Sports

Justin Jefferson ujawnia swoje przemyślenia na temat odejścia Kirka Cousinsa z Vikings

(Zdjęcie: Stephen Maturen/Getty Images)

Gwiazda drużyny futbolowej Minnesota Vikings, Justin Jefferson, ma 140 milionów powodów, by cieszyć się grą w futbol amerykański w 2024 roku, ale panuje znaczna niepewność co do tego, kto będzie mu podawał piłkę.

Rozgrywający Kirk Cousins ​​współpracował z Jeffersonem, tworząc groźny duet podaniowy, ale rozgrywający opuścił miasto i przeniósł się do Atlanty poza sezonem.

W międzyczasie Jefferson podpisał kontrakt na rekordową kwotę 140 milionów dolarów, co uczyniło go najlepiej opłacanym łapaczem podań w historii NFL.

Jefferson wyjaśnił swoje odczucia dotyczące odejścia Cousinsa z drużyny Vikings na rzecz Richa Eisena i powiedział, jak według niego Minnesota poradzi sobie z nowym rozgrywającym prowadzącym atak.

Sam Darnold jest oczywistym kandydatem do pierwszego składu na początku sezonu, choć drużyna wybrała w pierwszej rundzie draftu JJ McCarthy'ego z Michigan z oczywistym zamiarem uczynienia go rozgrywającym przyszłości.

Jefferson powiedział Eisenowi, że Darnold „świetnie sobie radzi” z komunikacją i nawiązywaniem kontaktu z atakiem.

Jeśli Darnoldowi uda się wskrzesić jego obiecującą karierę, ten młody rozgrywający będzie miał wokół siebie wielu atutów, dzięki którym odniesie sukces.

Eisen zapytał Jeffersona, czy był zaskoczony odejściem Cousinsa, a Jefferson wskazał, że i był, i nie.

Odbiorca zauważył, że Minnesota musi płacić wielu graczom tyle, ile są warci, w tym jemu, a Cousins ​​zdał sobie sprawę, że najlepsze możliwości czekają na niego gdzie indziej.

Jefferson wyraził wdzięczność za to, co on i Cousins ​​osiągnęli, przyznając jednocześnie, że NFL to biznes i takie decyzje będą podejmowane.

Wyjaśnił również, że niezależnie od tego, kto jest rozgrywającym, zawsze będzie pracował, aby znaleźć się w najlepszej sytuacji i sprawić, aby atak był skuteczny.

NASTĘPNY:
Bukmacher stawia zakład na zaskakującego QB NFC, który wygra MVPSource link

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button