Entertainment

Siedem najlepszych duetów w Power Universe

Kiedy myślisz o Moc Pierwsze, co przychodzi na myśl, to zazwyczaj wielcy gracze, biorąc pod uwagę wszechświat oraz jego ogromne i różnorodne postacie.

Duch. Tommy. Kanana. Tarik.

Grupa mężczyzn, znanych pod jednym imieniem, którzy ukształtowali ten Wszechświat i uczynili go tym, czym jest dzisiaj.

Ghost & Tommy Główne zdjęcie - PW - S6E05 - Moc
(GWIAZDY)

Ale dla każdego wielkiego gracza jest ktoś inny obok niego, pomocnik, jeśli wolisz. Albo jeszcze lepiej, partner. Ktoś, kto pomógł im odnieść sukces, a dla niektórych był przyczyną ich ostatecznego upadku.

W oryginalnym Power i trzech aktualnie emitowanych spin-offach występowało wiele duetów, postanowiliśmy przyjrzeć się najlepszym z nich.

Powiązane: Najlepsze związki oparte na nienawiści w telewizji

Dołącz do nas, gdy omawiamy najlepsze partnerstwa bez określonej kolejności. W komentarzach daj nam znać, czy zgadzasz się z naszym wyborem i czy pominęliśmy jakieś!

Miłej zabawy, fani mocy!

Duch i Tommy

Ghost & Tommy Face Off - PW S05E06 - MocGhost & Tommy Face Off - PW S05E06 - Moc
(GWIAZDY)

Powiedzieliśmy, że kolejność nie jest przypadkowa, ale gdybyśmy mieli klasyfikować rzeczy, Ghost i Tommy musieliby być na szczycie.

Są planem — OG. Wszystko zaczyna się i kończy na tych dwóch.

Ghost i Tommy byli najlepszymi dziećmi w dzieciństwie przyjaciele którzy nauczyli się zasad gry, a następnie stali się największymi handlarzami narkotyków w Nowym Jorku i zrobili to z wprawą.

Ghost i Tommy zbudowali swoje imperium dzięki anonimowości. Chociaż wszyscy wiemy, co poszło nie tak (podpowiedź: Angela Valdes w tej czerwonej sukience), żaden inny duet we wszechświecie nie osiągnął tyle, co oni. Ostatecznie jednak nadal byli braćmi.

Ci dwaj kłócili się częściej niż dogadywali, ale kochali się. I łączyła ich więź, która czasami była poważnie nadwyrężona, ale nigdy nie zerwana.

Tariq i Brayden

Życie na kampusie - PG S04E02 - Do własnego ja - Power Book II: Ghost Sezon 4 Odcinek 2Życie na kampusie - PG S04E02 - Do własnego ja - Power Book II: Ghost Sezon 4 Odcinek 2
(GWIAZDY)

Tariq spędził większość swojego życia próbując wydostać się z cienia Ghosta, ale mimo to znalazł przyjaciela z dzieciństwa, z którym nawiązał współpracę, aby stworzyć biznes narkotykowy, który przyniósł mu pieniądze, kobiety i wielu wrogów.

Podczas gdy Ghost był bardziej przedsiębiorczy, a Tommy muskularny, przynajmniej na początku, ani Tariq ani Brayden nie są typami egzekutorów, choć z czasem obaj pokazali, że są w stanie stanąć na wysokości zadania, gdy sytuacja osiąga punkt kulminacyjny.

Powiązane: Wraz z Power Book II: Ghost Coming to an End,
Jaka przyszłość czeka najpopularniejszy serial Starz?

Partnerstwo Tariqa i Braydena bywało czasami pełne napięć, ponieważ nie zawsze zgadzali się ze sobą, ani nie zawsze byli wobec siebie szczerzy. Ale oboje są inteligentni i gdy działają razem, są nie do zatrzymania.

Kiedy wszystko idzie dobrze, ich lojalność jest niezrównana. Mają swoje plecy, a w tym momencie historii są wszystkim, co mają.

Żaden inny duet na tej liście nie jest od siebie tak całkowicie zależny, jak oni.

Kanan i Sławni

Making New Moves - Power Book III: Raising Kanan Sezon 3 Odcinek 3Making New Moves - Power Book III: Raising Kanan Sezon 3 Odcinek 3
(STARZ/Matt Infante)

Zanim Kanan pomógł ukształtować Ghosta i Tommy'ego na mężczyzn, którzy przejmą od niego wszystko, Kanan i Famous rządzili ulicami South Jamaica, Queens.

Podobnie jak niektórzy inni na tej liście, byli przyjaciółmi, którzy stali się partnerami biznesowymi, ale w przeciwieństwie do pozostałych, Famous został do tego zmuszony, a od tego czasu ich relacje gwałtownie się pogorszyły.

W szczytowym okresie ich znajomości byli jednak jak jacyś złodzieje i ich przyjaźń była jedną z najlepszych rzeczy, jakie kiedykolwiek mieli.

Kiedy czasy były trudne, polegali na sobie nawzajem, a czasy ich współlokatora były niezwykłe.

W trzecim sezonie Księga Mocy III: Wychowywanie Kananazaczęliśmy naprawdę dostrzegać przebłyski Kanana, którego poznaliśmy w oryginalnej serii. Przyjaźń szybko się pogorszyła, ale kiedy już się zaczęła, ci dwaj zrobiliby dla siebie wszystko.

