Entertainment

Scarlett Johansson żartuje o swojej intercyzie z Colinem Jostem

Colin Jost jest gotowy polecieć na księżyc i z powrotem Scarlett Johansson.

39-letnia Johansson zażartowała w odcinku programu emitowanym w poniedziałek 8 lipca The Tonight Show z udziałem Jimmy'ego Fallona że jej mąż miał obowiązek kontraktowy, aby zagrać epizodyczną rolę w jej nowym filmie, Zabierz mnie na księżycze względu na umowę przedmałżeńską.

Greg Berlanti był naszym reżyserem… [he’s] „Jestem wielką fanką Colina” – wyjaśniła aktorka, opowiadając o gościnnym występie swojego męża w roli gospodarza Jimmy Fallon.

„Colin… myślę, że musiał to zrobić, bo tak jest, jakby, w naszej umowie przedmałżeńskiej” – kontynuowała żartem. „Jeśli poproszę go o coś, musi być tam, żeby mnie wesprzeć. Musi być w każdym z moich filmów”.

Powiązany: Oś czasu związku Scarlett Johansson i Colina Josta

Historia miłosna Scarlett Johansson i Colina Josta jest historią wartą zapamiętania. Nominowana do Złotego Globu i gwiazda Saturday Night Live zostali po raz pierwszy zauważeni razem w maju 2017 r. na afterparty z okazji finału 42. sezonu programu rozrywkowego NBC. Rok później nazwał Johansson swoją „dziewczyną” podczas segmentu „Weekend Update” w SNL. […]

Johansson i Jost, 42 lata, zostali po raz pierwszy połączeni w maju 2017 r. Pobrali się w październiku 2020 r. i powitali na świecie swoje pierwsze wspólne dziecko, syna Cosmo, w sierpniu 2021 r. Johansson ma również córkę, Rose Dorothy, 9 lat, ze swoim byłym mężem Romain Dauriac.

Scarlett Johansson żartuje o swojej intercyzie z Colinem Jostem

Colin Jost i Scarlett Johansson. Vittorio Zunino Celotto/Getty Images

Ten Czarna Wdowa aktorka ujawniła również Wieczorny program że często prosi Josta o pomoc w nauce kwestii do filmów, choć nie zawsze kończy się to dobrze.

„Ćwiczę z nim kwestie” – powiedziała o Sobotnia noc na żywo gwiazda. „Co jest świetne… pomyślałbyś, że to bardzo wygodne, bo masz partnera, który ci pomoże. Uczysz się swoich kwestii na jutro lub cokolwiek. On naprawdę poważnie podchodzi do czytania kwestii. Nie zawsze jest to występ, jakiego bym chciał. Ja po prostu mówię: „Powiedz kwestie!”. Robi duże dramatyczne pauzy. On naprawdę się w to wkręca. Ja myślę: „Nie mogę się skupić. Zapomnij. Po prostu nauczę się ich sama”.

GettyImages-ColinJostScarlettJohansson-2160625217.jpg
Charly TRIBALLEAU

Johansson występuje u boku Channing Tatum W Zabierz mnie na księżyckomedia romantyczna rozgrywająca się na tle lądowania na Księżycu w 1969 r. Tatum gra urzędnika NASA pracującego nad lądowaniem na Księżycu Apollo 11. Jego postać ściera się z dyrektorem ds. marketingu (Johansson), który zostaje zaangażowany w projekt, aby nakręcić fałszywą wersję lądowania jako kopię zapasową na wypadek, gdyby coś poszło nie tak.

Gwiazdy, które potajemnie powitały dzieci Jessica Chastain Kylie Jenner i inni

Powiązany: Gwiazdy, które potajemnie powitały dzieci

Scarlett Johansson i inni celebryci cieszyli się „tajemniczymi” dziećmi na przestrzeni lat. Johansson ma córkę Rose, urodzoną w 2014 r., z byłym mężem Romainem Dauriacem i syna Cosmo, urodzonego w 2021 r., z mężem Colinem Jostem. Utrzymywała swoją drugą ciążę w tajemnicy, chociaż Jost wygadał się podczas występu komediowego. „Będziemy mieć dziecko” – powiedział Jost […]

Podczas gdy Johansson zmierza na księżyc — przynajmniej na ekranie — Jost wkrótce poleci na Tahiti, aby relacjonować igrzyska olimpijskie w Paryżu w 2024 r. dla NBC. Jost jest częścią zespołu relacjonującego zawody surfingowe na igrzyskach olimpijskich, które odbywają się na Tahiti, w Polinezji Francuskiej.

„Zastanawiam się, jak udało mu się zdobyć tę fuchę?” – zażartował Johansson. Savannah Guthrie podczas poniedziałkowego występu w Dzisiaj pokaż. „Czy to jest praca?”

Source link

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button