Entertainment

Christina Hall mówi, że ona i jej były mąż Tarek są w „naprawdę dobrym miejscu”

Christina Hall i Tarek El Moussa. Getty Images (2)

Byli małżonkowie Christina Hall I Tarek El Moussa z biegiem czasu przeszły długą drogę.

“Czuję się jak [Tarek and my husband Josh’s relationship] „Z biegiem lat zdecydowanie się poprawiło” – powiedział Hall, 40 lat, w ekskluzywnym wywiadzie Tygodnik „Us Weekly” we wtorek 2 lipca, omawiając nowy sezon Christina na wybrzeżu. „Wszyscy jesteśmy teraz w naprawdę dobrym miejscu, jeśli chodzi o współrodzicielstwo”.

Hall i El Moussa, 42 lata, byli małżeństwem w latach 2009–2018. W tym czasie na świat przyszła ich córka Taylor, obecnie 13-letnia, i syn Brayden, obecnie 8-letni. Po Odwróć się lub upuść gwiazdy rozwiedzione, Tarek znalazł miłość z Sprzedaję Zachód Słońca gwiazda Heather Rae El Moussa; pobrali się w październiku 2021 r., zanim powitali na świecie syna Tristana, który ma 17 miesięcy. Hall tymczasem był żonaty z Mrówka Mrówkaz którym ma 3-letniego syna Hudsona, przed ich rozstaniem w 2021 roku. Następnie wyszła za mąż Sala Joshuy w kwietniu 2023 r.

Christina i Tarek, którzy zakończyli Odwróć lub Odwróć później w tym samym roku, przygotowują się do ponownego połączenia sił w kolejnym projekcie HGTV. Obok Josha, 43 lata, i Heather, 36 lat, była para będzie ze sobą konkurować w Flip-Off projektować nieruchomości wymagające remontu.

Nadal współpracownicy Christina Haack Tarek El Moussa Wzloty i upadki na przestrzeni lat

Powiązany: Wzloty i upadki byłych par Christiny Hall i Tareka El Moussy

Mówiąc o rollercoasterze! Wzloty i upadki Christiny Hall (z domu Haack) i Tareka El Moussy zaczęły się na długo przed tym, jak zakończyli związek w 2016 roku. Gwiazdy reality show pobrały się w maju 2009 roku, cztery lata przed tym, jak ich serial HGTV wywindował ich w centrum uwagi. Sytuacja zmieniła się, gdy El Moussa usłyszał diagnozę: […]

„Dobrą rzeczą w tym programie jest to, że będzie zabawnie. To rywalizacja” – powiedziała Christina we wtorek. „Nie będzie żadnej złej krwi, bez względu na to, co się stanie. Nikt z nas nie traktuje tego tak poważnie, żeby się o coś wściekać. Po prostu postanowiliśmy się przy tym dobrze bawić, bez względu na wszystko. Ponieważ kiedy dobrze się bawisz podczas kręcenia, to jest najważniejsze, ponieważ to właśnie zauważy publiczność”.

Christina Hall mówi, że związek z byłym Tarekiem El Moussą „zdecydowanie się poprawił” z czasem

Christina Hall HGTV

Christina zauważyła również, że ona i Josh dopiero „zaczęli” filmować Flip-Off, którą czwórka sama zaprezentuje telewizji HGTV.

„Josh i ja zaczęliśmy robić flipy domów w Tennessee. Naprawdę tęskniłam za flipami domów” – powiedziała Christina. „Wszyscy rozmawialiśmy o tym, jak wygląda robienie razem show o flipowaniu domów; [we] wylądowaliśmy na aspekcie rywalizacji, ponieważ programy o rywalizacji są naprawdę dobre dla sieci, ogólnie rzecz biorąc. Przynieśliśmy ten program do sieci i byli super podekscytowani. Pochodzi z czasu powrotu do flipowania, a potem relacja współrodzicielska układała się naprawdę dobrze. Jesteśmy w miejscu, w którym wszyscy moglibyśmy to robić razem i nadal lubić się nawzajem po tym.”

Według Christiny współrodzicielstwo układa się dobrze, ponieważ ona i Tarek stawiają dzieci na pierwszym miejscu.

Pary celebrytów z programami o remontach domów razem: Chip i Joanna Gaines, Tarek El Moussa i Heather Rae Young, Więcej czerwonej sukienki

Powiązany: Pary celebrytów, które razem wystąpiły w programach o remontach domów

Od remontów do zakochania! Pary celebrytów są stałym elementem programów o remontach domów, od Chipa Gainesa i Joanny Gaines po Tareka El Moussę i Heather Rae El Moussę (z domu Young). Chip i Joanna z kolei zyskali sławę w 2013 r., kiedy HGTV wyemitowało premierę Fixer Upper. Reality show skupiał się na małżeństwie […]

„Reszta rzeczy jest błaha, ale ostatecznie wszyscy po prostu kochamy dzieci i chcemy, żeby były szczęśliwymi, rozwijającymi się jednostkami” – powiedziała. „To naprawdę wszystko, co się liczy”.

Christina i Josh starają się pogodzić życie rodzinne ze swoimi związkami, pracując nad nowymi projektami Christina na wybrzeżuich program projektowy HGTV z siedzibą w Orange County w Kalifornii. Christina i jej mąż również spędzają czas na wsi w Tennessee, gdzie kręcą spin-off HGTV Christina na wsi.

„Naprawdę chciałam wielkich projektów” – żartowała Nas piątego sezonu Christina na wybrzeżu„Kiedy program się zaczynał, trwał tylko 30 minut [and] mieliśmy czas, żeby zrobić, powiedzmy, dwie przestrzenie. A potem dodali więcej elementów rodzinnych, a potem mieliśmy czas, żeby zrobić trochę więcej. Teraz sieć chce trochę mniej rodziny, a więcej projektu. Więc w tym przypadku naprawdę chciałem zrobić duże projekty i na szczęście dostaliśmy kilka naprawdę dużych — całe domy aż po słupki. [We are] naprawdę dotykając całej części tych domów; długie przebudowy, które trwały, jak, rok. Myślę, że fani naprawdę będą chcieli zobaczyć, jak cały projekt powstaje.”

Christina na wybrzeżu Premiera 5. sezonu odbędzie się na kanałach HGTV i Max w czwartek 11 lipca o 21:00 czasu wschodniego.

Ze sprawozdaniem Andrei Simpson

Source link

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button