Entertainment

Godzilla Minus One doczeka się niesamowitej premiery na Blu-Ray – ale jest pewien haczyk

Jako zapalony kolekcjoner nośników fizycznych, zapalony fan „Godzilli” i ktoś, kto bardzo kochał „Minus One”, jestem osobiście zachwycony wydaniem. Dodam to do mojej półki i chętnie sięgnę po te płyty. To powiedziawszy, niektórzy kolekcjonerzy mogliby być zadowoleni z bardziej skromnego, standardowego wydania, które kosztuje gdzieś między 20 a 30 dolarów i które mogliby zamówić na Amazon z bezpłatną wysyłką. To rozsądne oczekiwanie. W związku z tym to wydanie może początkowo wydawać się trochę rozczarowujące.

Mówiąc szczerze, jest to dopiero pierwsza oficjalna wersja fizyczna zapowiedziana w USA. Bądźmy szczerzy przez chwilę: „Minus One” to największy japoński film o „Godzilli” w historii kina. To szeroko uznany hit, który stał się pierwszym tytułem w 70-letniej historii tej serii, który zdobył Oscara. Jest więcej niż prawdopodobne, że w pewnym momencie zostanie ogłoszona kolejna fizyczna wersja w niższej cenie. Toho od początku zaspokaja potrzeby zagorzałych kolekcjonerów. Wszyscy inni mogą po prostu potrzebować odrobiny cierpliwości.

W każdym razie miło, że ten film w ogóle doczeka się fizycznej premiery. Coraz częściej takie rzeczy nie są gwarantowane. Filmy takie jak „Barbarian” i „The Empty Man” wciąż nie są dostępne na Blu-ray. Jest to co najmniej pocieszające, że tak dobry film będzie dostępny w jakiejś formie dla tych, którzy go chcą.

Oczekuje się, że Blu-ray „Godzilla Minus One Deluxe Japan Collector's Edition” pojawi się we wrześniu. Możesz zamówić egzemplarz w przedsprzedaży już teraz na Godzilla.comgdzie można także sprawdzić pełny opis wszystkich specjalnych dodatków zestawu, płyta po płycie.

Source

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button