Entertainment

Sunset Rubdown zapowiada pierwszy nowy album od 15 lat, ujawnia daty tras koncertowych w Ameryce Północnej

Sunset Rubdown, reaktywowany projekt art rockowy, którego liderem jest Spencer Krug z Wolf Parade, oficjalnie ogłosił Zawsze szczęśliwy, żeby wybuchnąćich pierwszy nowy album od 15 lat. Podzielili się również „Reappearing Rat”, pierwszym singlem z albumu, a także mnóstwem dat trasy koncertowej po Ameryce Północnej w 2024 roku.

Zawsze szczęśliwy, żeby wybuchnąć ukaże się 20 września za pośrednictwem wytwórni Kruga, Pronounced Kroog. Krug wcześniej zjednoczył swoich starych kolegów z zespołu na pierwszą trasę koncertową Sunset Rubdown od 2009 roku w zeszłym roku. Teraz mają zupełnie nową kolekcję piosenek — pierwszą od 2009 roku DragonslayerWedług komunikatu prasowego zespół nagrał Zawsze szczęśliwy, żeby wybuchnąć „mniej więcej, na żywo z podłogi” w The Noise Floor z producentem/inżynierem dźwięku Jordanem Koopem.

Kup bilety na Sunset Rubdown tutaj

Ich trasa w 2024 r. to ich druga wyprawa od czasu ponownego zjednoczenia i rozpocznie się w Vancouver 10 października. Następnie kanadyjski zespół odwiedzi miasta takie jak Los Angeles, Austin, Atlanta, Waszyngton, Filadelfia, Nowy Jork i Montreal; trasa zakończy się koncertem w Toronto 30 października. Zobacz pełną listę dat trasy poniżej.

Bilety na wybrane daty trasy koncertowej Sunset Rubdown w 2024 r. będą najpierw dostępne za pośrednictwem Przedsprzedaż Live Nation rozpoczynające się w środę 10 lipca o godzinie 10:00 czasu lokalnego (użyj kodu BRZDĄKANIE). Sprzedaż biletów dla ogółu społeczeństwa rozpocznie się w piątek 12 lipca o 10:00 czasu lokalnego za pośrednictwem BiletmistrzFani mogą również kupić bilety na wszystkie daty trasy Sunset Rubdown na StubHub.

„Reappearing Rat” to pierwszy singiel z Zawsze szczęśliwy, żeby wybuchnąćto średniotempowy klejnot, który dudni słodko-kwaśnymi akordami gitary akustycznej i nieustępliwym rytmem perkusji. Krug opowiada sceny, w których wszystko wydaje się iść po myśli podmiotu, ale szczur „pojawia się ponownie”. Posłuchaj „Reappearing Rat” poniżej.

W międzyczasie Spencer Krug ponownie połączył siły ze swoimi kolegami z zespołu Wolf Parade w 2016 r., aby nagrać parę nowych albumów i wyruszyć w trasy koncertowe — ostatnio zespół wydał album z 2020 r. Cienki umysł.

Zawsze gotowy do wybuchu Okładka albumu:

Sunset Rubdown Always Happy to Explode Nowa okładka albumu Pierwszy album od 15 lat Spencer Krug

Daty trasy koncertowej Sunset Rubdown:
10/10 — Vancouver, BC @ Rickshaw Theatre
10/11 — Seattle, WA @ Crocodile
10/12 — Portland, OR @ Wonder Ballroom
14.10 — San Francisco, Kalifornia @ Bimbo's
15.10 — Los Angeles, Kalifornia @ Teragram Ballroom
16.10 — Tucson, Arizona, 191 Toole
18.10 — Austin, Teksas w The Parish
19.10 — Dallas, Teksas w Club Dada
20.10 — Baton Rouge, Los Angeles @ Chelsea's
21.10 — Atlanta, GA @ Terminal West
22.10 — Durham, Karolina Północna @ Motorco Music Hall
23.10 — Waszyngton, DC @ Black Cat
24.10 — Filadelfia, PA @ Pierwszy Kościół Unitariański
25.10 — Catskills, NY @ Glen Falls House
26.10 — Northampton, MA @ Iron Horse Music Hall
27.10 — Nowy Jork, NY @ Irving Plaza
29.10 — Montreal, QC @ La Tulipe
10/30 — Toronto, ON @ Sala koncertowaFuente

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button