Entertainment

Sezon 12 serialu Futurama będzie się powtarzał do finału serialu z 2013 roku

„Tymczasem” jest nieco skomplikowane. Fry zamierza oświadczyć się Leeli na szczycie Vampire State Building. Przypadkowo jest wyposażony w gadżet do podróży w czasie, który pozwala mu cofnąć się w czasie o dziesięć sekund. Fry wie, że jeśli Leela nie pojawi się na miejscu oświadczyn dokładnie o 6:30, odrzuci go. Kiedy Leela się spóźnia, Fry w rozpaczy rzuca się z budynku. W drodze na dół zauważa, że ​​Leela idzie w górę. Cofa się w czasie o dziesięć sekund, ale wciąż spadał dziesięć sekund wcześniej. Jeśli chce przeżyć, musi pozostawać w stanie ciągłego spadania. Jednak seria urządzeń pozwala Profesor (Zachód) aby dowiedzieć się, co dzieje się z czasem, i aby Bender uratował Frya. Niestety, gadżet podróży w czasie zostaje zniszczony w trakcie wysiłku, zamrażając cały czas we wszechświecie. Tylko Fry i Leela pozostają nietknięci.

Szczęśliwa, że ​​w końcu ma czas dla siebie, para wędruje po zamarzniętej Ziemi przez wiele lat, zmieniając swoje życie w niekończące się, romantyczne spotkanie. Przemierzają oceany, robią romantyczne huśtawki z zamarzniętych towarzyszy i stają się starsi.

Kiedy Cohen i scenarzysta teleplayu „Meanwhile” Ken Keeler wymyślali ten odcinek, pokochali go. Pokochali jego optymizm, a jednocześnie to, że jest to odurzająca opowieść science fiction. Cohen jednak nie sądził, że będzie musiał wrócić do tego odcinka. Nagle Cohen musiał zadać sobie dodatkowe pytania na temat mechaniki temporalnej:

„Wszyscy wydawali się być z tego zadowoleni i było to bardzo wzruszające. Podobało mi się. […] Pozostawiło to jednak wiele otwartych pytań, w tym niektóre, z którymi musieliśmy się zmierzyć, gdy program powrócił, [regarding] czas się resetuje. Co zapamiętali? Czego nie zapamiętali?”

A co jeśli czas się zresetuje?

Source

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button