Entertainment

Książę Harry rzekomo jest „przerażony utratą” Meghan Markle, ale może powrócić samotnie do Wielkiej Brytanii

Książę Harry podobno planuje powrót do Wielkiej Brytanii, aby zapewnić sobie dom. Jednak wybitny ekspert królewski Hugo Vickers twierdzi, że powrót Harry'ego do domu nastąpiłby bez jego żony, Meghan Marklektórego „panicznie boi się stracić”.

Związek księcia i księżnej Sussex rzekomo przeżywa „rozłam”, ponieważ była aktorka czuje się niespokojna o swoją przyszłość. Jej życie od momentu rezygnacji z roli królewskiej nie układa się tak, jak sobie wyobrażała.

Książę Harry z kolei spotyka się obecnie ze wzmożoną obserwacją w USA po tym, jak został wybrany na laureata nagrody ESPY im. Pata Tillmana za służbę.

Artykuł jest kontynuowany poniżej reklamy

Książę Harry rzekomo powróci do Wielkiej Brytanii bez Meghan Markle

MEGA

Para zrezygnowała ze swoich obowiązków królewskich w 2020 r., by zamieszkać za granicą. Od tego czasu ich stosunki z wysoko postawionymi członkami rodziny królewskiej uległy pogorszeniu po tym, jak wysunięto wobec nich szokujące oskarżenia.

Wielu ekspertów od rodziny królewskiej uważa, że ​​z powodu tych incydentów powrót rodziny królewskiej będzie niemal niemożliwy.

Wśród spekulacji, że Harry i Meghan dążą do zawarcia rozejmu z rodziną królewską, ekspert Hugo Vickers przewiduje, że książę Sussex na stałe powróci do Zjednoczonego Królestwa sam.

Vickers, znany królewski biograf, który był współautorem wspomnień księcia Edwarda, księcia Kentu z 2022 r. zatytułowanych „A Royal Life”, opisał Harry'ego jako „wściekłą” osobę, która jest „przerażona” perspektywą utraty Meghan, ale zasugerował, że pewnego dnia wróci do domu bez niej.

Artykuł jest kontynuowany poniżej reklamy

„Myślę, że wróci do domu” – powiedział Słońce„Myślę, że wróci do domu, a jeśli wróci, musimy być dla niego bardzo mili, bo on nie będzie tego szczególnie chciał. Jest bardzo zły, myślę”.

Artykuł jest kontynuowany poniżej reklamy

Ekspert ds. rodziny królewskiej twierdzi, że książę Harry jest „przerażony” utratą Meghan Markle

Książę Harry i Meghan Markle
MEGA

Królewski ekspert omówił następnie dynamikę relacji Harry'ego z jego ojcem, królem Karolem, z którym nie utrzymuje kontaktów, zauważając, że książę jest „panicznie przerażony” perspektywą utraty żony.

Vickers dodał, że kiedy Harry w końcu wróci do domu niczym przysłowiowy syn marnotrawny, Karol zostawi za sobą wszystko, co się wydarzyło, i powita księcia ponownie w gronie królewskim.

„Tak, tak” – powiedział o Karolu witającym Harry’ego z powrotem. „Król zostawił mu drzwi szeroko otwarte, aby to zrobił, a on wcześniej wykonywał tak dobrą robotę i… wyglądał na tak szczęśliwego”.

Vickers kontynuował: „Zazwyczaj jesteś szczęśliwy, gdy wypełniasz swój obowiązek i robisz to dla innych ludzi i wprowadzasz rzeczy w życie”.

Artykuł jest kontynuowany poniżej reklamy

„Jeśli usuwasz pewne rzeczy z życia, ryzykując otrzymanie mnóstwa listów z nienawistnymi treściami, osobiście uważam, że wygląda, jakby… sparaliżowany strachem przed przegraną jej [Meghan] i wygląda na lekko przerażonego nią” – dodał.

