Entertainment

Jenn Tran, uczestniczka programu Bachelorette, mówi, że konfrontacja samochodowa była gorsza, niż widzieli widzowie

To nie byłaby premiera Wieczór panieński bez odrobiny dramatyzmu – i Jenn Tran zabiera Nas kulisy konfrontacji między Jeremy I Brian w poniedziałek 8 lipca, premiera.

Fani widzieli, jak Jeremy, 29 lat, przyjechał samochodem sportowym, aby spotkać się z Jenn, 26 lat, w poniedziałkowym odcinku, a później pociągnął za sobą pogawędkę w samochodzie. Brian, 33 lata, dostał kluczyki (Jeremy rzucił je gospodarzowi) Jesse Palmer po jego przybyciu) i przerwał ich rozmowę, nalegając, aby zajął przednie siedzenie razem z Jenn.

„[It was] sto razy bardziej niezręczne [than it looked]„– powiedziała Jenn Nas Co tydzień podczas ekskluzywnego wywiadu przed premierą. „Zastanawiałem się, 'Co ja tu robię?' Ale kiedy dzieją się takie rzeczy, to po prostu myślałem, 'Usiądę i po prostu popatrzę, jak ta niezręczna sytuacja się wydarzy, i zobaczę, jak ci chłopcy sobie z nią poradzą' — ponieważ tak naprawdę nie jestem tutaj, aby kogokolwiek szkolić, jak zachowywać się w danej sytuacji lub uczyć kogokolwiek korzystania z nocnika, więc po prostu siedzę i czekam, co się stanie”.

Jenn dodała, że ​​„to zdecydowanie bardzo zniechęca mężczyzn” do angażowania się w dramaty.

Disney/Ramona Rosales; Disney/Ricky Middlesworth (2)

„Jeśli dwóch facetów nie potrafi szybko rozwiązać sytuacji, jeśli trwa to zbyt długo, myślę sobie: 'Gdzie są umiejętności rozwiązywania problemów?' Jesteśmy w takim wieku, że nadszedł czas, aby nauczyć się umiejętności rozwiązywania problemów”, powiedziała Jenn.

Pomimo napięcia, Brian i Jeremy otrzymali róże — czy sadzimy nasiona pod scenę 2 na 1 pierwszego wieczoru?! — ale ten drugi znalazł się także na liście jej najmniej ulubionych limuzyn, ponieważ opowiedział nieprzyzwoity żart, kiedy przyjechał samochodem.

Byli zwycięzcy programów Bachelor i Bachelorette: Gdzie są teraz?

Powiązany: Byli zwycięzcy Bachelor Nation: Gdzie są teraz?

Nie każda para przetrwa klątwę reality show, szczególnie w Bachelor Nation. Nie zmienia to jednak faktu, że ta seria jest jednym z najpopularniejszych reality show w telewizji. Dziękujemy! Pomyślnie zapisałeś się. Zapisz się do newsletterów Zapisz się Zapisując się, zgadzam się z Warunkami i Polityką prywatności oraz aby otrzymywać […]

„Jednymi z moich ulubionych wejść do limuzyny były prawdopodobnie balony. Przypominały mi trochę W górę„To bardzo nostalgiczny film, więc od razu poczułem się po nim dobrze” – powiedziała o Hakeem.

Innym niezapomnianym było Jonathonktóry miał na sobie szpitalny fartuch (z odkrytymi plecami) i przez większość odcinka miał twarz zaklejoną bandażem medycznym. „Zdecydowanie powiedziałabym, że to bezczelne wejście też było dobre. Nie spodziewałam się, że ktoś będzie nagi” – powiedziała Jenn Nas„Przez cały czas był nagi pod spodem. To był dość śmiały ruch”.

Jeremy, ze swojej strony, przyjechał samochodem sportowym i powiedział: „Wiem, co mówią o ludziach, którzy mają takie samochody — że przesadzają, ale chciałem, żebyś wiedział, że tak naprawdę mam naprawdę dużego… naprawdę dużego penisa”.

Bachelor Nation Wyznania seksualne Courtney Robertson Hannah Brown

Powiązany: Rozlewanie herbaty! Wyznania seksualne Bachelor Nation

Kilku uczestników programów The Bachelor i The Bachelorette ujawniło soczyste szczegóły dotyczące swojego czasu spędzonego w serialu randkowym ABC w przeszłości — zwłaszcza jeśli chodzi o randki na jedną noc. Hannah Brown ze swojej strony trafiła na pierwsze strony gazet po tym, jak ujawniła, że ​​uprawiała seks z jednym ze swoich czterech finalistów podczas fantasy suite […]

Jenn powiedziała o tym komentarzu: Nas: „Moim nie do końca ulubionym wejściem do limuzyny było to, jak ktoś powiedział mi, że ma naprawdę dużego penisa. Pomyślałem sobie: 'Wow, za dużo, za wcześnie, kolego'”.

Jenn doszła do wniosku, że Nas że nie „miała żadnej strategii” odnośnie pierwszego wieczoru ani swojej roli w ogóle, ale starała się wykorzystać „wyjątkowe doświadczenie”.

„Nie sądzę, żeby wiele osób spędzało całe życie na randkach z 25 mężczyznami naraz, więc nie mogę przeczytać książki samopomocowej na ten temat ani nic takiego, ale naprawdę starałam się podejść do tego będąc sobą tak bardzo, jak to możliwe i po prostu żyć chwilą z każdym z tych mężczyzn” – wyjaśniła. „Muszę powiedzieć, że myślę, że naprawdę dobrze mi poszło, po prostu skupiając się na rozmowach, które były prowadzone w danym momencie i nie pozwalając myślom błądzić”.

Wieczór panieński emitowany na kanale ABC w poniedziałki o godzinie 20:00 czasu wschodniego.

Source link

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button