Entertainment

Tim Heidecker zapowiada nowy album „Slipping Away”, ujawnia teledysk do „Well's Running Dry”: Stream

Tim Heidecker zapowiedział nowy album: Wymykaktóry ma się ukazać 18 października za pośrednictwem Bloodshot Records. Dzisiaj, wraz z ogłoszeniem, wydał teledysk do głównego singla albumu, „Well's Running Dry”.

Po 2020 roku Strach przed śmiercią i 2022 Liceumzgodnie z komunikatem prasowym, na nowym albumie Heidecker będzie kontynuował eksplorację rezonujących tematów za pomocą wrażliwej liryzacji, odwołując się do „uniwersalnych niepokojów, znanych scenerii, a od czasu do czasu do wybuchu apokaliptycznego niepokoju”.

Kup bilety na Tima Heideckera tutaj

Nagrany z jego zespołem The Very Good Band — z udziałem jego córki, Amelii — WymykaMuzyka 's oddaje surową chemię muzyków grających razem na żywo. „Moje ulubione płyty to te, które zostały nagrane w pokoju z zespołem grającym” – wyjaśnił Hedicker, wymieniając Boba Dylana i The Band jako inspirację. „I to właśnie zrobiliśmy”.

Wzmacniając tę ​​energię, teledysk do singla „Well's Running Dry” zaczyna się od materiału filmowego, na którym Heidcker i zespół przygotowują się w studiu, opracowując aranżację utworu na miejscu. Tekstowo piosenka opisuje zmagania z blokadą pisarską, o której Heidecker martwił się, że początkowo „nie będzie fajnie o niej mówić”. „Ale sekundę później pomyślałem: »Cóż, to jest trudne i ekscytujące«” — wyjaśnił. „Przekroczmy to”.

Ogólnie rzecz biorąc, nowa muzyka wydaje się być odpowiednim wpisem do annałów twórczych dokonań Heideckera. „Ludzie często pytają mnie o różnicę między tworzeniem muzyki a komedią” — powiedział. „W końcu doszedłem do punktu, w którym pomyślałem: 'Przestańmy myśleć o tych rzeczach jako o gatunkach'. Wychodzi w różnych formatach, ale mam nadzieję, że wszystko stanie się jedną wielką rzeczą, którą tworzę. Myślę, że jest to dość spójne”.

W międzyczasie Heidecker wystąpi na kilku nadchodzących koncertach, otwierając Waxahatchee i Snail Mail na wschodnim wybrzeżu. Kup bilety tutaj.

Wymyka Dzieło sztuki:

Tim Heidecker Slipping Away okładka albumu Well's Running Dry lista utworów singiel teledysk 18 października transmisja strumieniowa zobacz The Very Good Band 2024 daty tras koncertowych bilety

Wymyka Lista utworów:
01. Studnia wysycha
02. Trippin' (Ślizganie się)
03. Tak jak ja
04. Tata Roku
05. Dół 8.
06. Coś Gdzieś
07. Łuki i strzały
08. Hej, czy mógłbyś zadzwonić do mojej mamy?
09. Poszedłem do miasta
10. Dzwony dzwonią

Tim Heidecker Slipping Away okładka albumu Well's Running Dry lista utworów singiel teledysk 18 października transmisja strumieniowa zobacz The Very Good Band 2024 daty tras koncertowych biletyFuente

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button