Artykuł jest kontynuowany poniżej reklamy

Związek księcia Harry'ego i Meghan Markle stoi w obliczu „narastającego rozłamu”

Książę Harry, książę Sussex i Meghan Markle, księżna Sussex, uczestniczą w nabożeństwie dziękczynnym za królową, upamiętniającym 70. rocznicę platynowego jubileuszu monarchini, w katedrze św. Pawła w Londynie. 03.06.2022
MEGA

Od czasu przeprowadzki za ocean, aby zacząć wszystko od nowa, książę i księżna Sussex zajmowali się kilkoma przedsięwzięciami, które cieszyły się różnym powodzeniem.

Musieli się także zmierzyć z dużą dozą krytyki i krytyki ze strony opinii publicznej, zwłaszcza po ich niedawnej, królewskiej podróży do Nigerii i nominacji Harry'ego przez ESPYs do nagrody Pat Tillman.

Powszechna dezaprobata najwyraźniej dotarła do byłej aktorki z serialu „Suits”, o czym powiedział ekspert ds. rodziny królewskiej Tom Quinn Lustro że teraz stoi w obliczu surowej weryfikacji rzeczywistości i czuje się „oblężona”, ponieważ jej doświadczenia różnią się od jej oczekiwań. Podobno wywiera to również presję na jej związek z Harrym.

„Pojawia się coraz większy rozdźwięk między Harrym a Meghan, spowodowany rosnącym zaniepokojeniem Meghan, że jej życie nie zmierza w kierunku, który zaplanowała” – powiedziała Quinn agencji informacyjnej. „Uwielbia uwagę mediów i nienawidzi tego, że sondaże sugerują, że ona i Harry nie są już obiektem zainteresowania amerykańskiej opinii publicznej”.

„W obliczu doniesień, że kontrakt pary z Netflixem może być zagrożony, a także drwin, jakie towarzyszyły uruchomieniu jej marki internetowej, Meghan czuje się naprawdę zagrożona” – dodał.

Artykuł jest kontynuowany poniżej reklamy

Wybór księcia Harry'ego do nagrody ESPY spotkał się z negatywną reakcją

Meghan Markle świętuje 41. urodziny, Montecito, Kalifornia, USA - 4 sierpnia 2022 r.
MEGA

Ojciec dwójki dzieci został wybrany do otrzymania prestiżowej nagrody Pat Tillman Award za zasługi w pracy z Fundacją Invictus Games, która odbędzie się w czwartek, kiedy to odbędzie się gala ESPY.

Książę Sussex spotkał się jednak z ostrym oburzeniem opinii publicznej i apelami do ESPN o ponowne rozważenie swojej decyzji.

Matka bohatera wojennego, Mary Tillman, również sprzeciwiła się przyznaniu nagrody Harry'emu, twierdząc, że powinna ona trafić do kogoś innego.

Ekspert ds. królewskich Grant Harrold, który pracował jako kamerdyner króla Karola, powiedział: Nowy Jork Post że książę jest zasmucony całą sytuacją i rozważa teraz swoje opcje.

„Ciekawe, że skinienie głową Harry'ego ma potargane pióra” – podzielił się Harrold. „Z mojego punktu widzenia jest to trochę mylące”.

Książę Harry może odmówić przyjęcia nagrody ESPY

//MEGA_ skalowane
MEGA

Ze względu na powszechną dezaprobatę pary, Harrold zasugerował również, że Harry prawdopodobnie odmówiłby przyjęcia nagrody Pata Tillmana za zasługi.

Zauważył, że Harry jest „jedną z najbardziej troskliwych, najmilszych i najłagodniejszych osób, jakie można spotkać”, więc „jest mu z tego powodu bardzo smutno”.

„Nigdy nie chciałby wywołać żadnego zamieszania” – powiedział Harrold. „Jeśli uważa, że ​​to wywoła zamieszanie, to całkiem prawdopodobne, że mógłby odmówić przyjęcia nagrody… ponieważ nigdy nie chciałby wywołać żadnego zamieszania i wpłynęłoby to na niego, gdyby usłyszał o negatywnych reakcjach”.

Source

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button