Entertainment

Joey King i Channing Tatum spotykają się ponownie 11 lat po „White House Down”

Dzięki uprzejmości Joey Kinga/Instagrama

Król Joey ponownie zjednoczony z Channing Tatum ponad dekadę po tym, jak zagrał swoją ekranową córkę w Biały Dom w ruinie.

„SEN SIĘ SPEŁNIŁ!!!!!!” – napisał 24-letni King za pośrednictwem Instagram w poniedziałek, 8 lipca, obok karuzeli zdjęć. „I mogłam spotkać się ponownie z Channingiem🥹😭 dzisiejszy wieczór był niesamowity, dziękuję @fallontonight.”

W poście zamieszczono zdjęcie 44-letniego Kinga i Tatuma, uśmiechających się podczas uścisku, a także kolejne zdjęcie Wieczorny program gospodarz Jimmy Fallon witając King przed jej garderobą. King dołączyła również zdjęcia siebie za kulisami i klip, na którym ktoś puka do jej drzwi, zanim otworzyła je z głupkowatym wyrazem twarzy.

Ten Magiczny Mike W poniedziałek gwiazda udostępniła na swoim Instagramie relację ze zdjęciem Kinga, pokazując zabawne ujęcie aktorki pokazującej język przed występem.

Gwiazdy noszące krótkie topy - Joey King 25 sierpnia 2019

Powiązany: Najlepsze momenty modowe wszech czasów Joeya Kinga

Joey King to kameleon stylu, który zawsze wie, jak zrobić wrażenie. Aby to udowodnić, magazyn Us Weekly's Stylish zebrał kilka najlepszych momentów modowych 21-latki w historii. Młoda gwiazda grała przez całe życie, ale sławę zyskała w 2010 roku, kiedy zagrała u boku Seleny Gomez […]

„Ta młoda kobieta była [a] maleństwo, kiedy miałem przyjemność z nią pracować”, napisał Tatum. „Teraz. Jest w pełni rozwiniętą potęgą aktorki i kobiety. Po prostu wow. U [will] zawsze bądź moim małym Joeyem! Nie obchodzi mnie jak duży urośniesz.”

Zarówno King, jak i Tatum przeszli długą drogę od czasu wspólnej pracy Biały Dom w ruinieW filmie z 2013 roku rozwiedziony policjant (Tatum) stara się uratować swoją córkę (King) i prezydenta Stanów Zjednoczonych (Jamie Foxx) podczas niszczycielskiego ataku terrorystycznego na Biały Dom.

Joey King wpada na Channinga Tatuma 11 lat po upadku Białego Domu

Channing Tatum i Joey King w filmie „Olimpijski dom w ogniu” Zdjęcia na okładce

Polityczny thriller akcji — reżyseria: Roland Emmerich — również wyróżnione Maggie Gyllenhaal I Jason Clarkeciesząc się dużym zainteresowaniem widzów i zarabiając ponad 205 milionów dolarów w światowych kasach biletowych.

Poniedziałek nie był pierwszym razem, kiedy King spotkała się ponownie ze swoim byłym ojcem na ekranie. Krótko grała u boku Tatuma w filmie z 2022 r. Pociąg ekspresowy gdy pojawił się w nie wymienionej w napisach roli epizodycznej.

Oś czasu związku Joeya Kinga i męża Stevena Pieta

Powiązany: Oś czasu związku Joeya Kinga i Stevena Pieta

Historia miłosna Joeya Kinga i Stevena Pieta jest niczym z bajki. Para po raz pierwszy spotkała się w 2018 roku na planie The Act, w którym King wcieliła się w postać Gypsy Rose Blanchard. Piet pełnił funkcję reżysera i współproducenta wykonawczego limitowanej serii Hulu, która miała premierę w serwisie streamingowym w następnym roku. […]

Król Wieczorny program wizyta była kolejnym przystankiem w trasie promocyjnej jej nowego filmu, Sprawa rodzinnawspółreżyserując Zac Efron I Nicole Kidman.

King powiedziała Fallon, 49 lat, że jest „uprzejma” wobec faktu, że jest wielką fanką Efrona, 36 lat, odkąd High School Musical dni.

„Śpiewałam na planie” – powiedziała, zanim zanuciła „Scream” z trzeciej części serii.

Dodała: „Śpiewał ze mną i to było świetne. I był też, znowu, w świetnej formie. Pomógł mi nauczyć się o moim spożyciu białka. Jest bardzo pomocny w kwestii wskazówek dotyczących dobrego samopoczucia”.

Zoe Kravitz zabiera swojego narzeczonego Channinga Tatuma na wydarzenie w Alei Sław Lenny’ego

Powiązany: Oś czasu związku Channinga Tatuma i Zoe Kravitz

Channing Tatum i Zoë Kravitz przenieśli swoją relację zawodową na wyższy poziom, gdy zaczęli się spotykać. Us Weekly potwierdził w sierpniu 2021 r., że para zaczęła się spotykać, wkrótce po sfinalizowaniu rozwodu Kravitz z Karlem Glusmanem, po spotkaniu na planie jej debiutu reżyserskiego, Blink Twice (pierwotnie zatytułowanego Pussy Island).[He was […]

Efron okazał się również fanem Kinga, mówiąc Rozrywka tygodnik we wspólnym wywiadzie udzielonym na początku tego miesiąca, że ​​ma takie same umiejętności aktorskie jak on 17 Ponownie współpracownik Matthew Perry.

„Jej wyczyn — kiedy wchodzisz do pokoju, kiedy Nicole i ja uprawiamy seks — to jedna z najzabawniejszych rzeczy w historii” — powiedział Efron portalowi. „Myślę, że to była jedna z najgenialniejszych komediowych scen fizycznych, jakie widziałem od dawna. To było bardzo zabawne. W stylu Matthew Perry’ego. To było genialne”.

Król powiedział Efronowi: „Och, to takie miłe z twojej strony. Och, Boże.”

Tatum ze swojej strony pozostał w bliskich stosunkach z Kingiem długo po zakończeniu ich wspólnej pracy.

„On jest po prostu zabawnym, radosnym człowiekiem” – powiedziała Rozrywka tygodnik w 2013 r. „Współpraca z nim była niesamowita. Bardzo dobrze się dogadywaliśmy na planie, naprawdę się dogadywaliśmy. Mamy taki uścisk dłoni, zwany „The Chan-shake”… Mogliśmy razem robić wiele fajnych rzeczy”.Source link

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button