Entertainment

Robin Roberts o obawach, które powstrzymywały ją przed coming outem

Prezenter programu „Good Morning America” Robin Roberts otwiera się na temat swojej orientacji seksualnej i wyjaśnia, dlaczego „bała się” ujawnić swoją orientację.

Amerykańska prezenterka nawiązała romans z masażystką Bursztynowa Laign w 2005 roku. Chociaż jej przyjaciele i współpracownicy wiedzieli o jej orientacji seksualnej, Roberts po raz pierwszy publicznie przyznała, że ​​jest lesbijką, pod koniec grudnia 2013 roku.

Wiele lat później Robin Roberts ujawniła, co sprawiło, że była sceptyczna co do mówienia światu o swoich związkach seksualnych.

Artykuł jest kontynuowany poniżej reklamy

Robin Roberts ujawnia, że ​​jest gejem

MEGA

Robin Roberts, która w 2013 r. ujawniła, że ​​jest częścią społeczności LGBTQ, powiedziała, że ​​powiedziała o tym siostrze, gdy miała 20 lat.

„Postanowiłem powiedzieć mojej siostrze Dorothy [when] Miałam 20 lat. Wiedziałam, że muszę jej to powiedzieć” – powiedziała, per Magazyn Ludzie„Poszliśmy na lunch. Nigdy tego nie zapomnę. Siedzimy, zbieram się na odwagę, przy słodkiej herbacie, żeby ją rozlać. I dokładnie wtedy, gdy jej mówię, jak w filmie: „Dorothy, jestem gejem”, kelner postawił nasz lunch. Potem bawił się przez jakieś pięć minut”.

Artykuł jest kontynuowany poniżej reklamy

Kontynuowała: „Właśnie powiedziałam siostrze, że jestem lesbijką, a ona płacze i musimy czekać na kelnera. W końcu kelner odszedł. Spojrzałam na nią, a ona powiedziała: »Och, och, nie płaczę, bo powiedziałeś mi, że jesteś lesbijką. Płaczę, bo kochasz mnie na tyle, żeby mi to powiedzieć«”.

Artykuł jest kontynuowany poniżej reklamy

Dlaczego gospodarz programu „Good Morning America” bał się wyjść z ukrycia?

Robin Roberts na premierze filmu „Pretty Baby: Brooke Shields” w Nowym Jorku
MEGA

W rozmowie z Jamie Kern Limą, gwiazdą mediów społecznościowych, w jej podcaście, Robin Roberts przyznała, że ​​chociaż jej koledzy z programu „Good Morning America” wiedzieli, że jest lesbijką, jeszcze zanim dokonała coming outu, bała się, że publiczne ujawnienie jej orientacji seksualnej negatywnie wpłynie na program.

„To nie jest 'Robin Roberts Show', to 'Good Morning America', a jest tak wiele osób, których utrzymanie zależy od sukcesu naszego programu” – powiedział 63-latek. „I tak, jeśli zrobię coś, co zaszkodzi programowi, zaszkodzi to im”.

Artykuł jest kontynuowany poniżej reklamy

Prezenterka programu „GMA” twierdzi, że „nie próbowała się ukrywać”

Robin Roberts w Covenant House
MEGA

„Szedłem ulicą z Amber i jeśli ktoś nas zobaczył, przedstawiałem ją” – powiedziała w podcaście. „Nie próbowałam się ukrywać”. Największym problemem z coming outem była jej religia, która sprawiała, że ​​„bała się” coming outu. „Ludzie myślą, że nie można być gejem i chrześcijaninem, a ja nim jestem. Bałam się, że zostanę odrzucona” – przyznała.

Artykuł jest kontynuowany poniżej reklamy

Po coming oucie Robin Roberts otrzymała wsparcie

Robin Roberts na pokazie kanału Lifetime
MEGA

Ku jej wielkiemu zaskoczeniu, po dokonaniu coming outu, Krajowe Biuro Kościoła Prezbiteriańskiego wysłało jej „piękny list” wyrażający „pełne poparcie”.

„A potem myślę o wszystkich tych latach, które zmarnowałem, martwiąc się — niepotrzebnie się martwiąc. I wszyscy jesteśmy tego winni” — dodał Roberts. „Pomyśl o wszystkich tych rzeczach, o które się martwimy, a które nigdy nie dochodzą do skutku. I po prostu poświęcamy na to całą tę energię”.

„Ale musiałam też uwierzyć, że to było w sam raz. To był właściwy czas w moim życiu. Czułam się dobrze” – kontynuowała. „I teraz nie mogę sobie nawet wyobrazić, że ludzie nie wiedzą o mnie wszystkiego. I wiesz, co w tym jest tak wyzwalającego? To jest coś w rodzaju: „Dawaj. Wiesz o mnie wszystko. I nie mam nic do ukrycia”. I nadal jestem akceptowana, jestem błogosławiona i bardzo uprzywilejowana. Jestem taka wdzięczna”.

Artykuł jest kontynuowany poniżej reklamy

Sam Champion zainspirował prezentera „GMA” do coming outu

Robin Roberts na gali NBA Awards 2019
MEGA

„Byłam tak zainspirowana moim drogim, drogim przyjacielem i kolegą z GMA, Samem Championem. Wiedziałam, że jest gejem” – powiedziała według People w 2022 r. „On wiedział, że jestem gejem. Nasi koledzy, nasi szefowie, oni wszyscy wiedzieli”.

Wspomniała, jak Champion poślubił Rubema Robierba i jak sieć sobie z tym poradziła. „Nigdy nie powiedzieli: 'Hej, powinnaś to przemyśleć'. Przyjęli to” – powiedziała. „A potem, kiedy zobaczyłam, jak bardzo publiczność mnie wspierała, to naprawdę otworzyło mi oczy”.

Source

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button