Sports

Davante Adams ma wiadomość dla zespołu mediów społecznościowych Chargers

(Zdjęcie: Ethan Miller/Getty Images)

Można śmiało powiedzieć, że Davante Adams i Los Angeles Chargers nie mają najlepszych relacji.

Tak się przynajmniej stało po tym, jak zespół Chargers zajmujący się mediami społecznościowymi zdecydował się opublikować wideo przedstawiające rywala, zawodnika Las Vegas Raiders, oraz kosz na śmieci podczas publikacji harmonogramu rozgrywek na początku przerwy międzysezonowej.

Podczas występu w programie „Up & Adams” trzykrotny All-Pro skrytykował drużynę Chargers za zamieszczanie postów na jego temat.

„Proszę nie wypowiadać mojego nazwiska” – powiedział Adams.

Nie potrwa długo, zanim rozstrzygnie się to na boisku. Adams i Raiders zmierzą się z Chargers w 1. tygodniu nadchodzącego sezonu NFL.

W pięciu meczach przeciwko Chargers Adams był gwiazdą z 41 przyjęciami na 535 jardów i czterema przyłożeniami. To daje średnio prawie osiem przyjęć i 107 jardów na mecz.

Być może w najlepszym interesie drużyny Chargers i jej zespołu ds. mediów społecznościowych będzie nie krytykować prawdopodobnie najlepszego wide receivera w NFL.

31-latek pozostał w elicie ligi nawet po opuszczeniu Green Bay Packers po sezonie 2021. W ciągu ostatnich sześciu lat zaliczył pięć sezonów z 1100 jardami, a także dwa inne sezony z 997 jardami w swojej karierze.

Ma na swoim koncie także pięć sezonów ze 100 złapaniami, w tym oba lata spędzone w drużynie Raiders.

Po sezonie, w którym zdobył 103 piłki i 1144 jardów, Chargers mogą chcieć podwójnie kryć Adamsa, gdy spotkają się ponownie.

Patrząc w przyszłość, na sezon 2024, Adams i Raiders będą chcieli po raz pierwszy od jego przybycia dostać się do fazy play-off.

NASTĘPNY:
Raiders Running Back wygląda na wysportowanego na najnowszym zdjęciuSource link

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button