Entertainment

Joey King ujawnia „Epicki, okropny trening pośladków” Nicole Kidman

Aktorka, która obecnie promuje swój nowy film Netflixa „A Family Affair”, niedawno pojawiła się w programie „The Tonight Show Starring Jimmy Fallon”, gdzie rozmawiała z gospodarzem o swojej relacji z Kidman.

Nicole Kidman podzieliła się swoim treningiem pośladków z Joeyem Kingiem, który twierdzi, że jest on jednocześnie „epicki” i „okropny”.

Artykuł jest kontynuowany poniżej reklamy

Na czym polega trening pośladków Nicole Kidman?

MEGA

24-latka poprawiła swoją kondycję dzięki Kidman, która najwyraźniej wykonała „intensywny” trening mający na celu wzmocnienie mięśni pośladków.

„Nauczyła mnie najbardziej epickiego, okropnego treningu pośladków, jakiego kiedykolwiek się nauczyłem w życiu. Był tak intensywny” – powiedział King Jimmy’emu Fallonowi. „Pomyślałem sobie: »Jestem dzieciakiem. Potrafię wisieć. Jestem młody i zwinny« — myślałem, że potrafię wisieć, ale nie potrafiłem”.

Trening pośladków obejmował „wszystkie te kopniaki osła i tęcze i hydranty przeciwpożarowe”, ale najtrudniejszą częścią jest „musisz trzymać nogę w powietrzu przez jakieś 12 lat. To takie trudne” – dodał King.

Choć jest to trudny program ćwiczeń, King mówi, że nadal go wykonuje do dziś. „Robię to nadal… Wysyłam [Kidman] „Kiedy to robię, myślę sobie: 'Zadzwoń po karetkę, kocham cię!'” – powiedziała z uśmiechem.

Artykuł jest kontynuowany poniżej reklamy

Otwarcie na temat „sprawy rodzinnej”

Obsada filmu A Family Affair na premierze w Los Angeles
MEGA

„A Family Affair” to komedia romantyczna z 2024 roku, której bohaterami są Zara, 24-letnia asystentka Chrisa Cole’a, która go nie znosi, Chris Cole, skupiony na sobie gwiazdor Hollywood, który nie traktuje Zary poważnie, oraz Brooke Harwood, odnosząca sukcesy pisarka, która zakochuje się w Chrisie. W filmie występują Joey King jako Zara, Nicole Kidman jako Brooke i Zac Efron jako Cole.

Mówiąc o filmie, King wyjaśnił „ciekawą relację Zary i Chrisa, gdy ich poznajemy”.

Artykuł jest kontynuowany poniżej reklamy

„To napięte, ale też pełne miłości. To jak relacja rodzinna. Nienawidzą się, ale zrobiliby dla siebie wszystko” – powiedziała FilmFone jej i postaci Efrona. „Kiedy Brooke wkracza do gry i zaczyna spotykać się z Chrisem, to wszystko, co bulgotało pod powierzchnią dla Zary i Chrisa, i napięcie, które między nimi było, po prostu wybucha na powierzchnię. Zara po prostu nie potrafi poradzić sobie z tym, jak ten mężczyzna rujnuje jej życie, na więcej niż jeden sposób. Jest u niego zatrudniona, a teraz spotyka się z jej mamą!”

Artykuł jest kontynuowany poniżej reklamy

Joey King opowiada o współpracy z Nicole Kidman

Joey King, Nicole Kidman i Zac Efron na światowej premierze filmu A Family Affair
MEGA

Mówiąc o filmie, Joey King wspomniał, jak wyglądała praca z jedyną i niepowtarzalną Nicole Kidman.

„Praca z Nicole jest po prostu, mam na myśli, że ona jest taka fantastyczna” – powiedział King FilmFone. „Trudno ująć w słowa, jakim jest aniołem, jeśli chodzi o to, jak ją podziwiam. A także, jak bardzo się z nią zaprzyjaźniłem. Ona jest po prostu naprawdę wyjątkowa”.

„Mam wielkie szczęście, że mogę pracować z nią i Zacem, oboje są fantastyczni” – dodała o swoim drugim współpracowniku, Zacu Efronie.

Artykuł jest kontynuowany poniżej reklamy

Jak aktorka odnosi się do swojej postaci w filmie „A Family Affair”

Joey King i Zac Efron na światowej premierze filmu A Family Affair
MEGA

Podczas rozmowy z EkranRantJoey King opowiedziała o swojej więzi ze swoją postacią Zarą, wyjaśniając, że „widzi tak wiele [herself] w Zarze.”

„Sam jestem cwaniakiem. Pracuję już tak długo i wiem, jak to jest mieć ambicje i marzenia, a ludzie cię nie słuchają” – dodał King.

„I tak naprawdę mogę się utożsamić z Zarą, która po prostu próbuje sprawić, by jej głos został usłyszany, ale jest też wciąż trochę młoda i naiwna. Nie wie, jak najlepiej sprawić, by jej głos został usłyszany”.

Postacie Zaca Efrona i Joeya Kinga mają „zabawną relację” w filmie

Joey King i Zac Efron na światowej premierze filmu A Family Affair
MEGA

Aktor „High School Musical” i aktorka „Obecności” opowiedzieli o związku swoich postaci w filmie Netflixa i o tym, jak „zabawny”, a jednocześnie „pełen zaufania” jest ten związek.

„Myślę, że kiedy pierwszy raz poznajemy Zarę i Chrisa, pracują razem już od jakiegoś czasu i mają taką zabawną relację, w której po prostu tak bardzo sobie działają na nerwy, ale też robią dla siebie wszystko” – powiedziała King o swoich i Efrona bohaterach. „Cóż, Zara zrobiłaby wszystko dla Chrisa”.

„To relacja oparta na głębokim zaufaniu” – dodał Efron.

„A Family Affair” jest obecnie dostępny na platformie Netflix.

Source

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button