Entertainment

Aurora Culpo i Paul Bernon robią sobie przerwę po przeprowadzce „zbyt szybkiej”

Aurora Culpo, Paul Bernon Cindy Ord/Getty Images dla NYFW: Pokazy;Paul Zimmerman/Getty Images dla listy EMILY

Zorza polarna I Paweł BernonBurzliwy romans „już się ochładza”, jak podaje ekskluzywne źródło Tygodnik „Us Weekly”.

Według informatora 35-letnia Aurora i 45-letni Bernon „odpoczywają” po niedawnym spędzeniu razem weekendu w Rhode Island dla swojej siostry Olivia CulpoŚlub z Christian McCaffrey.

„Powiedział jej, że chce trochę przestrzeni po całej publicznej uwadze” – kontynuuje informator. „Paul chciał tym razem zachować prywatność swojego życia osobistego w nowym związku”.

Chociaż Bernon uważa, że ​​związek „potoczył się zbyt szybko”, źródło zapewnia, że ​​między tą parą „nie ma złej krwi”.

Album rodzinny siostry Olivii Culpo, Aurory Culpo, Najsłodszy moment z jej dwójką dzieci 355

Powiązany: Najsłodsze chwile rodzinne Aurory Culpo z dwójką dzieci: zdjęcia

Aurora Culpo nauczyła się akceptować bycie samotną matką po zakończeniu małżeństwa z Michaelem „Mikeyem” Bortone w 2022 roku. „Mój związek z moim byłym nie był codziennie bezproblemowy, ale oboje podjęliśmy decyzję o okazywaniu sobie wzajemnego szacunku nawet w dni, w których nie czujemy go w pełni” – napisała Culpo na Instagramie […]

„To nie było dramatyczne” – mówi informator Nas„Nie było to zbyt poważne między nimi, a oni wciąż się poznawali”.

Aurora Culpo i Paul Bernon robią sobie przerwę po całym zainteresowaniu opinii publicznej romansami

Aurora Culpo, Paul Bernon, Bethenny Frankel Gotham/FilmMagic;Andrew H. Walker;John Nacion/Getty Images(3)

Bethenny Frankelktóra jest byłą narzeczoną Bernona, po raz pierwszy zasugerowała w niedzielnym odcinku swojego podcastu „Just B” 7 lipca, że ​​jego związek z Aurorą został zawieszony. (Nas w maju podała do wiadomości, że Frankel i Bernon zakończyli swoje zaręczyny kilka miesięcy wcześniej.)

„Jestem dumny z tego, jak sobie poradziłem [the split]”, powiedział Frankel, 53 lata, zanim wspomniał o Aurorze. „Myślę, że ta kobieta też wiele się nauczyła. Ich działania kosztowały ich związek, który był zupełnie nowy, i kto wie, co by się stało?”

Us potwierdził w zeszłym miesiącu, że Bernon i Aurora „spotykali się przez ponad dwa miesiące” po jego rozstaniu z Frankel. „Bardzo szybko poszedł do przodu po Bethenny”, powiedziało wówczas źródło. Zdjęcia pokazały również, że Bernon uczestniczył w różnych wydarzeniach podczas weekendu ślubnego Olivii, ale nie było go na samej ceremonii.

Aurora szczerze opowiedziała o rozwijającym się związku w swoim podcaście „Barely Filtered” na początku tego miesiąca, mówiąc Olivii, że niedopuszczenie jej partnera do ceremonii było „niegrzeczne”. Tymczasem Olivia żartobliwie nazwała Bernona „smakiem miesiąca” swojej siostry.

Frankel ze swojej strony odniosła się do publicznego charakteru krótkiego romansu Bernona i Aurory w swoim odcinku podcastu.

„To było zdecydowanie szokujące i żenujące” – powiedział Frankel w niedzielę. „Słyszeć o byłym narzeczonym, który wkrótce potem związał się z inną kobietą na ich pierwszej randce, a potem być w ich związku, słuchać o ich seksie i ich talentach, poznawać ich dzieci i poziom zaangażowania był druzgocący”.

Frankel stwierdziła, że ​​najbardziej zdenerwowało ją to, że Bernon został przedstawiony jako facet „niezauważany”.

„W tym przypadku, ten, który musi być poza radarem”, powiedziała o ich własnym rozstaniu. „Gdy ironicznie, to ja byłam tą, która była bardzo pod radarem. I po prostu chcę powiedzieć, że jest OK”.

Ze sprawozdaniem Amandy Williams

Source link

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button