Entertainment

Shrek 5 oficjalnie pojawi się w 2026 roku, cała obsada powraca, włącz grę i graj

Biorąc pod uwagę uzależnienie współczesnego Hollywood od franczyz, pojawienie się „Shreka 5” zawsze wydawało się nieuniknione. Murphy również nie milczał w tej sprawie, mówiąc, że nakręciłby ten film w sekundęa także spin-off Donkey, który również wydaje się być w przygotowaniu. W każdym razie Universal i DreamWorks w końcu nacisnęły spust, wracając do postaci, które pomogły zbudować ogromną 4 miliardy dolarów franczyzowa.

Jeśli wszystko pójdzie dobrze, możemy być świadkami gigantycznego hitu. „Shrek 2” zarobił 929 milionów dolarów w kasach kinowych 20 lat temustając się najbardziej dochodowym filmem animowanym wszech czasów do tego momentu. Ludzie naprawdę kochają te filmy. To idealny przykład czegoś, z czym dorośli ludzie dorastali i za czym tęsknią, a co może się podobać ich dzieciom. To formuła, która pomogła stworzyć filmy takie jak „Minionki: Wejście Gru”, a ostatnio „Inside Out 2” to gigantyczne hity kasowe. To przepis na drukowanie pieniędzy, jeśli zostanie wykonany poprawnie.

Chociaż „Shrek Trzeci” nie cieszy się tak wielką miłością jak „Shrek Forever After”, należy zauważyć, że DreamWorks wykonało ostatnio kilka chwalonych prac, a „Kot w butach: Ostatnie życzenie” jest tego doskonałym przykładem. Po długiej przerwie może to być czas, aby franczyza wróciła na właściwe tory dla nowego pokolenia.

Filmu „Shrek 5” można spodziewać się w kinach od 1 lipca 2026 r.

Source

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button