Entertainment

Aaron Lee Tasjan o rozmowie z lękiem i rozpoznawaniu wzorców: Podcast

Słuchaj przez: Podcasty Apple | Spotify | Muzyka Amazon | Więcej platform

Aaron Lee Tasjan to kolejny artysta, który w swoim programie zadaje trudne pytania i dzieli się prawdziwymi historiami dotyczącymi jego zmagań ze zdrowiem psychicznym. Jadę tam z doktorem Mikiem podcast. W tym tygodniu autor tekstów piosenek i producent porusza kwestię znaczenia perspektywy i świadomości, szczególnie tego, jak rozmowy z lękiem pozwalają mu na zdrowe przetwarzanie tych uczuć. Posłuchaj powyżej lub gdziekolwiek odbierasz swoje podcasty.

Zdobądź bilety na Aaron Lee Tasjan tutaj

Tasjan zagłębia się w skrzyżowanie swojej sztuki i rzeczywistości swojego zdrowia psychicznego, poruszając takie utwory jak „Out of My Mind” z albumu z 2016 r. Srebrne łzy. Poprzez taką rozmowę ujawnia, jak nauczył się radzić sobie z negatywnymi lub niepokojącymi emocjami. Podkreśla konieczność rozpoznania, kiedy jego umysł zaczyna się kręcić, co nazywa przejściem w „tryb opowieści” i oddzielenia tych niepomocnych myśli od namacalnych faktów.

Posłuchaj, jak Aaron Lee Tasjan opowiada o tym wszystkim i o wielu innych rzeczach w nowym odcinku Jadę tam z doktorem Mikiem; możesz również obejrzeć fragment dyskusji za pomocą odtwarzacza wideo poniżej (lub za pośrednictwem Youtube). Następnie upewnij się, że polub, napisz recenzję i zasubskrybuj do programu prezentowanego przez Consequence Podcast Network i Zdrowy Umysł na Żywogdziekolwiek słuchasz podcastów.

Tasjan również szykuje się do trasy koncertowej; kup bilety Tutaj.

Sezon 5 Jadę tam z doktorem Mikiem jest prezentowany przez Johnson & Johnsonktóry wierzy, że zdrowie jest wszystkim. Dowiedz się więcej o Johnson & Johnson za pośrednictwem ich Świergot I Facebook strony. Sezon 5 z Jadę tam z doktorem Mikiem jest również prezentowany przez AbbViektóry kieruje dążeniem do lepszego zdrowia psychicznego. Dowiedz się więcej o AbbVie za pośrednictwem ich Świergot I Instagram stron.

Osoby potrzebujące pomocy w zakresie zdrowia psychicznego mogą zapoznać się z Zasoby Sound Mind Live strona zawierająca listę infolinii, programów społecznych, linków do terapii i innych.Fuente

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button