amazonie, Dywanik zewnętrzny Genimoktóry został kupiony ponad 3000 razy przez kupujących w ciągu ostatniego miesiąca, jest teraz o 26% tańszy od pierwotnej ceny. Możesz również całkowicie ulepszyć swoją przestrzeń na patio dzięki Zestaw mebli ogrodowych Fdw 4-częściowyktóra teraz jest przeceniona o prawie połowę!

16. Nasz ulubiony dywan zewnętrzny: Dywanik zewnętrzny Genimo — było 46$, teraz 34$!

17. Nasz ulubiony zestaw mebli ogrodowych: Zestaw mebli ogrodowych Fdw 4-częściowy — było 200 dolarów, teraz 109 dolarów!

18. Nasz ulubiony hamak: Podwójny hamak Vivere — było 150 dolarów, teraz 90 dolarów!

19. Nasz ulubiony fotel jajeczny: Yechen Indoor Outdoor Egg Wiszący fotel — było 215 dolarów, 168 dolarów!

20. Nasze ulubione leżaki: Zestaw 2 regulowanych foteli wypoczynkowych Zero Gravity marki Best Choice Products — było 130 dolarów, teraz 100 dolarów!

Inne oferty mebli Early Prime Day warte zakupu

Zwróciliśmy też uwagę na kilka innych ofert, których nie mogliśmy pominąć na liście, jak np. uwielbiane przez kupujących Biurko stojące z regulacją wysokości ErGear które teraz możesz dostać z 20% zniżką i Homekoko wieszak na ubrania ławka na butyktóry jest teraz przeceniony o 20%.

21. Nasz ulubiony wózek do przechowywania: Wózek magazynowy Laiensia 3-Tier — było 30$, teraz 25$!

22. Nasza ulubiona biblioteczka: Regał biblioteczny Furinno Luder — było 70$, teraz 24$!

23. Nasze ulubione biurko w biurze: ErGear Biurko elektryczne z regulacją wysokości i funkcją pracy na stojąco — było 160 dolarów, teraz 128 dolarów!

24. Nasz ulubiony fotel biurowy: Krzesło Horshod Criss Cross — było 60 dolarów, teraz 50 dolarów!

25. Nasz ulubiony wieszak na ubrania: Homekoko wieszak na ubrania ławka na buty — było 60 dolarów, teraz 48 dolarów!

Powiązany: Najlepsze oferty Early Prime Day 2024 na kuchnię

Zbyt długo masz do czynienia z tymi starymi, obskurnymi urządzeniami. Skorzystaj z tych kuchennych ofert Amazon Prime Day i spraw, aby przygotowywanie i przechowywanie żywności lub parzenie kawy i espresso stało się czymś, na co będziesz czekać z niecierpliwością, a nie czymś, czego będziesz się obawiać. Poniżej przedstawiamy niektóre z naszych ulubionych kuchennych ofert Prime Day, ale oszczędności na tym się nie kończą. […]

Source link

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button