Entertainment

Alex Cooper użył tego śluzu ślimakowego za 12 dolarów, aby uzyskać „promienną” skórę przed ślubem

Us Weekly ma partnerstwa afiliacyjne. Otrzymujemy wynagrodzenie, gdy klikniesz na link i dokonasz zakupu. Dowiedz się więcej!

Nie ma ważniejszego czasu niż dzień ślubu, aby mieć absolutnie oszałamiającą, idealną, nieskazitelną, promienną skórę. I ponieważ Alex Cooper jest dziewczyną, ujawniła serum, którego użyła, aby doprowadzić swoją do idealnej formy na swój wielki dzień. I nie, nie był to jakiś wymyślny zabieg. To było to Serum drogeryjne z wirusem TikTok który jest teraz w sprzedaży na Amazonie ze zniżką 52%.

W wideo z Modaten Nazywaj ją tatusiem prowadząca podcast odtworzyła całą swoją rutynę pielęgnacji skóry i makijażu w dniu ślubu, aby wszyscy Nas mogłaby również uzyskać ten wygląd. Można by pomyśleć, że ktoś jej pokroju używałby wyłącznie luksusowych produktów przed tak ważną okazją, ale nie. Zaufała Cosrx Snail Mucin 96% Moc Naprawcza Esencjajakiś Najlepiej sprzedający się produkt do pielęgnacji skóry na Amazonieaby uzyskać „promienną” skórę — teraz kosztuje to tylko 12 dolarów.

„To był jedyny produkt, który utrzymywał moją skórę bardziej nawilżoną, powiedziałbym, dłużej niż 20 minut” – powiedziała Cooper. „Czuję, że kiedykolwiek nakładam serum, czuję się niesamowicie w danej chwili, a potem nagle jestem na dole, robię kawę i myślę, że moja twarz jest już sucha”.

Uzyskać Cosrx Snail Mucin 96% Moc Naprawcza Esencja (oryginalnie 25$) w sprzedaży za jedyne 12 dolarów na Amazonie! Należy pamiętać, że ceny obowiązują w dniu publikacji, tj. 9 lipca 2024 r., jednak mogą ulec zmianie.

Ten formuła serum nie brzmi seksownie, ale chłopcze, czy może sprawić, że Twoja skóra będzie wyglądać seksownie. Zawiera 96,3% filtratu wydzieliny ślimaka, który, krótko mówiąc, wspomaga nawilżenie i przeciwdziała starzeniu się skóry poprzez naprawę i odświeżanie. Jest również lekki, szybko wchłania się w skórę i jest w 100% naturalny. I możesz być spokojny, wiedząc, że żaden ślimak nie ucierpiał podczas jego produkcji, ponieważ jest pozyskiwany w bezpieczny i przyjazny dla środowiska sposób.

Cooper nie jest jedyną osobą, która pokochała serum. To ogromny bestseller na Amazonie, sprzedano ponad 100 000 butelek w ciągu ostatniego miesiąca. Na dodatek klienci porzucili je ponad 70 500 pięciogwiazdkowych ocenwiele z nich ma pozytywne recenzje.

Jeden z takich recenzentówktóra używała go zaledwie przez trzy tygodnie, powiedziała, że ​​już „widzi i czuje różnicę” w swojej skórze. „Moja skóra jest gładsza, pory są mniejsze, bardziej nawilżona i zdecydowanie jędrniejsza” — powiedziała. „Używam go pod kremem nawilżającym na dzień i na noc i zauważyłam poprawę drobnych zmarszczek na czole”.

Jeśli to serum jest wystarczająco dobry, aby Cooper mogła go użyć przed dniem swojego ślubu, jest wystarczająco dobry, aby Nas zbyt. Ale będziesz chciał działać szybko w tej wyprzedaży. Z wczesne oferty Amazon Prime Day idąc w górę i w dół, w lewo i prawo, nie wiemy, jak długo potrwa ta duża obniżka!

Zobacz to: Zdobądź Cosrx Snail Mucin 96% Moc Naprawcza Esencja (Oryginalnie 25 USD) w sprzedaży za jedyne 12 dolarów na Amazonie! Należy pamiętać, że ceny obowiązują w dniu publikacji, tj. 9 lipca 2024 r., jednak mogą ulec zmianie.

Szukasz czegoś innego? Odkryj więcej od Cosrx Tutaj i zobacz więcej serum do twarzy Tutaj! Nie zapomnij sprawdzić wszystkiego Codzienne oferty Amazon aby znaleźć więcej wspaniałych znalezisk!

Powiązany: Odświeżenie pielęgnacji skóry: To odżywcze serum zapewnia rezultaty godne liftingu twarzy

Opracowanie rutyny pielęgnacji skóry wymaga cierpliwości. W dzisiejszych czasach wielu z nas chce natychmiastowych rezultatów po włączeniu nowego produktu do naszego schematu. Iniekcje, takie jak botoks, i zabiegi chirurgiczne, takie jak lifting twarzy, to popularne metody uzyskania promiennej skóry w krótkim czasie. Na szczęście istnieją nowe narzędzia, które wprowadzają transformacyjne zmiany w zwiotczeniu, […]

Source link

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button