Entertainment

Moses Sumney zapowiada EP Sophcore, udostępnia nową piosenkę „Gold Coast”: posłuchaj

Moses Sumney zapowiedział nową EP-kę. Jego pierwsza nowa płyta od trzech lat nosi tytuł Sophcore i pojawi się 2 sierpnia za pośrednictwem jego wytwórni Tuntum. Indie rockowy piosenkarz i autor tekstów udostępnił również nową piosenkę „Gold Coast”, której możesz posłuchać poniżej.

Sophcore jest piątym EP-em w karierze Sumneya, po wydanym w 2018 r. Czarny w głębokiej czerwieni, 2014. Obejmuje łącznie sześć utworów, w tym „Gold Coast” i wcześniej wydany utwór „Vintage” z czerwca.Sophcore eksploruje punkty styku między zmysłowością a intuicją…ezoteryką a populizmem…głębokim uczuciem a zabawą”, powiedział Sumney w komunikacie prasowym. „To nurkowanie w podziemnym rytmie, basie i perkusji oraz tworzenie muzyki dla bioder i serca”.

Sumney wydał album koncertowy Na żywo z Blackalachiiz singlem „Bystanders (In Space)” z 2021 roku. Współtworzył ścieżki dźwiękowe do Idol I Wszystko wszędzie i na raz od tego czasu pojawił się na ekranie jako aktor w horrorze MaXXXinaJeśli chodzi o właściwe albumy, to jednak minęło trochę czasu; ostatnia płyta Sumney'a pochodzi z 2020 roku Trawa.

Przeczytaj ponownie artykuł z okładki „Moses Sumney jest gotowy, aby zająć jego miejsce w centrum uwagi” i dowiedz się więcej Trawa na 3. miejscu na liście „50 najlepszych albumów 2020 r.”.

Sophcore:

01 Jestem lepszy (jestem zły)
02 Zabytkowy
03 Biczowany
04 Złote Wybrzeże
05 Hej dziewczyno
06 Refren miłości

Fuente

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button