Entertainment

Melissa Gorga zgadza się, że „RHONJ” potrzebuje zmiany obsady: „Gotten Toxic”

Melissa Gorga jest gotowy na zmiany.

Prawdziwe gospodynie domowe z New Jersey gwiazda zgadza się z widzami, którzy uważają, że reality show Bravo potrzebuje zmiany obsady po „toksycznym” 14. sezonie i odwołanym spotkaniu.

„Zgadzam się z Bravo, że konieczne są zmiany… Zgadzam się z tym w stu procentach” – powiedziała Melissa Rozrywka dziś wieczorem w poniedziałek 8 lipca na nowojorskiej premierze filmu Tylera Perry’ego Rozwód w czerni„Myślę, że zrobiło się naprawdę toksycznie”.

„Dwóch członków obsady grało naprawdę brudno za kulisami i to wychodzi na jaw” – dodała Melissa, 45 lat, choć powstrzymała się od podania nazwisk członków obsady, o których mowa. „Wszystko wychodzi na jaw, ponieważ zawsze wychodzi na wierzch, zawsze wychodzi w praniu. Minęły lata, więc wszystko wychodzi na jaw”.

Melissa Gorga. Dia Dipasupil/Getty Images

Melissa Gorga: Przygotowuję się na spotkanie „RHONJ” pośród sporu z Teresą

Powiązany: Największe kłótnie i najbardziej podejrzane momenty Teresy Giudice oraz Joego i Melissy Gorga

Nikt nie wygrywa, gdy w rodzinie trwają waśnie. Relacja Teresy Giudice z bratem Joe Gorgą i bratową Melissą Gorgą może zostać naruszona bezpowrotnie, po tym jak opuścili jej ślub z Luisem Ruelasem w sierpniu 2022 r. „Joe i Melissa podjęli decyzję w ostatniej chwili, aby nie uczestniczyć w ślubie Teresy po miażdżącej kłótni” – powiedziało źródło Us Weekly wyłącznie w […]

Melissa nie udostępniła żadnych scen swojej szwagierce Teresa Giudice52, w tym sezonie po latach gorzkich rodzinnych konfliktów. (Melissa jest żoną brata Teresy, Joe Gorga.)

Konflikt między nimi podzielił również lojalność reszty obsady, w której skład wchodzą Dolores Katania, Małgorzata Józef, Jennifer Aydin, Danielle Cabral, Rachel Fuda, Jackie Goldschneider I Jennifer Fessler.

Dolores Catania waży się na spotkaniu RHONJ Reunion, o którym wspomniano w obsadzie premierowej

Rachel Fuda, Margaret Josephs, Melissa Gorga, Dolores Catania, Teresa Giudice, Jennifer Aydin i Danielle Cabral. Andrew Eccles/Bravo

W czerwcu wiele źródeł podało, że Tygodnik „Us Weekly” To RHONJ zrezygnuje z tradycyjnego spotkania w tym sezonie pośród napięć w obsadzie. „Spotkanie ma dotyczyć rozwiązania, a jasne jest, że nie ma rozwiązania żadnych problemów między kobietami” – powiedziało jedno ze źródeł Nas„Nie ma żadnego zakończenia w kokardce i to się nie wydarzy”.

Sezon 14 RHONJ nadal skupia się na Teresie Giudice Gdzie wszyscy członkowie obsady stoją z OG 583
Jeff Kravitz/Getty Images dla MTV

Jednakże producent wykonawczy Andy Cohen obiecał, że w finale 14. sezonu będzie mnóstwo rozwiązań.

„Najważniejsze jest to, że wszystko nabierze sensu, gdy obejrzysz finał” – powiedział w czerwcowym odcinku programu SiriusXM Rzeczywistość sprawdzona z Kiki Monique„Kiedy wszyscy producenci zobaczyli ostatnią wersję finału, każdy z nas podjął decyzję osobno, a potem rozmawialiśmy. Wszyscy mieliśmy tę samą myśl, że finał jest w pewnym sensie finałem i spotkaniem w jednym”.

„To wpisuje się w wielką tradycję absolutnego szoku, dramatyzmu Golf finały i to ostatnie epickie spotkanie grupowe, które jest jak Ostatnia Wieczerza i jest po prostu takie Golf. I to jest szokujące, dramatyczne i niesamowite w telewizji. Mówię wam, kiedy to zobaczycie, myślę, że poczujecie się spełnieni” – kontynuował Cohen.

Jeśli chodzi o ponowne uruchomienie RHONJ z nową obsadą — podobnie jak Prawdziwe gospodynie domowe z Nowego Jorku — Cohen nie podjął jeszcze żadnej decyzji.

„Zamierzamy przejść do następnego sezonu, kiedy tylko nadejdzie” – podzielił się z Kiki Monique w czerwcu, dodając, że producenci „chcą poświęcić chwilę na przemyślenie pewnych spraw”.

Prawdziwe gospodynie domowe z New Jersey emitowany w Bravo w niedzielę o 20:00 czasu wschodniego i na kanale Peacock.

Source link

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button