Entertainment

Obejrzyj Kerry Washington i John Stamos w pełnym napięcia klipie „UnPrisoned”

Kerry Waszyngton I Jan Stamospostacie w Hulu Nieuwięziony seria nie wydaje się mieć dobrego startu.

W Tygodnik „Us Weekly”ekskluzywny klip z premiery drugiego sezonu, którego premiera odbędzie się w środę 17 lipca, Paige (Waszyngton), jej ojciec Edwin (Delroy Lindo) i syna Finna (Faly Rakotohavana) uczęszcza na terapię, która przynosi zaskakujące rezultaty. Paige nie jest szczególnie zachwycona podejściem Murphy'ego (Stamosa) do pomocy rodzinie w stawianiu czoła problemom.

„Wybieram leczenie ludzi” – wyjaśnia Murphy.[I can heal you] jeśli tego chcesz. Czy tego chcesz? Ponieważ musisz tego naprawdę chcieć. Wiele osób nie potrafi. Wiele osób nie odważy się.”

Paige natychmiast wyłapuje pewne sygnały ostrzegawcze, mówiąc: „Przeczytałam twoją książkę. Nie przestrzegasz żadnych zasad prawdziwej terapii”.

Powiązany: Podgląd telewizji letniej 2024: Wewnątrz nowych i powracających programów, które musisz obejrzeć

Lato oficjalnie się rozpoczęło Nas i fanów telewizji czekają ekscytujące treści w postaci programów takich jak The Bear i Only Murders in the Building. The Bear, który zadebiutował na Hulu w czerwcu 2022 r., przedstawił widzom restaurację The Beef, którą przejął Carmy (Jeremy Allen White) po śmierci swojego […]

Mimo obaw Paige, Murphy pozostaje przy swoim podejściu.

„Słuchaj, powiem ci to wprost. Możecie spędzić tysiące lat na kombinowaniu, próbując rozgryźć własne g—t”, odpowiada. „Albo po prostu powiem ci, co robisz źle. Twój wybór. A ja nie przyjmuję ubezpieczeń”.

Paige odpowiada, że ​​Murphy nie przyjmuje ubezpieczeń, „ponieważ nie pokrywają” kosztów jego metod.

Klip z serialu UnPrisoned przedstawia napiętą konfrontację między Kerrym Washingtonem a Johnem Stamosem Postacie 386
Disney Polska

„Bo mówisz, że się wygłupiasz” – dodaje, zanim Murphy odpowiada: „A jednak jesteś tutaj, w moim biurze, siedzisz na mojej kanapie. Dlaczego po prostu nie zobaczysz, co mogę zrobić, Paige, co? Wiesz, co mówią: nie staraj się bardziej, spróbuj inaczej”.

Paige zauważa, że ​​Murphy ma „straszną gramatykę”, ale on nie wydaje się tym zbity z tropu. Zamiast tego Murphy mówi Paige, że jej „rodzina płonie”.

Krótki fragment drugiego sezonu Nieuwięziony oferuje wgląd w postać Stamosa, który jest autorem bestsellerów i samozwańczym trenerem radykalnego uzdrawiania. Murphy jest w rzeczywistości mieszanką guru i gwiazdy reality show — woli przechodzić od razu do sedna ze swoimi pacjentami, zamiast ćwiczyć cierpliwość.

Nieuwięzionywyprodukowany przez Onyx Collective, skupia się na próbach Paige, aby wychować syna jako samotna matka. Sytuacja staje się jeszcze trudniejsza, gdy ojciec Paige wychodzi z więzienia i wprowadza się do niej i jej nastoletniego syna.

Które programy telewizyjne są odnawiane, które anulowane w 2024 i 2025 roku? Sprawdź status swojego ulubionego serialu

Powiązany: Które seriale telewizyjne zostaną wznowione, a które anulowane w latach 2024–2025?

W miarę jak sieci podejmują decyzje dotyczące swoich programów, Us Weekly będzie nadal śledzić, co zostało odnowione, a które programy telewizyjne zostały anulowane. Slow Horses był pierwszym programem, który uzyskał odnowienie w 2024 r. Na początku stycznia Apple TV+ przejął serial na piąty sezon, który będzie oparty na Micku […]

Sezon 2 rozpocznie się po tym, jak Edwin zdecyduje się wyprowadzić z domu Paige. Na podstawie zwiastuna, Edwin będzie nadal próbował rozgryźć swoje życie, podczas gdy praktyka terapeutyczna Paige będzie w tarapatach, a Finn będzie musiał zmierzyć się ze swoim lękiem. Trio szuka pomocy u Murphy'ego — z zaskakującymi rezultatami.

60-letni Stamos zyskał sławę jako Blackie Parrish w Szpital Ogólnyco przyniosło mu nominację do nagrody Emmy w kategorii Najlepszy aktor drugoplanowy w serialu dramatycznym. Następnie zagrał Jessego w popularnym sitcomie ABC Pełen domDr Tony Gates w medycznym dramacie NBC ERJimmy w Foxie Nabyty i Marvyn na Disney+ Wielka sprawa.

Aktor powtórzył swoją rolę Jessego w serialu Netflixa Pełniejsza chata spinoff. Stamos zagrał także inny rodzaj terapeuty w thrillerze psychologicznym Netflixa Ty.

Sezon 2 Nieuwięziony Premiera na Hulu w środę 17 lipca.

Source link

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button