Entertainment

Savannah Chrisley nie chce brać udziału w pozwie brata Graysona dotyczącym wypadku samochodowego w 2022 r.

Dramat rodziny Chrisleyów trwa nadal — tym razem Savannah Chrisley dystansuje się od zawirowań prawnych związanych z wypadkiem samochodowym jej brata Graysona w 2022 roku.

Gwiazda reality TV jasno daje do zrozumienia, że ​​nie chce być zamieszana w trwający proces. Grayson publicznie odniósł się do ogromnego zainteresowania mediów po wypadku.

Savannah Chrisley przyjęła na siebie odpowiedzialność za opiekę nad dziećmi po uwięzieniu ich rodziców, ale nie chce brać udziału w procesie sądowym swojego brata.

Artykuł jest kontynuowany poniżej reklamy

Savannah Chrisley zaprzecza odpowiedzialności za wypadek brata Graysona

MEGA

Incydent, który miał miejsce 22 listopada 2022 r., doprowadził do pozwu złożonego przez Patricka Rykwaldera, który twierdził, że Grayson uderzył w tył swojego Dodge'a Ram'a z 2020 r. na autostradzie międzystanowej 65 w Tennessee.

Savannah twierdzi jednak, że w chwili wypadku nie miała żadnych prawnych zobowiązań wobec 18-latka.

Podkreśliła, że ​​została wspólną prawną opiekunką Graysona dopiero w styczniu 2023 r., co zbiegło się z uwięzieniem ich rodziców, Todda i Julie Chrisley.

Zarówno Todd, jak i Savannah wyjaśnili, że nie byli właścicielami samochodu ciężarowego Ford 5150 z 2020 roku, który brał udział w wypadku.

Stwierdzili również, że pojazd nie był „konserwowany do użytku rodzinnego i nie był wykorzystywany w celach rodzinnych w momencie wypadku”.

Artykuł jest kontynuowany poniżej reklamy

Dokumenty sądowe uzyskane przez W kontakcie ujawnić, że rodzina Chrisley twierdziła, że ​​Grayson „nie działał w interesach żadnego z oskarżonych w czasie wypadku”.

Podkreślili ponadto, że młody dorosły nie miał w przeszłości „niekompetencji w prowadzeniu pojazdu”.

Artykuł jest kontynuowany poniżej reklamy

Kierowca oskarżył Graysona Chrisleya o zaniedbanie w pozwie dotyczącym wypadku samochodowego w 2022 r.

Chociaż Grayson również został ranny w tym incydencie, nie powstrzymało to Rykwaldera przed twierdzeniem, że nieuwaga młodego człowieka na drodze spowodowała wypadek. Według kierowcy:

„Grayson nie zachował się właściwie w danych okolicznościach, w tym: minimalnie zachowywanie bezpiecznej odległości od innych pojazdów mechanicznych, utrzymywanie bezpiecznej prędkości jazdy i unikanie rozpraszania uwagi przez urządzenia elektroniczne znajdujące się w pojeździe mechanicznym.”

Gdy Todd i Julie chcieli zapieczętować części pozwu, Rykwalder skrytykował ich działania. Rykwalder argumentował:

Artykuł jest kontynuowany poniżej reklamy

„Strony, które nagle chcą prywatności — po tym, jak przy każdej okazji szukały uwagi opinii publicznej — mają dziwny sposób na jej osiągnięcie. Alternatywnie, być może pozwani chcą kontrolować publiczną narrację otaczającą sprawę, upubliczniając swoją wersję wydarzeń, a następnie zwracając się do Sądu o zapieczętowanie wszelkich kontrnarracja które w przeciwnym razie mogłyby wyjść na jaw”.

Jego wypowiedź sugerowała również, że gdyby rodzina Chrisleyów była szczera, nie wykorzystałaby tej sytuacji na swoją korzyść.

Artykuł jest kontynuowany poniżej reklamy

Grayson zbagatelizował powagę wypadku samochodowego z 2022 r.

Grayson Chrisley i Todd Chrisley.
MEGA

Kiedy młoda gwiazda uległa wypadkowi samochodowemu, zdarzenie szybko stało się medialną sensacją.

Jednak miesiąc później, w grudniu, serwis The Blast poinformował, że Grayson dołączył do swojej starszej siostry Savannah w podcaście „Unlocked Podcast”, aby szczerze porozmawiać o wypadku.

Gwiazda reality TV wyjaśniła, że ​​chociaż wypadek był poważny, on w pełni wyzdrowiał. Jak sam przyznał, Grayson: „Ja jestem w porządku, ciężarówka nie jest w porządku, ale ja jestem w porządku. Ale było źle, było naprawdę źle”.

Pomimo powagi wypadku, wyjaśnił, że media wyolbrzymiły sytuację. „Sprawili, że brzmiało to tak, jakbym umarł. To było coś w stylu: 'Grayson Chrisley ciężko ranny w wypadku samochodowym', a ja pomyślałem: 'Stary, wszystko w porządku'”, zauważyła osobowość telewizyjna.

Grayson udostępnił zdjęcie z siłowni, aby odpowiedzieć na przesadną reakcję mediów

Syn Todda Chrisleya, Grayson, trafił do szpitala po tragicznym wypadku samochodowym
Instagram | Todd Chrisley

W podcaście Savannah Grayson wspomniał, że udostępnił zdjęcie siebie ćwiczącego na siłowni po wypadku. To wywołało falę zaniepokojonych wiadomości od fanów.

„Wiesz, ile dostałem wiadomości prywatnych w stylu: 'Zaskoczony, że jeszcze nie jesteś w szpitalu?' Odpowiedziałem: 'Byłem tam jakieś cztery godziny'” – wspominał Grayson.

Jego siostra przedstawiła poważniejszą perspektywę w odpowiedzi na jego pozorną nonszalancję w sprawie incydentu. Opisała przybycie na miejsce zdarzenia i zobaczenie rozległych uszkodzeń ciężarówki brata. Savannah ujawniła, że ​​„jej serce zapadło się”, gdy zobaczyła wrak.

Artykuł jest kontynuowany poniżej reklamy

Savannah Chrisley zastanawiała się nad nowymi obowiązkami w obliczu rodzinnego zamieszania

Savannah Chrisley na 52. rozdaniu nagród Academy Of Country Music Awards
MEGA

Po wypadku samochodowym z udziałem jej brata i skazaniu rodziców, Savannah została prawną opiekunką młodszego rodzeństwa, Graysona i Chloe.

The Blast poinformował, że podcasterka podzieliła się swoją podróżą od niefrasobliwości finansowej do bardziej odpowiedzialnego i refleksyjnego nastawienia. Jej rewelacje podkreśliły głębokie zmiany, których doświadczyła pośród ciągłych wyzwań swojej rodziny.

Gwiazda „Chrisley Knows Best” podkreśliła swój poprzedni brak finansowej przezorności w wywiadzie, stwierdzając: „Nie będę ukrywać, wydawałam pieniądze tak, jakby nigdy nie miały zniknąć. Nigdy nie myślałam, że znikną”.

Wyjaśniła również, jak przejście na gospodarstwo domowe utrzymujące się z jednego źródła dochodu radykalnie zmieniło jej podejście i zachowanie.

Jej słowami: „Czuję, że Bóg nigdy nie daje ci więcej, niż możesz znieść. Czuję, że to, co dzieje się teraz, jest dokładnie tym, czego potrzebowałam, aby nie być tak rozpieszczoną, roszczeniową, cokolwiek, ponieważ to, co dzieje się teraz, testuje to, kim jestem jako osoba”.

Source

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button