Entertainment

Eddie Vedder opisuje ostatnie problemy zdrowotne Pearl Jam jako „doświadczenie bliskie śmierci”

Eddie Vedder opowiedział o niedawnych problemach zdrowotnych Pearl Jam, które zmusiły zespół do odwołania kilku koncertów w Londynie i Berlinie w zeszłym tygodniu.

Podczas bisu na koncercie powrotnym Pearl Jam w Barcelonie (kup bilety na nadchodzące koncerty) Tutaj) w ostatnią sobotę Vedder opisał „przerażającą” chorobę zespołu pomiędzy wykonaniem „Just Breathe” i „Wasted Reprise”. Obejrzyj poniżej nagranie przemówienia nakręcone przez fana.

Kup bilety na Pearl Jam tutaj

„Mogę tylko powiedzieć, że w zeszłym tygodniu czułem się niemal jak w sytuacji bliskiej śmierci” – powiedział wzruszony Vedder. „Było bardzo nieprzyjemnie i zrobiło się strasznie. Czułem się jak w zapaleniu oskrzeli. Czułem się, jakbym nie mógł oddychać, a może nie przeżyłbym nocy i musiałbym jechać do szpitala”.

Dodając, że wpłynęło to na „kilku z nas”, Vedder kontynuował: „Po prostu zdajesz sobie sprawę, jak cenne jest to życie. Jakie mamy szczęście, że żyjemy na planecie, na której możemy chodzić i grać dla niesamowitych ludzi, takich jak ludzie w tym pokoju dziś wieczorem. Więc to było przejmujące doświadczenie. Nie zapomnę tego w najbliższym czasie. I my nie zapomnimy dzisiejszego wieczoru w najbliższym czasie”.

Pearl Jam kontynuował trasę promującą swój nowy album, Ciemna materiaz drugą nocą w Barcelonie. Mają wrócić do Stanów Zjednoczonych na kolejne koncerty pod koniec sierpnia. Kup bilety tutaj.Fuente

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button