Entertainment

Bob Dylan zapowiada nowy, ogromny zestaw pudełkowy „The 1974 Live Recordings”

Bob Dylan zapowiedział wydanie ogromnego, 27-płytowego zestawu, na którym uwieczniono jego trasę koncertową z 1974 roku z zespołem The Band. Bob Dylan – Nagrania na żywo z 1974 r. pojawi się 20 września i zawiera 431 piosenek — 417 z nich nie zostało wcześniej wydanych — a także notatki dziennikarki, krytyczki i współpracowniczki Pitchfork Elizabeth Nelson. Dziś Dylan wydał wersję „wiecznie młodzi”, który nagrał na żywo w Seattle w sobotę 9 lutego 1974 roku. Sprawdź poniżej.

Z ogromnej listy utworów 133 utwory zostały na nowo zmiksowane z oryginalnych 16-ścieżkowych taśm. Oprócz zestawu pudełkowego CD, Trzeci człowiek Records uwolnię Nagrania na żywo z 1974 r. – brakujące utwory sprzed powodzizawierający wersje wszystkich piosenek nagranych przez Dylana, które nie znalazły się na jego albumie koncertowym z 1974 r., Przed potopemZestaw jest tłoczony wyłącznie na kolorowym winylu i będzie dostępny w Vault, usłudze sprzedaży wysyłkowej Third Man bezpośrednio do klientów.

Nagrania na żywo z 1974 r. obchodzi 50. rocznicę powrotu Dylana do koncertowania po ośmioletniej przerwie. Przerwa Dylana nastąpiła po tym, jak złamał kark w wypadek motocyklowy w 1966. Legendarna wyprawa ponownie połączyła Dylana z zespołem, który wspierał go podczas wszystkich 30 koncertów. Trasa rozpoczęła się 3 stycznia na Chicago Stadium i trwała 42 dni.

Bob Dylan niedawno dołączył do Willie’ego Nelsona na jego corocznym Piknik 4 lipca koncert. Będzie koncertował z Willie Nelson & Family do września.

Przeczytaj niedzielną recenzję Elizabeth Nelson na temat albumu Dylana z 1976 roku Pragnienie.

Fuente

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button