Sports

DeMar DeRozan prezentuje koszulkę New Kings

(Zdjęcie: Elsa/Getty Images)

Sacramento Kings zrobili furorę wśród wolnych agentów, podpisując z DeMarem DeRozanem trzyletni kontrakt wart 73,7 mln dolarów, na mocy którego miał grać na Zachodnim Wybrzeżu.

W ramach transakcji Harrison Barnes trafił do San Antonio Spurs, natomiast Chris Duarte, dwa wybory w drugiej rundzie draftu oraz pieniądze trafiły do ​​Chicago Bulls.

Brenden Nunes, ekspert NBA, opublikował film, na którym uśmiechnięty DeRozan prezentuje nową koszulkę z numerem 10, którą założy w barwach Kings.

Znany strzelec skończy w przyszłym miesiącu 35 lat, ale jego talent do wrzucania piłki do kosza nie zmniejszył się.

Jest weteranem NBA z 15-letnim stażem, który zdobywał punkty wszędzie, gdzie grał, w tym przez dziewięć sezonów w Toronto i po trzy w San Antonio i Chicago.

W zeszłym sezonie DeRozan zdobywał w barwach Bulls średnio 24,0 punktów, miał 5,3 asysty i 4,3 zbiórki – jest więc doskonałym zawodnikiem.

Sacramento zamierza połączyć go z De'Aaronem Foxem i Domantasem Sabonisem, aby spróbować poczynić postępy w niezwykle konkurencyjnej Konferencji Zachodniej.

Nowy Król to rzadkość w lidze, w której tak wielu zawodników zdobywa punkty z dystansu.

DeRozan to klasyczny strzelec ze średniego dystansu o zabójczym dotyku, a dwa ostatnie sezony zakończył w pierwszej trójce graczy zdobywających najwięcej głosów na Gracza Roku.

Ale czego brakuje temu strzelcowi w ostatnich latach, to występów w fazie posezonowej.

Od finałów Konferencji Wschodniej w 2016 roku DeRozan zagrał tylko w 12 meczach play-off w ciągu dwóch serii.

Na początku swojej kariery w Toronto miał duże doświadczenie w rozgrywkach posezonowych, ale jego doświadczenie znacznie zmalało, gdy dołączył do San Antonio i Chicago.

NASTĘPNY:
Według informatora wybór DeMara DeRozana nastąpił pomiędzy dwoma zespołamiSource link

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button