Entertainment

Viola Davis będzie współpracować z Jamesem Pattersonem przy nowej powieści

Wiola Davis przechodzi od roli nagradzanej aktorki do współpracy z autorką bestsellerów nad nową powieścią.

58-latek obecnie pracuje u boku James Patterson77, współtworzy nową historię, której tytułu jeszcze nie podano, a której głównym bohaterem jest wpływowa postać stojąca przed kluczową decyzją.

Ten nowy projekt pojawił się dwa lata po tym, jak Viola Davis wydała swoje wspomnienia.

Artykuł jest kontynuowany poniżej reklamy

Viola Davis zostanie pisarką

MEGA

Aktorka z filmu „Jak uniknąć kary za morderstwo” łączy siły z Jamesem Pattersonem, aby wspólnie napisać powieść, której akcja będzie rozgrywać się „we współczesnych wiejskich rejonach Południa” – jak twierdzi Magazyn Ludzie.

Streszczenie książki mówi o „dynamicznej i błyskotliwej” sędzi Mary Stone, która przygotowuje się do podjęcia decyzji, która będzie miała „drastyczne reperkusje” dla jej małego hrabstwa, a potencjalnie dla całego kraju.

„Umiejętność Jamesa do tworzenia wciągających narracji z głębią i napięciem jest niezrównana i jestem zaszczycony, że mogę z nim pracować” – powiedział Davis w oświadczeniu, zgodnie z Ludzie, o współpracy z autorką bestsellerów. „Pisanie o postaci tak fascynującej jak sędzia Mary Stone było niezwykłym doświadczeniem i wierzę, że czytelnicy będą głęboko poruszeni jej podróżą”.

Artykuł jest kontynuowany poniżej reklamy

„Ta współpraca to spełnienie moich marzeń. Nie mogę się doczekać, aby podzielić się owocami naszej kreatywnej synergii ze światem” – dodała.

Artykuł jest kontynuowany poniżej reklamy

James Patterson o współpracy z Violą Davis

77-letni autor bestsellerów powtórzył uwagi Davisa w swoim własnym oświadczeniu. „To zaszczyt pracować z Violą Davis… Jej pamiętnik „Finding Me” był jednym z najbardziej wnikliwych i budujących, jakie kiedykolwiek czytałem” — powiedział.

„Jej dar opowiadania historii w filmie i nie tylko, a także jej hojny duch, nie mają sobie równych” – kontynuował. „I rzadko zdarzał się ważniejszy moment, aby rzucić światło na tematy poruszane w tej powieści. Nie mogłem sobie wymarzyć lepszej partnerki niż Viola”.

Patterson w przeszłości współpracował również z Billem Clintonem i Dolly Parton.

Artykuł jest kontynuowany poniżej reklamy

Czym jest „Finding Me”?

Viola Davis na 14. dorocznej gali rozdania nagród AAFCA
MEGA

W 2022 roku Viola Davis wydała pamiętnik zatytułowany „Finding Me”, do którego nagrała także audiobooka.

„Nagrywanie wersji audio utworu «Finding Me» było bardzo wrażliwym doświadczeniem” – powiedziała New York Times„Czułam, że przeżywam te chwile z każdym wypowiedzianym słowem. To sprawiło, że zaczęłam kwestionować, jak pamiętam rzeczy. To również sprawiło, że świętowałam to, co pamiętałam i co byłam w stanie wyrazić”.

„Co ważniejsze, doprowadziło mnie to do bardzo silnego uświadomienia” – kontynuowała. „A mianowicie, że przeszłość już nie istnieje. Nie ma już mocy, by mnie zranić. To różni się od mojej pracy aktorskiej, ponieważ jedyną osobą, za którą mogłam się schować, byłam ja sama. Nie było żadnej innej postaci”.

Artykuł jest kontynuowany poniżej reklamy

Little, Brown and Company opublikuje nową powieść

Viola Davis na światowej premierze filmu „AIR” w Amazon Studios
MEGA

Little, Brown and Company opublikuje powieść w twardej oprawie, w formacie ebooka i audiobooka we współpracy z firmą Davisa, JVL Media. Dystrybucją zajmie się Hachette Book Group w USA, a Penguin Random House UK w Wielkiej Brytanii i Commonwealth.

„W sercu każdej niezapomnianej opowieści jest historia, której wcześniej nie słyszałeś, z postaciami, za którymi kibicujesz, i pomysłami, które rzucają ci wyzwanie i na zawsze cię zmieniają. James Patterson i Viola Davis to dwaj artyści i opowiadacze historii, którzy są u szczytu swoich możliwości i robią to przy każdej pracy, w którą się angażują” – powiedziała Sally Kim, wydawca Little, Brown and Company, o nadchodzącym projekcie.

„Ta współpraca to ekscytujący prezent dla każdego, kto ceni historię”.

Aktorka z „Air” ujawnia swoją przyjemność

Viola Davis na wieczorze czytelniczym z okazji 50. rocznicy Literacy Partners i uroczystej kolacji
MEGA

Podczas rozmowy z New York Timeswielokrotnie nagradzana aktorka wyznała, że ​​jej książki, których czytanie jest dla niej niemoralne, są jedną z najpopularniejszych serii literackich do tej pory.

„Zdecydowanie moją winną przyjemnością była saga 'Zmierzch'” – powiedziała portalowi. „Myślę, że pochłonęłam je wszystkie w ciągu kilku dni i była to czysta, nieokiełznana rozrywka. Robiłam to, żeby poczuć się bliżej mojej siostrzenicy, ale ostatecznie sama czerpałam z nich przyjemność”.

Opowiedziała także o swoim „idealnym doświadczeniu czytelniczym”, które obejmuje „miłą filiżankę herbaty, prawdopodobnie Earl Grey” i „wygodny fotel”.

Artykuł jest kontynuowany poniżej reklamy

„Taka, w której możesz zarówno usiąść, aby być czujnym, jak i położyć się, aby być zrelaksowanym i kontemplacyjnym” – wyjaśnił Davis. „Wspaniała książka przenosi cię i przemienia. Przenosi cię do świata, który stworzył autor. I miejmy nadzieję, że widzisz siebie w szczegółach wszystkich postaci, w ich strumieniu świadomości. Wspaniała książka to idealne doświadczenie medytacyjne”.

Nie podano daty wydania ani tytułu powieści.

Source

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button