Tommy i Liliana/Tommy i Diamond

Spotkanie Late Night - Power Book IV: Force Sezon 1 Odcinek 7 Spotkanie Late Night - Power Book IV: Force Sezon 1 Odcinek 7
(STARZ/Sandy Morris)

Kiedy Tommy opuścił Nowy Jork i udał się do Chicago, musiał zacząć od nowa. I zaczynając wszystko od nowa, musiał znaleźć nową firmę, z którą mógłby prowadzić interesy.

On i Liliana byli groźną parą. Wrogowie, którzy stali się partnerami biznesowymi, mogą być bardzo niebezpieczni, zwłaszcza jeśli zaufanie nigdy nie zostanie umocnione. Ale ci dwaj znaleźli wspólny grunt i z czasem zyskali wzajemne zaufanie.

Nie tylko dobrze ze sobą współpracowali, ale też szanowali się i ogólnie troszczyli o siebie nawzajem. Śmierć Liliany podczas Power Book IV: Force Sezon 1 Odcinek 10 pozostawiło Tommy'ego wstrząśniętego, ponieważ osoba, która aktualnie wspierała go bardziej niż ktokolwiek inny, odeszła.

Powiązane: Power Book IV: Force Star Joseph Sikora
o partnerstwie Tommy'ego i Diamonda oraz rozwoju Tommy'ego w drugim sezonie

Chcąc pomścić śmierć Liliany, Tommy rozpoczął nowe przedsięwzięcie biznesowe z Diamondem, z którym już wcześniej współpracował.

Słuchajcie, ta dwójka ma przed sobą pewne sekrety, a ich partnerstwo opiera się nie tyle na więzi, ile na podobnych celach. Niemniej jednak ich wspólna wiedza na temat ulic i smykałka do handlu narkotykami czynią z nich zabójczą parę.

Bardzo się starają, żeby Chicago wygrało, i nie stawiałbym na dwóch rywali o takie umysły.

Raq i Marvin

Spisek razem - Power Book III: Raising Kanan Sezon 2 Odcinek 10Spisek razem - Power Book III: Raising Kanan Sezon 2 Odcinek 10
(STARZ/Cara Howe)

Raq to tak naprawdę jednoosobowy show. Ale nie może robić wszystkiego sama, a ostatnio polegała na Marvinie bardziej niż na kimkolwiek innym.

Raq ma wyjątkowe relacje ze swoimi braćmi, ale w miarę jak sytuacja między nią a Lou-Lou ulega zmianie, jej dynamika z Marvinem tylko się wzmocniła.

Lojalność Marvina jest niezrównana i ciężko pracował, aby stać się lepszym człowiekiem na wiele sposobów. Raq nie tylko to dostrzegł, ale i wynagrodził, dając mu więcej obowiązków i możliwości.

Razem tworzą efektywne i strategiczne zespół które mają na uwadze dobro każdej ze stron.

Marvin jest w sytuacji, w której można na nim polegać i jest gotowy w każdej chwili rozwiązywać problemy, jakich potrzebuje Raq.

Dru i Diana

Czas rodzeństwa Tejada - Power Book II: Ghost Sezon 3 Odcinek 9Czas rodzeństwa Tejada - Power Book II: Ghost Sezon 3 Odcinek 9
(STARZ/Myles Aronowitz)

Rodzeństwo Tejada ma wiele na głowie i chociaż każde z nich jest niezależne na swój sposób, Dru i Diana ostatnio stały się nieco intrygującym duetem.

Niezależnie od tego, czy ich lubisz, czy nie, zamienili się w małe maszyny, aby wprowadzić w życie plan, którego jedynym celem było zabicie ich matki.

Ich plan napotkał poważne przeszkody, ale przede wszystkim udowodnili, że są duetem zdolnym do rządzenia chaosem, czego niekoniecznie można by się po nich spodziewać.

Powiązane: Power Book II: Ghost Sezon 4 Odcinek 4 Recenzja: The Reckoning

Czy Nowy Jork powinien zostać powiadomiony o tym nowym zagrożeniu rodzeństwa? Nie posunęlibyśmy się tak daleko.

Ale udowodnili, że gdy są wystarczająco wkurzeni, potrafią się zjednoczyć i coś zrobić.

Marvin i Lou-Lou

Brotherly Chat - Power Book III: Raising Kanan Sezon 2 Odcinek 4Brotherly Chat - Power Book III: Raising Kanan Sezon 2 Odcinek 4
(STARZ/Cara Howe)

Marvin i Lou-Lou znajdują się w wyjątkowej sytuacji, ponieważ oboje mają do czynienia z handlem narkotykami i od dłuższego czasu zajmują niższe stanowisko niż ich siostra.

Bracia są sobie bliscy, ale czasami dzieli ich także dystans, który jeszcze się pogłębił, gdy problemy Lou-Lou z uzależnieniem od narkotyków i depresja się pogorszyły.

Ale oni nadal są braciai widzieliśmy, jak wspierają się i chronią nawzajem w różnych sytuacjach.

Podobnie jak w przypadku wielu duetów na tej liście, między nimi czasami bywa skomplikowanie, ale kiedy obaj są inteligentnymi facetami, nigdy by nie przetrwali, gdyby ten drugi nie czuwał nad nimi przez lata.

Do diabła z biznesową stroną rzeczy. Miejmy nadzieję, że ich bractwo będzie się dalej rozwijać, stając się lepszymi ludźmi.

Source

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button