Entertainment

Cocteau Twins zapowiadają wznowienie współpracy Harolda Budda z The Moon and the Melodies

Cocteau Twins zapowiedzieli nową, winylową reedycję Księżyc i melodieich współpraca z Haroldem Buddem z 1986 roku. Album, który będzie dostępny 23 sierpnia za pośrednictwem 4ADzostał zremasterowany z oryginalnych taśm przez Robina Guthrie z zespołu. To pierwszy raz, kiedy album będzie dostępny na winylu od czasu premiery.

Cocteau Twins również wystartowali nowy kanał na YouTubektóry po raz pierwszy gromadzi wysokiej rozdzielczości transfery taśmowe wszystkich swoich oficjalnych teledysków. Biblioteka zawiera klipy do piosenek takich jak „Pearly Dewdrops' Drops”, „Heaven or Las Vegas”, „Evangeline” i innych, ulepszone przy użyciu oryginalnych masterów znalezionych w skarbcach 4AD i Universal Music. Zespół uruchomił również nowy oficjalny sklep z gadżetami aby zbiegło się z wiadomościami.

Na początku tego roku Cocteau Twins wydali ponownie swoje dwa ostatnie albumy, „The Last Day” z 1994 r. Kawiarnia Czterech Kalendarzy i 1996 Mleko i pocałunki. Ponowne wydania następują po podobnych reedycjach ich poprzednich albumów na przestrzeni lat, w tym Skarb, Po uszy, GirlandyI Wiktoria.

Przeczytaj „8 piosenek z samplami Cocteau Twins, od Arca do The Weeknd”, „30 najlepszych albumów dream pop” i „Jak teksty piosenek „Fake” My Bloody Valentine i Cocteau Twins trafiły na Spotify”.

Fuente

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button