Entertainment

Oś czasu związku Gypsy Rose Blanchard i Kena Urkera

Cyganka Blanchard i Ken Urker Wiadomości Splash/MEGA

Róża cygańska Blanchard I Ken Urker Ich znajomość rozpoczęła się od korespondencji.

W ślad za dokumentem HBO z 2017 r. Mamusia nie żyje i jest najdroższaUrker napisała Blanchard „list wsparcia”, gdy była uwięziona. Para utrzymywała kontakt, gdy Blanchard odbywała karę więzienia, a ostatecznie wymienili się pocałunkami, gdy odwiedził ją w więzieniu. (Spędziła siedem lat w więzieniu za rolę w morderstwie swojej matki w 2015 r., Clauddine „Dee Dee” Blanchard.)

„Przyszedł i to była zabawna historia, ale w ciągu pierwszych 30 minut pochylił się i dał mi najwspanialszego pocałunku w całym moim życiu” – wspominała. Wiadomosc w Internecie w 2019 r. „Pocałunek, który mi dał, był bardzo namiętny. Spojrzałam na niego i pomyślałam: „Nawet nie wiedziałam, że ci się tak podobam”, a on powiedział: „Tak, podobam ci się od jakiegoś czasu”. A ja na to: „Ja też od jakiegoś czasu”.

Urker oświadczył się w październiku 2018 r., gdy Gypsy wciąż siedziała za kratkami, jednak w kolejnym roku ich drogi się rozeszły. Gypsy następnie wyszła za mąż Ryan Scott Anderson w 2022 roku podczas ceremonii w więzieniu, ale złożyła pozew o rozwód po niecałych dwóch latach małżeństwa.

W kwietniu 2024 roku Gypsy potwierdziła, że ​​ona i Urker odnowili swój romans.

Przewiń w dół, aby zobaczyć relację Gypsy i Urkera od początku:

Oś czasu związku Gypsy Blanchard i Kena Urkersa
Wiadomości Splash/MEGA

2017

Po tym, jak Urker napisał Gypsy, para kontynuowała korespondencję. Duet ostatecznie spotkał się, gdy odwiedził ją w więzieniu i pocałowali się.

Październik 2018

Urker oświadczył się Gypsy podczas wizyty w więzieniu — a ona powiedziała „tak”.

„Rozważaliśmy ten pomysł, mamy całkiem solidny projekt i jesteśmy pewni, że to jest to, czego chcemy” – powiedziała Wiadomosc w Internecie w 2019 r. „Więc podczas wizyty w październiku trzymał mnie za ręce i powiedział, jak wiele dla niego znaczę, a on powiedział: »Naprawdę, naprawdę byłbym zaszczycony, gdybym mógł wziąć twoją rękę«, a ja powiedziałam „tak”.

Urker dał Gypsy srebrną obrączkę, która jak powiedziała, została skonfiskowana, ale później kupił jej nową.

Pary celebrytów, które są razem, ale się rozstają

Powiązany: Pary celebrytów, które się spotykają i rozstają

Niektóre pary po prostu potrzebują przerwy od czasu do czasu! Kliknij, aby zobaczyć, które z twoich ulubionych par — jak Jessica Biel i Justin Timberlake — nie mogły się powstrzymać od rozstania i ponownego rozpalenia związku rok po roku.

Sierpień 2019

Gypsy opowiedziała o chęci pary posiadania dzieci. „Prawdopodobnie nie będziemy czekać rok lub dwa po tym, jak mnie zabraknie” – powiedziała Wiadomosc w Internecie w sierpniu 2019 r. „Chcemy dać sobie ten okres adaptacyjny, w ten sposób będziemy mogli odbyć naszą wielką ceremonię zaślubin, spędzić miesiąc miodowy, spędzić czas tylko we dwoje, a potem skupić się na założeniu rodziny”.

Jeśli chodzi o liczbę dzieci, jakie chciałaby mieć Gypsy, powiedziała, że ​​„prawdopodobnie dwoje lub troje”. Dodała: „Moja matka nie pozwalała mi na utrzymywanie relacji z moim przyrodnim rodzeństwem, więc dorastając jako jedynaczka, chciałabym, aby moje dziecko miało rodzeństwo i aby miało tę więź”.

Gypsy zauważyła, że ​​ta dwójka nie walczy, ale zamiast tego rozmawia o swoich problemach. „Jest bardzo wyrozumiały, bardzo wspierający, bardzo łatwo się z nim rozmawia. Nie jest jedną z tych osób, które powiedzą: „Cóż, to twoja wina”” – powiedziała. „Jest bardzo wrażliwy na moje emocje, szczególnie dlatego, że jestem w więzieniu, moje emocje są trochę wyostrzone”.

W tym samym miesiącu pojawiła się wiadomość, że Gypsy i Urker rozeszli się. Chociaż później się spotkali, ich romans nie trwał długo. W czerwcu 2022 r. Gypsy poślubiła Andersona.

Oś czasu związku Gypsy Blanchard i Kena Urkersa
Wiadomości Splash/MEGA

Czerwiec 2022

Dwa tygodnie przed tym, jak Gypsy stanęła na ślubnym kobiercu z Andersonem, zadzwoniła do Urkera.

„Zadzwoniłam do Kena dwa tygodnie przed moim ślubem” – wspominała wyłącznie Tygodnik „Us Weekly” w maju 2024 r. „Ken był stale wychowywany w taki sposób, że nigdy nie potrafię pozbyć się swoich uczuć, ale odkładam je na później, aby zrobić to, co najlepsze dla mojego małżeństwa. I tak, fakt, że to jest przedmiotem sporu, był wątkiem przewodnim, ale nie zostawiłam Ryana dla Kena. To było po prostu pewnego rodzaju uświadomienie [of]„Hej, nadal się kochamy, mimo wszystko”.

