Entertainment

Dlaczego Meagan Good jest „dumna” ze swojego związku z Jonathanem Majorsem pomimo jego problemów prawnych

Meagan Dobra w ostatnich miesiącach spotkała się z dużą ilością krytyki, zwłaszcza w związku z jej relacją z aktorem, który znajduje się w trudnej sytuacji Jonathan Majors.

Aktorka broniła teraz swojej decyzji o spotykaniu się z Majorsem, przypisując ją swojej wierze w Boga, mimo ostrzeżeń przyjaciół i bliskich.

Meagan Good wypowiedziała się także na temat „wsparcia”, jakiego ona i Jonathan Majors udzielali sobie nawzajem w ostatnim roku swojego związku, który określiła jako „wspaniały”.

Artykuł jest kontynuowany poniżej reklamy

Meagan Good broni relacji z Jonathanem Majorsem

MEGA

42-letnia aktorka była gościem wtorkowego odcinka programu „Today with Hoda and Jenna”, w którym poparła swoją decyzję o nawiązaniu związku z aktorem „Creed 3” pomimo kontrowersji, jakie wówczas go otaczały.

W programie współprowadząca Hoda Kotb zapytała, czy któryś z jej znajomych zasugerował jej, żeby poczekała, „aż zobaczę, jak wszystko się ułoży” w związku z procesem Majorsa o napaść, zanim pójdzie z nim na całość.

„Eee, tak, wszyscy przyjaciele mi doradzali, ale pod koniec dnia wiem jedno: zawsze mogę spojrzeć na siebie w lustrze, kiedy ufam swojemu duchowi, kiedy ufam Bogu, kiedy proszę Boga i kiedy poruszam się w rytm własnego bębna” – wyjaśniła, per Strona szósta.

Artykuł jest kontynuowany poniżej reklamy

Good wyjaśniła jednak, że z pewnością bierze pod uwagę „opinię i rady” wszystkich, których kocha, ale musi „żyć [her] życie.”

„Zawsze mogę spojrzeć i powiedzieć: 'OK, jestem z tego dumna'. Bez względu na to, co się dzieje, mam pokój w sercu i harmonię w sercu” – dodała.

Artykuł jest kontynuowany poniżej reklamy

Wszystko układa się „cudownie” dla Meagan Good i Jonathana Majorsa

Meagan Good na 13. dorocznej gali rozdania nagród AAFCA w Los Angeles
MEGA

Aktorka z serialu „Think Like A Man” pokazała, jak bardzo jest wspierającą partnerką, będąc stale widywaną na sali sądowej przez cały czas kłopotów prawnych Majorsa.

Wyjaśniła, że ​​jest jedyną osobą, która może „zdać Bogu sprawę z tego, co zrobiłam, więc chcę być odpowiedzialna za decyzje, które podejmuję, a także chcę żyć życiem, jakie chcę żyć”.

W innym miejscu swojego wystąpienia w programie opowiedziała o tym, jak wyglądał ostatni rok ich związku, mimo wyzwań, z którymi musieli się zmierzyć.

Good przyznał, że miniony rok był dla nich „cudowny”, opisując, jak bardzo się wspierali.

Artykuł jest kontynuowany poniżej reklamy

„Wsparcie, jakie mogliśmy sobie nawzajem dać, poświęcanie się sobie nawzajem, szczere rozmowy, miłość, szacunek, troskliwość i życzliwość, to wszystko było naprawdę wspaniałe” – zachwycała się.

Artykuł jest kontynuowany poniżej reklamy

Jonathan Majors i Meagan Good podzielili się publicznym pocałunkiem

Jonathan Majors i GF Meagan Good
MEGA

Para najwyraźniej nie stroni od okazywania sobie czułości w miejscach publicznych, czego dowodem jest chociażby ich szczera autopromocja podczas premiery nowego filmu Tylera Perry'ego „Rozwód w czerni” w Nowym Jorku w poniedziałek.

Good i Majors rumienili się, gdy dzielili gorący pocałunek na czerwonym dywanie. Majors zachował swój prosty wygląd, zakładając czarny kardigan na niebieską koszulę zapinaną na guziki i czarne spodnie.

Z drugiej strony, Good wyglądała szykownie w jasnoniebieskiej sukience z dużym wycięciem wzdłuż talii, eksponując jej umięśnione mięśnie brzucha. Uzupełniła stylizację szpilkami na paskach i błyszczącymi kolczykami.

Zapytana o sekret swojej wyrzeźbionej sylwetki, przyznała się do zasług swojego chłopaka, mówiąc: „Pan Majors! On ćwiczy bardzo, bardzo ciężko”.

„To dodatkowa korzyść kogoś, kto jest konsekwentny. To zmieniło moje życie i moją sylwetkę” – dodała, per EkstraTV.

Artykuł jest kontynuowany poniżej reklamy

Jonathan Majors został uhonorowany nagrodą „Perseverance Award”

Jonathan Majors przybywa do sądu karnego w Nowym Jorku 4 grudnia 2023 r.
MEGA

Good towarzyszył aktorowi grającemu rolę „Ant-Mana” podczas ceremonii wręczenia nagród Hollywood Unlocked Impact Awards 2024, która odbyła się w zeszłym miesiącu, podczas wręczenia mu nagrody Perseverance Award.

Według doniesień, Majors nie mógł powstrzymać łez, gdy wszedł na scenę, by odebrać nagrodę.

Aktor, który zmagał się z przeciwnościami losu, wygłosił wzruszające przemówienie, które spotkało się z pozytywnym przyjęciem innych gwiazd pierwszej ligi, w tym Tiffany Haddish, Cardi B i Sharon Stone.

„Jestem niedoskonały. Mam wady — przyznaję się do nich” — powiedział, powstrzymując łzy.

Jonathan Majors opowiada o znaczeniu „wytrwałości”

Jonathan Majors opuszcza sąd karny w Nowym Jorku 8 grudnia 2023 r.
MEGA

Podczas swojego przemówienia 34-letni aktor zdefiniował „wytrwałość” jako „upór w robieniu czegoś pomimo trudności lub opóźnień”, zanim zauważył, że „Bóg, któremu służę, postawił mnie w sytuacji, w której musiałem ucieleśniać to słowo bardziej, niż bym chciał lub chciał”.

Majors posunął się dalej, podkreślając, w jaki sposób mężczyźni, zwłaszcza czarnoskórzy, są przedstawiani jako superbohaterowie lub superzłoczyńcy, ale zdał sobie sprawę, że „nie jestem niczym takim”.

„Jestem po prostu tym facetem, którego wiara została wystawiona na próbę. Została wzmocniona tym świadectwem” – dodał.

Następnie Majors podziękował pozostałym artystom obecnym na widowni, a także swojej dziewczynie, Good, po czym opuścił scenę przy gromkich brawach.

Source

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button