Entertainment

Melania Trump promienieje na czerwono, gdy rzadko pojawia się publicznie, aby wesprzeć męża Donalda Trumpa

Melania Trump pojawiła się w poniedziałek 8 lipca, aby wesprzeć swojego męża Donalda Trumpa podczas prywatnej zbiórki funduszy w Nowym Jorku.

Melania, matka jednego dziecka, wyglądała olśniewająco w czerwonej sukience Valentino, która kosztuje 4000 dolarów. Do sukienki dobrała szpilki ze skóry lakierowanej marki Christian Louboutin.

Na obrazkach, udostępnione przez Daily Mail.com, Melanię zauważono, jak wchodzi do Trump Tower na Manhattanie, gdzie w prywatnym penthousie Trumpów zorganizowała kameralną kolację dla Log Cabin Republicans, największej konserwatywnej organizacji LGBTQ+.

Melania miała na sobie tę suknię również w kwietniu 2017 r., gdy wraz z mężem gościła w Mar-a-Lago prezydenta Chin Xi Jinpinga.

© Kolekcja Donaldsona
Prezydent Donald Trump i Pierwsza Dama Melania Trump pozują do zdjęcia z chińskim prezydentem Xi Jingpingiem i jego żoną przy wejściu do Mar-a-Lago w Palm Beach na Florydzie

Na zdjęciu z wydarzenia w lipcu byli również byli urzędnicy Trump White House Kellyanne Conway, była senator Kelly Loeffler i były pełniący obowiązki dyrektora US National Intelligence Richard Grenell, który podziękował Melanii za pomoc grupie w zebraniu 1,4 miliona dolarów w ciągu wieczoru. Twierdził, że było to również pierwsze wydarzenie kampanii, jakie kiedykolwiek odbyło się w rezydencji Trumpa.

Log Cabin Republicans odmówili poparcia Trumpa w 2016 r., chociaż różne oddziały w całym kraju poparły go. LCR poparło Trumpa w 2020 r. i poparło go na 2024 r.

Pierwsza dama USA Melania Trump oczekuje na przybycie prezydenta Chin Xi Jinpinga i jego żony Peng Liyuan do posiadłości Mar-a-Lago w West Palm Beach na Florydzie, 6 kwietnia 2017 r.© JIM WATSON
Pierwsza Dama USA Melania Trump w sukni Valentino za 4000 dolarów

Melania nie pojawiła się na żadnym z tegorocznych wydarzeń kampanijnych swojego męża, co stanowi wyraźny kontrast z dr Jill Biden, żoną prezydenta Joe Bidena, która była aktywną zwolenniczką swojego męża i była obecna na wielu wiecach.

Było to dopiero drugie zdjęcie, na którym ją sfotografowano od czasu skazania jej męża za 36 przestępstw.

Były prezydent USA Donald Trump wraz z byłą pierwszą damą Melanią Trump (z lewej) uczestniczą w ceremonii ukończenia studiów przez swojego syna, Barrona Trumpa© GIORGIO VIERA
Były prezydent USA Donald Trump wraz z byłą pierwszą damą Melanią Trump (z lewej) uczestniczą w ceremonii ukończenia studiów przez swojego syna, Barrona Trumpa

54-latka została zauważona z synem, 18-letnim Barronem, opuszczającym Trump Tower w Nowym Jorku 5 czerwca, ubrana w brązowy wełniany kombinezon Max Mara, w cenie detalicznej 1345 dolarów oraz balerinki Roger Vivier (875 dolarów) w połączeniu z Torebka Hermès Kelly Ostrich w kolorze koniakowym – dostępna na rynku wtórnym u niektórych sprzedawców za 17 000 dolarów.

Barron ukończył liceum na Florydzie w maju, gdzie dopingowali go matka, ojciec i dziadek Viktor. Trump jest również ojcem synów Erica i Donalda Jr. oraz córek Ivanki i Tiffany.

Trumpa w sądzie poparł jego syn Eric, gdy 31 maja uznano go winnym 34 zarzutów w sprawie wniesionej przez prokuratora okręgowego Manhattanu Alvina Bragga. 34 zarzuty karne dotyczyły fałszowania dokumentów biznesowych w celu uciszenia jego domniemanej kochanki, Stormy Daniels, przed jego startem w wyborach prezydenckich w 2016 r.

Zapisz się na HELLO Daily!, aby otrzymywać najlepsze relacje z życia rodziny królewskiej, celebrytów i stylu życia

Podając swoje dane, wyrażasz zgodę na korzystanie z HELLO! Magazine User Polityka ochrony danych. Możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie. Aby uzyskać więcej informacji, proszę kliknąć tutaj.

Source link

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button