Wyjaśnienie występów Gypsy Rose Blanchard w kulturze popularnej

Powiązany: Znaczenie popkultury Gypsy Rose Blanchard wyjaśnione: programy telewizyjne i nie tylko

Prawo i przestępczość/YouTube Gypsy Rose Blanchard trafiła na pierwsze strony gazet nie tylko za morderstwo. Gypsy została zwolniona z więzienia w grudniu 2023 r. po odsiedzeniu siedmiu lat z 10-letniego wyroku. We wrześniu tego samego roku przyznano jej zwolnienie warunkowe. Gypsy przyznała się do winy za morderstwo drugiego stopnia w 2016 r., rok po tym, jak jej rzekomo znęcająca się nad nią matka, Clauddine […]

Kwiecień 2024

Kilka dni po ogłoszeniu rozstania z Andersonem Gypsy zrobiła sobie takie same tatuaże husky z Urkerem. Mama Urkera, Raina Williams, powiedziała magazynowi People, że ta dwójka „nie wróciła do siebie” i że Urker „był po prostu wspierającym przyjacielem”.

„Myślę, że jest słodką dziewczyną” – powiedział Williams w kwietniu 2024 r. „Myślę, że popełniła swoje błędy i stara się uczyć na nich, jak każdy inny. I bardzo zależy mi na Gypsy i chcę, aby przydarzyły jej się dobre rzeczy”.

Później tego samego miesiąca Gypsy potwierdziła, że ​​ona i Urker odnowili swój związek. „Po ponownym nawiązaniu kontaktu na początku tego miesiąca zdaliśmy sobie sprawę, że nasza miłość do siebie jest po prostu niezaprzeczalna, a życie jest zbyt krótkie, aby nie zaryzykować” – powiedziała TMZ„Mamy historię, która stworzyła idealne podstawy do nowego początku. Jesteśmy razem i w cudownym miejscu w naszym związku. Wiemy, że przed nami długa droga, ale jesteśmy podekscytowani przyszłością”.

Portal uzyskał także zdjęcia Gypsy i Urkera całujących się i trzymających za ręce podczas New Orleans Jazz & Heritage Festival.

Gwiazdy grające prawdziwe osoby Evan Rachel Wood jako Madonna Feature

Powiązany: Aktorzy, którzy grali prawdziwych ludzi w filmach i programach telewizyjnych

Sztuka imitująca życie. Leonardo DiCaprio, Meryl Streep, Sarah Paulson i wiele innych gwiazd odcisnęło swoje piętno na rolach prawdziwych ludzi w filmach i programach telewizyjnych. Wiele z nich zdobyło nagrody za ekranowe przedstawienia zarówno uwielbianych, jak i kontrowersyjnych postaci w historii. Aktorka z American Horror Story zdobyła nagrodę Emmy za rolę słynnej prokurator Marcii Clark w […]

Maj 2024

Gypsy podzieliła się swoimi i Urkera planami zmiany ich sytuacji mieszkaniowej. „Właściwie zamierza przeprowadzić się do Luizjany, żeby być bliżej mnie” – powiedziała Rozrywka dziś wieczorem w maju 2024 r.

Zauważyła również, że nie będzie miała nic przeciwko ponownemu powiedzeniu „tak”. „Zawsze mówiłam, że Ken jest moją bratnią duszą. Ale nie chcę działać zbyt szybko, ponieważ, wiesz, chcę zachować tempo” – powiedziała. „Nie chcę stawiać sobie oczekiwań i sprawiać, że wszystko staje się zbyt ciężkie. Po prostu po prostu cieszymy się czasem spędzonym razem i, wiesz, mamy nadzieję na to, co przyniesie przyszłość”.

Czerwiec 2024

W jej pierwszym Film z YouTube'aGypsy rozpływała się nad swoim związkiem z Urkerem, odpowiadając na pytanie fana: „Co było pierwszą rzeczą, którą zrobiłeś, gdy uzyskałeś niezależność, co sprawiło, że poczułeś się najszczęśliwszy?” Odpowiedziała, że ​​jej decyzja o kontynuowaniu romansu z nią i Urkerem po rozwodzie z Andersonem przyniosła jej najwięcej radości.

„Czułam, że dokonałam tego wyboru jako wolna kobieta. Dokonałam tego wyboru jako niezależna kobieta i uważam, że każdy powinien podążać za głosem serca. Jeśli ktoś wie, czego chce od życia i co go uszczęśliwi, to uważam, że bez względu na wszystko, powinien to zrobić” – wyjaśniła. „Życie jest cholernie krótkie, żeby być smutnym lub czuć się uwięzionym przez cokolwiek w swoim życiu. Byłam w małżeństwie, w którym nie byłam szczęśliwa i wiedziałam, że moje serce jest gdzie indziej, więc poszłam za tym. I jestem szczęśliwa, jestem bardzo szczęśliwa. To najszczęśliwsze, co kiedykolwiek przeżyłam w życiu i nie wstydzę się tego”.

Oś czasu związku Gypsy Rose i Kena
Dzięki uprzejmości Gypsy-Rose Blanchard/Instagram

Lipiec 2024

Gypsy ogłosiła w pełnym emocji filmie zamieszczonym na YouTube, że ona i Urker spodziewają się swojego pierwszego dziecka.

„Wiem, że plotki krążą już od jakiegoś czasu i z radością ogłaszam, że jestem w 11. tygodniu ciąży. Ken i ja spodziewamy się naszego pierwszego dziecka w styczniu 2025 r.”, powiedziała wówczas Gypsy, dodając, że ciąża „nie była planowana”.

Source link

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button