Entertainment

Decyzja Nicka Cartera o wstrzymaniu pozwu o napaść seksualną skrytykowana przez oskarżycielkę

Nick CarterProcesy o napaść na tle seksualnym nie skończą się bez walki, ponieważ jedna z jego oskarżycielek sprzeciwia się zawieszeniu sprawy.

Absolwent Backstreet Boys próbował odłożyć walkę z Melissą Schuman, aby zająć się inną sprawą. Jednak domniemana ofiara skrytykowała jego działania jako podstęp, aby uniknąć osądu.

Jak już wspomniano, nie jest to pierwszy przypadek napaści seksualnej, której ofiarą padł Nick Carter. Jego wizerunek ucierpiał w 2022 r., kiedy Shannon Ruth oskarżyła go o napaść, gdy miała 17 lat.

Artykuł jest kontynuowany poniżej reklamy

Nick Carter oskarżony o unikanie zarzutów o napaść seksualną

MEGA

Zespół Cartera niedawno złożył odpowiedź na roszczenia Schumana dotyczące jego próby zawieszenia sprawy. Rzekoma ofiara twierdziła, że ​​jego działania były „kolejną taktyką proceduralną mającą na celu opóźnienie wymogu odpowiedzi na [the] zarzuty w sądzie.”

Zespół piosenkarki odrzucił jednak jej oskarżenia, podkreślając, że jego prośba o wstrzymanie sprawy została złożona z uzasadnionych powodów. Twierdzili, że chciał skupić się na swoim pozwie o zniesławienie w Nevadzie przeciwko Shannon Ruth.

Adwokaci Cartera zauważyli, że muszą rozwiązać tę sprawę, zanim zajmą się zarzutami Schumana. „Oba pozwy zostaną rozstrzygnięte w sposób rozstrzygający, gdy Carter udowodni fałszywość błahych twierdzeń Schumana i Ruthsa” – powiedział zespół prawny, zgodnie z RadarOnline.

Artykuł jest kontynuowany poniżej reklamy

Zespół Melissy Schuman krytykuje powody, dla których Carter wstrzymuje się z wszczęciem sprawy

Według przedstawicieli prawnych piosenkarki szczegóły z każdej sprawy były „identyczne”, a „rzekome napaść Cartera na Ruth i Schumana są istotne dla obu” pozwów. Jednak zespół Schumana nie zgodził się z tym, argumentując, że zarzuty nie były podobne.

Przedstawiciele Schumana podkreślili, że Carter „ignoruje wiele kobiet, które oskarżyły go o napaści seksualne, które miały miejsce przed i po napaści Schumana w 2003 r.” Ich sprzeciw trwał dalej:

„Argument oskarżonego Cartera wiążący sprawę Nevady z tą sprawą opiera się na jego fałszywym założeniu, że Shannon Ruth jest jedyną inną ocalałą, która oskarżyła oskarżonego Cartera o napaść na tle seksualnym”.

Artykuł jest kontynuowany poniżej reklamy

„Żądanie od Schuman, aby poczekała do zakończenia sprawy w Nevadzie, zanim będzie mogła prowadzić tę sprawę sądową, zgodnie z żądaniem pozwanych, spowodowałoby dalsze opóźnienia, szkodząc [her] prawo do dochodzenia swoich roszczeń tutaj”, argumentowali prawnicy Schuman.

Artykuł jest kontynuowany poniżej reklamy

Adwokaci Cartera krytykują Schumana za „fałszywe oskarżenia”

Po sprzeciwie Schuman wobec wstrzymania sprawy o napaść, zespół Carter odpowiedział w ostrej odpowiedzi. Oskarżyli ją o próbę „wprowadzenia sądu w błąd i zdezorientowania go” oświadczeniami, które opisali jako „nieszczere i celowo wprowadzające w błąd”.

Przedstawiciele Cartera skrytykowali również Schumana, zaliczając go do czynników przyczyniających się do pozwu o zniesławienie przeciwko Ruth, twierdząc:

„Schuman celowo ignoruje fakt, że zarzuty dotyczące spisku i zniesławienia wysunięte przez Cartera w pozwie w Nevadzie wynikają z fałszywych oskarżeń Schuman o napaść na tle seksualnym, tych samych zarzutów, które stanowią podstawę jej skargi”.

Pomimo uczuć Schumana i Cartera, to sędzia musi zdecydować, czy sprawa o napaść będzie kontynuowana. Ich los zostanie rozstrzygnięty na rozprawie w sprawie wniosku o zawieszenie 10 lipca.

Artykuł jest kontynuowany poniżej reklamy

Wewnątrz pozwu o zniesławienie Cartera przeciwko jego oskarżycielom

W styczniu The Blast uzyskał dokumenty prawne, które ujawniły, że Carter pozwał grupę kobiet za zniesławienie go zarzutami napaści seksualnej. Na liście znalazły się Ruth, Schuman, Jerome Schuman, AR i Doe @ElaineMoo Twitter Account Owner.

Według Cartera kobiety te rozpowszechniały kłamstwa przeciwko niemu, próbując zniszczyć jego wizerunek i „wymusić” pieniądze. On stanowczo zaprzeczył oskarżeniom przeciwko niemu, a jego dokumenty dowodzą:

„Pozwy Ruth i AR są ukoronowaniem trwającego około pięciu lat spisku zorganizowanego przez Współspiskowców w celu nękania, zniesławiania i wymuszania od Cartera”.

„Kampania została zapoczątkowana i wzmocniona przez ruch #MeToo” – twierdzi akt. Dokumenty obwiniały Schuman za zainicjowanie kampanii oszczerstw, zauważając, że opublikowała „sprośny wpis na blogu” w listopadzie 2017 r.

Artykuł jest kontynuowany poniżej reklamy

Nick Carter uważa, że ​​Schuman zorganizował proceder zniesławienia

Nick Carter powraca do mediów społecznościowych po śmierci siostry
MEGA

Według dokumentów Carter, po tym jak Schuman oskarżył go o napaść seksualną na nią w 2017 r., zwerbowała Ruth i AR do swojego planu zniesławienia. Ona i inny oskarżony, Jerome Schuman, rzekomo przygotowywali i instruowali Ruth.

Para, zgodnie z twierdzeniami Cartera, przekonała Ruth, aby eskalowała jej historię z bycia prześladowaną i fizycznie skrzywdzoną przez niego do bycia seksualnie napadniętą. Twierdził, że zrobili to, aby wymusić od niego pieniądze za pośrednictwem prawników cywilnych.

Jednakże ci prawnicy rzekomo wycofali sprawę po ponownym zbadaniu zarzutów grupy Schumana i dowodów, które wykazały nieścisłości w ich historiach. Rzekome ofiary, zgodnie z dokumentami, wciągnęły również zmarłego Aarona Cartera w swoje intrygi.

Source

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button