Entertainment

Kate Beckinsale przerywa milczenie na temat tajemniczej hospitalizacji, odpowiadając fanom „Sc-mbags”

Kate Beckinsale ma wiadomość dla krytyków i osób krytykujących swoje ciała — „pilnuj swojego, k…, tyłka!”

Gwiazda „Underworld” bezczelnie skrytykowała internetowych trolli w niedawnym wpisie na Instagramie, krytykując ich za ocenianie jej ciała i rzekome nieodpowiednie do wieku zachowanie. Wyjaśniła, że ​​muszą zająć się swoimi sprawami, zwłaszcza biorąc pod uwagę jej najnowsze obawy dotyczące zdrowia.

Kate Beckinsale odpowiedziała trollom cztery miesiące po tym, jak wzbudziła obawy o swoje zdrowie zastrzykami ze szpitala.

Artykuł jest kontynuowany poniżej reklamy

Kate Beckinsale mówi o swojej hospitalizacji po niegrzecznych komentarzach

MEGA

W poniedziałek Beckinsale zaktualizowała swoją stronę na Instagramie, zamieszczając wideo, na którym jest ubrana w skąpy różowy strój i czarne buty do kolan. Wyglądała znacznie szczuplej, co ktoś niegrzecznie skomentował, pisząc:

„Idź i zrób kilka przysiadów @Kate Beckinsale Chyba ci tyłek uciekł.

Obraźliwe oświadczenie nie umknęło uwadze Beckinsale, która opublikowała długą odpowiedź, ujawniając szokującą prawdę stojącą za jej tajemniczą hospitalizacją w marcu. „Nie, tak naprawdę patrzyłam, jak mój ojczym umiera w dość szokujący sposób. Moja matka ma raka w czwartym stadium” – zaczęła.

Artykuł jest kontynuowany poniżej reklamy

„Szybko straciłam dużo na wadze z powodu stresu i żalu, a potem przez sześć tygodni leżałam w szpitalu, ponieważ żal wypalił mi dziurę w przełyku, co spowodowało, że wymiotowałam dużą ilością krwi i miałam duże trudności z jedzeniem” – wyznała Beckinsale.

Artykuł jest kontynuowany poniżej reklamy

Beckinsale ostrzega trolle, żeby zajęły się swoimi sprawami

Poza tym, że trudno jej było jeść z dziurą w gardle i przytłaczającym ciężarem żalu, Beckinsale ujawniła, że ​​jej najnowszy projekt w Hollywood wpłynął również na jej zdrowie. Jej słowami:

„Po prostu bardzo ciężko pracowałem” bardzo ciężko o filmie, który był Właściwie dość prowokujące, ponieważ dotyczyło również tematu śmierci mojego ojca. Więc nie jestem Naprawdę “Martwię się o to, co myślisz o moim tyłku.”

„Może powinieneś martwić się o swój własny, pieprzony tyłek. Proponuję wsadzić mu coś w tyłek – na przykład dużego ananasa albo cegłę” – zażartowała Beckinsale. Wyraziła podobne uczucia co do swojego braku zainteresowania rozpatrywaniem niegrzecznych komentarzy w filmie.

Artykuł jest kontynuowany poniżej reklamy

50-latka obnosiła się ze swoim ciałem w różowym stroju składającym się z skąpego topu i pasujących majtek. Założyła dużą czarną kokardę na swoje blond włosy i założyła pasującą siatkę na włosy, odwzajemniając się za wcześniejsze złośliwe komentarze na temat swojego zachowania.

Artykuł jest kontynuowany poniżej reklamy

Weteran Hollywoodu kpi z krytyków za pomocą siatki na włosy

Na filmie Beckinsale stała przed lustrem w całej długości, wyglądając młodziej niż kiedykolwiek, gdy zakrywała swoje kręcone włosy siatką na włosy. Ktoś w tle zapytał: „Kate, co robisz?”, a ona odpowiedziała:

„Cóż, niektórzy, nie wszyscy, ale niektórzy z moich fanów potrafią się do tego przyzwyczaić” Naprawdę zdenerwowany, że nie uważają, że robię wystarczająco dużo rzeczy odpowiednich do ich wieku, więc pomyślałem, że pozwolę im rozpocząć tydzień od małego ukłucia radość mnie zakładającego siatkę na włosy.”

Beckinsale pokazała kamerze widok z boku swojego tyłka w seksownej pozie, dodając: „Więc dla tych z was, które mają się z tego podniecić, mam już dość, suki.” Filmik zakończył się żartem 50-latki, że zaczęła robić na drutach, aby być bardziej odpowiednią do wieku.

Fani chwalą Beckinsale'a za krytykę

Aktorka kontynuowała żarty z krytyków w podpisie posta, brzmiącym: „Wznieśmy toast za gnojków. Wznieśmy toast za dupków. Wznieśmy toast za gnojków”. Jej słowa spotkały się z mieszanymi reakcjami, a trolle próbowały zdyskredytować jej pewność siebie.

Jednak ich niezadowolenie zostało zagłuszone przez wiwaty i brawa fanów Beckinsale. „Co za fantastyczny strój. Jak seksowna Nora Batty” – ktoś pochwalił 50-latkę, a ktoś inny napisał: „Uwielbiam patrzeć, jak pozostajesz młoda duchem!”

„Dlaczego ludzie nie mogą po prostu cieszyć się „zabawą”, jaką jest Kate… i żyć dalej?”, zastanawiał się jeden z fanów, podczas gdy czwarty zapewniał Beckinsale, „Masz więcej prawdziwych fanów, którzy cię doceniają, niż hejterów. Zawsze o tym pamiętaj”.

Artykuł jest kontynuowany poniżej reklamy

Wewnątrz szpitala Kate Beckinsale

Kate Beckinsale bierze udział w ELLE, aby uczcić 2023 Kobiety w Hollywood
MEGA

W marcu The Blast poinformował, że Beckinsale ogłosiła swoją hospitalizację za pomocą łzawych zdjęć z ośrodka. Pozowała na łóżku z dużą czarną kokardą na głowie, podczas gdy jej matka, Judy Loe, i jej psy bawiły się w pokoju.

W podpisie do posta osobowość telewizyjna podziękowała swojej matce za wsparcie w trudnych chwilach, pisząc:

„Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin i Dnia Matki w Wielkiej Brytanii, które obchodziłam w tym tygodniu, mojej wspaniałej mamie. Dziękujemy tym, którzy nas kochają i wspierają, gdy jest źle i starają się zapewnić, są pewne fragmenty, które nie są.”

Beckinsale podziękowała również Loe za opiekę nad psami i pochwaliła ją za to, że zawsze była przy niej, kiedy była chora. Pomimo porzucenia zdjęć ze szpitala, nie wyjaśniła swojej nagłej hospitalizacji, pozostawiając wielu zaniepokojonych o jej samopoczucie.

Source

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button