Sports

Osoba z wewnątrz twierdzi, że Patriots złożyli ofertę przedłużenia kontraktu doświadczonemu obrońcy

(Zdjęcie: Maddie Meyer/Getty Images)

New England Patriots wiedzą, że mają wyjątkowego zawodnika w osobie linebackera Matthew Judona i jakikolwiek powrót do czołówki niewątpliwie będzie wymagał jego pełnego zaangażowania.

Jednak Judon wchodzi w ostatni rok swojego kontraktu i w 2024 roku zarobi tylko 6,5 miliona dolarów.

To z pewnością dużo pieniędzy, ale Judon wyraźnie przewyższył oczekiwania, jakie wiązały się z jego obecną umową, pod każdym względem i chce otrzymać rekompensatę za swoje osiągnięcia.

Henry McKenna z FOX Sports poinformował, powołując się na źródło zbliżone do sprawy, że drużyna Patriots złożyła ofertę kontraktu swojemu gwiazdorowi defensywy.

McKenna dodał, że obie strony są najwyraźniej dalekie od rozwiązania impasu.

Uważa się, że Patriots próbowali dojść do porozumienia z Judonem przed wyjazdem drużyny na obóz treningowy, co może być obiecującym posunięciem.

Produkcja obrońcy rozpoczęła się z przytupem po jego przybyciu przed sezonem 2021, a swoich nowych fanów zaszczycił 12,5 sackami, 60 szarżami i odzyskaniem fumble'a ze swojej pozycji na skraju.

Ta niezwykle wysoko postawiona poprzeczka została przekroczona w 2022 r., kiedy zanotowano 15,5 sacków i parę wymuszonych fumbli, co uzupełniło 60 kolejnych szarż.

Niestety dla drużyny Patriots, Judon doznał poważnej kontuzji bicepsa w 4. tygodniu sezonu 2023 i opuścił resztę sezonu.

Miał już na swoim koncie cztery sacki i jedno safety, a defensywa New England praktycznie zniknęła, gdy Judon nie był w składzie.

Teraz, gdy do obozu treningowego pozostało już tylko dwa tygodnie, drużyna postanowiła przyjąć do drużyny zadowolonego Judona.

Nie ma informacji o reakcji obozu trenerskiego, ale im szybciej zostanie sfinalizowana umowa, tym szybciej nowy sztab trenerski będzie mógł odetchnąć z ulgą.

NASTĘPNY:
Wideo pokazuje, że Patriots WR ciężko trenuje poza sezonemSource link

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button