Entertainment

Sophie Turner dzieli się „Przepisem na gorące lato dla dziewczyn” po rozwodzie z Joe Jonasem

Sophie Turner Dzięki uprzejmości Sophie Turner/St Germain/Instagram

Sophie Turner tego lata przeżyła najlepsze chwile w życiu — i nie zamierza zwolnić tempa, dopóki pogoda się nie ochłodzi.

Turner, 28 lat, rozpływał się nad swoim sezonem w nowy Bazar harfara wywiad opublikowano w poniedziałek 8 lipca, ujawniając, że przez ostatnie kilka tygodni „organizowała grille i piła koktajle” ze swoimi przyjaciółmi.

„Mój przepis na gorące lato to zabawa z moimi dziećmi, spędzanie czasu z moimi najlepszymi przyjaciółkami, picie koktajli… i cieszenie się słońcem, oby trwało jak najdłużej” – dodała. „Dopóki świeci słońce, jestem szczęśliwym facetem”.

Turner ma córki Willę (3 lata) i Delphine (2 lata) z byłym mężem Joe Jonas. Była para, która zawarła związek małżeński w 2019 r., ogłosiła rozstanie w zeszłym roku po czterech latach małżeństwa. Po początkowo burzliwej walce o opiekę nad dziećmi, duet osiągnął tymczasowe porozumienie w sprawie opieki nad dwójką dzieci. W dokumentach sądowych uzyskanych przez Tygodnik „Us Weekly” w maju 34-letni Jonas potwierdził, że on i Turner „nadal dążą do polubownego rozwiązania wszystkich problemów”.

Sophie Turner i Peregrine Perry Pearson – oś czasu związku w ich podróżniczym romansie 630

Powiązany: Oś czasu związku Sophie Turner i Peregrine „Perry” Pearson

Dave Benett/Getty Images dla Stanley Zhu Sophie Turner wróciła do gry randkowej z Peregrine „Perry” Pearson wkrótce po rozstaniu z Joe Jonasem — i od tamtej pory para nie przestała podróżować. Us Weekly potwierdził we wrześniu 2023 r., że Jonas złożył pozew o rozwód z Turner po czterech latach małżeństwa. Gdy byli małżonkowie dotarli […]

Po rozstaniu z Jonasem Turner poszła dalej z Sokołowy Pearsonz którą po raz pierwszy zauważono ją jesienią 2023 r. W styczniu osoba z wewnątrz poinformowała na wyłączność Nas że ich romans „stał się dość poważny” po zaledwie kilku miesiącach. „Od razu zaiskrzyło, gdy zaczęli się spotykać” – dodało źródło.

Sophie Turner dzieli się „Przepisem na gorące lato dla dziewczyn” po rozwodzie z Joe Jonasem

Joe Jonas i Sophie Turner. Victor Bojko/Getty Images

Turner w swoim nowym wywiadzie nie odniosła się do 29-letniej Pearson, ale za to z zachwytem wypowiedziała się o innej ważnej osobie w swoim życiu: Taylor Swift. Ten Gra o tron absolwentka powiedziała, że ​​przeżyła „niesamowite, niesamowite” doświadczenie, uczestnicząc w Trasa Eras w Londynie w zeszłym miesiącu. Szybko podzieliła się również informacją, która z epok Swift najbardziej jej pasuje w tej chwili.

“Jestem 1989 za każdym razem, kochanie — ten album się nie starzeje” — powiedział Turner. „Chociaż Wydział Torturowanych Poetów „Naprawdę ma nade mną dobrą kontrolę w tej chwili.”

Gwiazdy na trasie koncertowej Taylor Swift „Eras Tour”

Powiązany: Gwiazdy, które bawiły się świetnie na trasie koncertowej Taylor Swift „Eras Tour”

Kilku sławnych przyjaciół i fanów Taylor Swift pojawiło się, aby otrząsnąć się na długo oczekiwanej trasie The Eras Tour piosenkarki. Gwiazdy teledysku Swift „Bejeweled” — Este Haim, Danielle Haim, Alana Haim i Laura Dern — były wśród tysięcy fanów obecnych na otwarciu trasy w Glendale w Arizonie […]

Na początku tego miesiąca Turner w poście na Instagramie, w którym zamieściła zdjęcia z wakacji, pochwaliła się, że spędziła tam przyjemne lato. Trasa Eras jak również inne wyjścia ze znajomymi. „Słońce, seks i podejrzliwi rodzice” – napisała pod karuzelą, dodając dwa emotikony słońca.

Pearson nie pojawił się na żadnym ze zdjęć, ale oznaczyła go na fotografii, na której uśmiecha się podczas pikniku.

W maju Turner otworzyła się po raz pierwszy od czasu rozstania z Jonasem i powiedziała, że ​​cieszy się z ponownego przystosowania się do życia singielki. Chociaż nie wspomniała o Pearsonie bezpośrednio, zasugerowała, że ​​zanurzyła palec u nogi z powrotem w basenie randkowym.

„Bawię się na randkach. To bardzo fajne” – powiedziała Brytyjski Vogue„Mam na myśli, że to dziwne, kiedy wychodzisz za mąż tak młodo. To tak, jakbyś nigdy nie nauczył się, jak umawiać się na randki. Więc to wszystko jest dla mnie bardzo nowe”.

Source link

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button