Entertainment

Była żona Tobeya Maguire'a broni go przed plotkami o romansie z 20-letnią modelką

Maguire i Chee wywołali w Internecie zamieszanie wokół ich domniemanego związku po tym, jak zostali zauważeni, jak opuszczają pełne gwiazd przyjęcie Michaela Rubina, na którym wszyscy byli biali, z rękami na dolnej części pleców Chee.

Jednak Jennifer Meyer nie daje wiary plotkom, nazywając je „bzdurami” i twierdząc, że Tobey Maguire „tylko pomagał przyjaciółce dostać się do jej samochodu”.

Artykuł jest kontynuowany poniżej reklamy

Jennifer Meyer rozprawia się z plotkami o życiu miłosnym Tobeya Maguire'a

MEGA

Wokół aktora znanego ze „Spider-Mana” i jego rzekomego romansu z 20-letnią modelką Lily Chee krążyły plotki. Wszystko wskazuje na to, że Maguire zdradzał ją, gdy razem wychodzili z imprezy Michaela Rubina czwartego lipca.

Zdjęcia te skłoniły trolla na Instagramie do zadania Meyer pytania, dlaczego jej były mąż „rucha kogoś o 3 lata starszego” od ich córki.

Artykuł jest kontynuowany poniżej reklamy

Artykuł jest kontynuowany poniżej reklamy

Jak widać na X (dawniej Twitter), odpowiedziała na „niegrzeczny komentarz”, zauważając, że Maguire „zachowywał się dobrze”, „uprzejmie pomagając przyjaciółce dotrzeć do jej samochodu”.

Inna rzekoma rozmowa z tym samym trollem miała na celu wyjaśnienie sprawy, pisząc: „Nie wierz we wszystko, co czytasz (jestem pewna, że ​​gdzieś cię tego nauczono). Tobey jest tak dobrym facetem, jak to tylko możliwe”.

Ani Maguire, ani Chee nie potwierdzili ani nie zaprzeczyli tym spekulacjom.

Artykuł jest kontynuowany poniżej reklamy

Media społecznościowe reagują na komentarze Jennifer Meyer na temat jej byłego męża

Kilku fanów stanęło w obronie Meyer, zastanawiając się, dlaczego musi odpowiadać za aktora, podczas gdy inni byli zdziwieni, skąd były partner może wiedzieć tak wiele o życiu miłosnym byłego partnera.

Fan powiedział, że Meyer „nie powinna odpowiadać” za działania gwiazdy „Wielkiego Gatsby’ego”, ponieważ nie są już razem, dodając, że „nie wiedzą, dlaczego zadała sobie trud, żeby odpowiedzieć”.

„To pytanie do Tobeya, nie do jego byłej żony. Są rozwiedzeni! Czego, do cholery, ludzie od niej oczekują?” – zapytał inny fan.

Artykuł jest kontynuowany poniżej reklamy

Trzecia osoba powiedziała: „Ona ratuje twarz dla dobra swoich dzieci. Jakiego innego wytłumaczenia może użyć niż „pomaganie przyjaciółce wsiąść do samochodu”? To najbardziej oczywiste wymówki. Właściwie śmieszne. Po prostu nie powinna nic mówić. Nie jest tak, że jej jedna odpowiedź w morzu setek komentarzy zmieni narrację na temat tego zdjęcia. Dziwne, że odpowiedziała”.

Jennifer Meyer uważa, że ​​współrodzicielstwo z Tobeyem Maguire’em jest dość trudne

Tobey Maguire kończy trening, prezentując umięśnione ramiona w Los Angeles. 12 czerwca 2018 r.
MEGA

Maguire i Meyer pobrali się w 2007 roku i oboje mają dwójkę dzieci: 17-letnią córkę Ruby i 15-letniego syna Otisa. Rozstali się w 2016 roku, ale nadal wspólnie wychowują nastoletnie dzieci.

Jednak podczas występu w 2022 r. w programie „World's First Podcast” 47-letni projektant biżuterii zdawał się sugerować, że współrodzicielstwo z Maguire jest wyzwaniem, mówiąc: „współrodzicielstwo to skurwysyn”.

„To był wybór i zaufanie, że wszechświat nas wesprze” – wyjaśnił Meyer, per Strona szósta„Ale powiem ci coś, ta praca jest skurwysynem”.

Później przyznała, że ​​dali z siebie wszystko i że zaowocowało to „piękną rodziną”, dodając, że ich „piękne rozstanie” było „najpiękniejszym doświadczeniem” w jej życiu.

Artykuł jest kontynuowany poniżej reklamy

Jennifer Meyer i Tobey Maguire mają teraz serdeczne relacje

Tobey Maguire, Jennifer Meyer 09/08/2015 Premiera gPawn Sacrificeh w Los Angeles odbyła się w Harmony Gold w Los Angeles, Kalifornia
MEGA

W podcaście Meyer zauważyła, że ​​ona i Maguire utrzymują teraz przyjacielskie stosunki i nawet rozmawiają o swoim życiu miłosnym.

„Teraz porozmawiamy o naszych bliskich” [like]„Hej, masz dzieciaki? Jadę na weekend” – powiedziała gospodyniom Sarze Foster i Gabby Bernstein. „Teraz to jest jak… „Hej, mam ciężki dzień” albo „Hej, zrobiłeś to, to mnie naprawdę przygnębiło”.

W innym miejscu programu przyznała, że ​​dla swojego byłego męża „zrobi wszystko”.

„Nawet nie potrafię tego wyjaśnić” [it],” powiedziała o ich więzi. „Zrobiłabym dosłownie wszystko na świecie dla Tobeya. Jest moim bratem. Kocham go na śmierć i mamy najpiękniejszą rodzinę.”

Była para nie rozwiodła się aż do 2020 roku

Tobey Maguire PRZYBYWA NA PREMIERĘ „TROPIC THUNDER”.
MEGA

Nawet po separacji w 2016 roku Meyer nie wniosła pozwu o rozwód aż do października 2020 roku, kiedy to zażądała wspólnej, prawnej i fizycznej opieki nad ich dziećmi.

Według doniesień, byli małżonkowie nazwali swoje dzieci „pierwszym priorytetem” w swoich początkowych dokumentach separacyjnych i powiedzieli wówczas, że wychowają je „z trwałą miłością, szacunkiem i przyjaźnią”.

Meyer wcześniej podzielił się w rozmowie z Tygodnik amerykański że jej celem we współrodzicielstwie jest unikanie czynienia swoich dzieci „nieszczęśliwymi”.

Wyjaśniła: „Pamiętaj, że kochasz swoje dzieci tak samo, bardziej niż cokolwiek innego na świecie i chcesz dla nich jak najlepiej”.

Source

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button