Sports

Anthony Edwards mówi, że nie może się doczekać gry z jednym zawodnikiem na igrzyskach olimpijskich

(Zdjęcie: Ethan Miller/Getty Images)

Minnesota Timberwolves mają jedną z nowych twarzy ligi w osobie Anthony'ego Edwardsa.

Edwards stał się jednym z najciekawszych zawodników do oglądania w lidze, a mimo to wciąż nie wykorzystał w pełni swojego potencjału.

Dlatego to lato będzie tak kluczowe dla jego rozwoju.

Będzie miał okazję spędzić czas z niektórymi z najlepszych zawodników w historii, walcząc o złoty medal na igrzyskach olimpijskich.

Zapytany o to, na co czeka najbardziej tego lata, były numer jeden draftu bez wahania przyznał, że jest jego fanem.

W rozmowie z Vincentem Goodwillem z Yahoo Sports (za pośrednictwem ClutchPoints) przyznał, że chciał po prostu obejrzeć występ Kevina Duranta na igrzyskach olimpijskich.

Po raz kolejny przyznał, że Durant jest jego ulubionym graczem wszech czasów, dlatego nie może się doczekać, aby zagrać z nim w jednej drużynie i zobaczyć, jak trafia wszystkie rzuty, tak jak ma to w zwyczaju na igrzyskach olimpijskich.

Niezależnie od tego, czy jest na boisku, czy na ławce rezerwowych, Edwards chce po prostu oglądać, jak jego ulubiony zawodnik wygrywa mecz dla drużyny USA.

Warto odnotować, że Edwards w pełni wykorzystał minione lato, kiedy to grał dla drużyny USA w Pucharze Świata FIBA, nawet jeśli nie udało im się dokończyć dzieła.

Wrócił silniejszy, lepszy, bardziej skoncentrowany i bardziej zaangażowany w defensywę.

Teraz musi przyswoić jak najwięcej informacji i wyciągnąć od wszystkich jak najwięcej informacji tego lata, a ta myśl powinna być przerażająca dla reszty ligi.

NASTĘPNY:
Anthony Edwards szczerze przyznał się do porażki w play-offachSource link

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button