Entertainment

Gypsy Rose Blanchard ujawnia szokującą informację o dziecku w trakcie rozwodu

32-latka, która ostatnie osiem i pół roku spędziła za kratkami za udział w morderstwie swojej matki, niedawno odnowiła relację ze swoim byłym narzeczonym Kena UrkeraJak wcześniej informował serwis The Blast, była skazana ujawniła, że ​​rozstała się z Ryan Anderson, którego poślubiła w więzieniu, zaledwie trzy miesiące po zwolnieniu warunkowym. Gypsy odsiadywała dziesięcioletni wyrok po przyznaniu się do winy w sprawie morderstwa drugiego stopnia swojej matki, Clauddine „Dee Dee” Blanchard.

Teraz Gypsy Rose Blanchard jest gotowa rozpocząć nowy rozdział w swoim życiu jako mama!

Artykuł jest kontynuowany poniżej reklamy

Były skazaniec ma bułkę w piekarniku!

W nowym filmie udostępnionym na swojej stronie YouTube Gypsy powiedziała swoim fanom: „Wiem, że plotki krążą już od jakiegoś czasu i z radością ogłaszam, że jestem w 11. tygodniu ciąży. Ken i ja spodziewamy się naszego pierwszego dziecka w styczniu 2025 r.”

32-latka, ubrana w białą sukienkę baby doll, miała największy uśmiech, gdy dzieliła się nowiną. „Oboje jesteśmy bardzo podekscytowani” – dodała. „To wcale nie było zaplanowane; to było zupełnie nieoczekiwane”.

„Ale oboje jesteśmy bardzo podekscytowani rozpoczęciem tej nowej przygody, jaką jest rodzicielstwo” – dodała Gypsy.

Artykuł jest kontynuowany poniżej reklamy

Gypsy Rose informuje, że dziecko jest „zdrowe”

Instagram | Gypsy Rose Blanchard

Po szczegółowym opisaniu objawów ciąży, z którymi się zmagała, w tym niespodziewanych zachcianek i nadmiernej emocjonalności, pochwaliła swojego chłopaka za to, że do tej pory był „bardzo wyrozumiały”.

Poza objawami, powiedziała Gypsy, „reszta przebiegła bezproblemowo, a dziecko wygląda na zdrowe” [and] szczęśliwy.”

„Wiesz, że to będzie jeszcze długa podróż, ale jestem gotowa. Czuję, że coś się we mnie zmieniło” – kontynuowała. „Kiedy dowiedziałam się, że jestem w ciąży, nic innego nie miało znaczenia; dramat w mediach społecznościowych, kilka między twórcą a mną i cały ten dramat, wszystko to po prostu zniknęło. Nie miało już znaczenia. Liczy się tylko to, że jestem zdrowa, dziecko jest zdrowe i związek z Kenem jest zdrowy”.

Artykuł jest kontynuowany poniżej reklamy

Następnie wzruszyła się, mówiąc o zostaniu matką, rozmyślając o swoim dzieciństwie. „Nie chodzi o nic innego, jak tylko o maleńkie życie, które jest w tobie” – powiedziała swoim fanom. „Że teraz jesteś odpowiedzialna za ochronę, a to maleńkie życie jest dzieckiem, małym człowiekiem, który jest twój i musisz się upewnić, że chronisz, kochasz, opiekujesz się nim i wszystkimi rzeczami, które chciałabym mieć, kiedy byłam mała”.

Artykuł jest kontynuowany poniżej reklamy

Ken Urker i Gypsy Rose odnawiają swój romans

Gypsy Rose Blanchard robi sobie selfie z Kenem Urkerem
Instagram | Gypsy Rose Blanchard

Ken pierwszy raz oświadczył się Gypsy w 2018 r., ale odwołał to przed jej wyjściem z więzienia w 2023 r. W momencie wyjścia na wolność była żoną swojego byłego męża, Ryana Andersona, ale związek ten nie trwał długo, ponieważ wyprowadziła się z domu z Ryanem i zamieszkała z rodzicami, zanim zdecydowała się na separację.

„Ken i ja odnowiliśmy kontakt jako przyjaciele. To nie było tak, że wyskakujemy z małżeństwa, a potem pozwalamy się spotkać i bum, jesteśmy w związku” – powiedziała, ogłaszając swój odnowiony romans z Kenem. „Przez długi czas utrzymywaliśmy przyjaźń. On był w związku. Ja byłam z Ryanem, więc żyliśmy różnymi życiami w stosunku do naszych partnerów, w stylu „życzę ci wszystkiego najlepszego”.

Artykuł jest kontynuowany poniżej reklamy

Gypsy Rose Blanchard wróciła do Kena Urkera po rozwodzie z Ryanem Andersonem

Gypsy Rose Blanchard robi sobie selfie z Kenem Urkerem
Instagram | Gypsy Rose Blanchard

Po ogłoszeniu separacji z Ryanem 32-latka powiedziała Magazyn Ludzie że Ken był kimś, kto był dla niej. „Dopiero gdy dowiedziałam się, że moje małżeństwo się skończyło, pomyślałam: 'Chciałabym cię zobaczyć i spędzić razem czas, bo nigdy wcześniej nie mieliśmy okazji się spotkać, kiedy byłam w więzieniu'” – powiedziała.

„Powiedziałabym, że Ken jest moją pierwszą miłością, ponieważ wtedy naprawdę poczułam dojrzałą miłość. Nie opierała się na fantazji. Tak naprawdę opierała się na połączeniu, jakie dwie osoby mają ze sobą” – kontynuowała.

32-latka wcześniej wspominała o założeniu rodziny

Gypsy Rose Blanchard w czerwonej marynarce na wydarzeniu An Evening With Lifetime: Conversations On Controversies FYC
MEGA

Kilka tygodni po ogłoszeniu rozstania z Ryanem Andersonem, Gypsy Rose powiedziała, że ​​jest gotowa założyć własną rodzinę.

„Oczywiście, kiedyś chcę mieć dzieci. Myślę, że będę dobrą matką” – powiedziała Tygodnik „Us Weekly” w maju. „Myślę, że [my boyfriend] Ken byłby wspaniałym ojcem, zobaczymy więc, co przyniesie nam przyszłość.

Source

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button