Entertainment

Phaedra Parks w końcu szuka powrotu do „RHOA” po latach niepewności

Parki Fedry zamierza powrócić na mały ekran po długiej przerwie i podobno wszyscy pracują nad tym, aby ten film się odbył.

Plotki głoszą, że gwiazda reality show powróci jako członek obsady „Prawdziwe gospodynie domowe z Atlanty„zastąpić zawieszoną gwiazdę Kenia Moore pomimo trwającego kontraktu z „Married to Medicine”.

Jest to z pewnością zaskakujący rozwój sytuacji dla Phaedry Parks, która została wyrzucona z serialu w sezonie 9. i wyraziła niechęć do powrotu w 2021 roku.

Artykuł jest kontynuowany poniżej reklamy

Phaedra Parks jest gotowa na nowy rozdział

MEGA

Gwiazda RHOA błyszczała w serialu przez sześć sezonów, ale zrezygnowała z niego w kontrowersyjnych okolicznościach, m.in. ze względu na rozpowszechnianie plotek na temat swojej koleżanki z planu, Kandi Burruss, i jej męża, Todda Tuckera.

Jednak ma się pojawić ponownie z nową energią i zupełnie nową bazą fanów, którą zebrała po występie w serialu „The Traitors” stacji Peacock.

Plotki o powrocie Parks pojawiły się wraz z zawieszeniem Moore w związku z oskarżeniami o pokazywanie pikantnych zdjęć jej koleżanki z planu, Brittany Eady, na pokazie jej linii kosmetyków do włosów, co rozzłościło producentów.

Jednak 53-latka zaprzeczyła tym oskarżeniom, mówiąc swoim fanom: „Nie wierzcie w nic z tego, co słyszycie, i w połowę tego, co widzicie. Prawda zawsze wychodzi na jaw”.

Artykuł jest kontynuowany poniżej reklamy

Kenya Moore: „Nigdy nie zniszczysz królowej”

Kenya Moore na 54. dorocznej gali rozdania nagród NAACP Image Awards
MEGA

Oświadczyła, że ​​nigdy nie będzie angażować się w pornografię zemsty ani rozpowszechniać zamówionych zdjęć należących do innych osób w celu szantażu lub zastraszania, dodając, że:

“Zawsze został usprawiedliwiony. Nie mogę rozmawiać o STORY nawet wtedy, gdy ludzie podrzucają fałszywe wiadomości #sweet16.”

Eady również odniosła się do tej kwestii w swoich mediach społecznościowych, przyznając, że nie jest przyjemnie być celem ataku kogoś, kto miał ją przyjąć do nowego kręgu, ale Moore szybko zareagowała, powtarzając, że:

„Możesz próbować zniszczyć dziedzictwo, ale nigdy nie zniszczysz królowej”.

Za W kontakcieMoore podsumowała ich wymianę zdań w mediach społecznościowych, dziękując fanom za wsparcie i wyrażając chęć jak najszybszego ujawnienia anonimowych źródeł rozpowszechniających fałszywe informacje.

Artykuł jest kontynuowany poniżej reklamy

Powrót do „RHOA” nie był na karcie bingo Parksa kilka lat temu

Z pewnością minęło trochę czasu, zanim Parks zmieniła decyzję o 180 stopni. W 2021 roku matka dwójki dzieci ujawniła, że ​​rzeczywiście skończyła z RHOA i jest gotowa zostawić to za sobą na dobre, pomimo corocznych próśb producentów, aby rozważyła powrót.

Gwiazda, która pojawiła się w programie „Ultimate Girl's Trip” na kanale Bravo niedługo po zwolnieniu z RHOA, przyznała, że ​​pomimo bycia ulubienicą fanów, platforma miała problemy, które mogły wpłynąć na jej status jako dobrej matki. W związku z tym powrót na platformę nie byłby odpowiedzialną decyzją.

Jednak The Blast ustalił, że pomimo odejścia, utrzymywała kontakt ze wszystkimi, także z Tamarą Judge i Evą Marcille, których dzieci chodziły z nią na zabawy.

Artykuł jest kontynuowany poniżej reklamy

Dlaczego Phaedra Parks nagle opuściła RHOA?

Na pytanie, dlaczego gwiazda reality show została zwolniona, serwis The Blast podał, że przyczyną była nieprzyjemna wymiana zdań między nią a Porshą Williams w 2017 roku.

Williams oskarżyła Parks o zapoczątkowanie plotek, jakoby Burrus i jej były mąż Tucker próbowali molestować seksualnie Williams po tym, jak podali jej nielegalne narkotyki.

Parks wyjaśniła, że ​​po prostu powtórzyła to, co usłyszała, ale później została uznana za winną. Pomimo przeprosin za jej zniesławiające twierdzenia, Bravo zdecydowało, że najlepiej będzie ją zwolnić, aby chronić serial i reputację postaci.

Artykuł jest kontynuowany poniżej reklamy

Moore zyskał wsparcie od innych gwiazd Bravo

Kenya Moore pozuje na czerwonym dywanie podczas Gali Kobiet w Rozrywce 2023 magazynu The Hollywood Reporter
MEGA

Była królowa piękności zaprzeczyła oskarżeniom o jakiekolwiek niewłaściwe zachowanie lub zemstę na współscenarzystce Eady, co spowodowało zawieszenie jej udziału w programie, dodając, że cieszy się życiem w wolnym od toksycznych substancji środowisku.

Williams i Giudice wydłużyły listę gospodyń domowych okazujących swoje poparcie, wyprzedzając Brandi Glanville z „Real Housewives of Beverly Hills”, która oskarżyła stację Bravo Network o złe traktowanie Moore.

W swoim oświadczeniu na X (dawniej Twitter), Glanville napisała: „Kobiety walczą fizycznie w RHNJ i wydaje się, że producenci to akceptują. Gdzie jest teraz HR? Jestem też prawie pewna, że ​​producenci naciskali na Kenię, żeby pokazała ten film”.

Dodała, że ​​w serialu Moore została przedstawiona jako czarny charakter, co poparli fani, którzy potwierdzili jej słowa, twierdząc, że Bravo jest stronnicze i niespójne w sposobie przedstawiania serialu „Housewives”.

Source

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button