Entertainment

W głowie Michaela Beacha: przygotowanie, występ i pasja

Kariera Michaela Beacha to różnorodna mozaika zróżnicowanych i dynamicznych ról – od oddanych funkcjonariuszy organów ścigania po złożone postacie, poruszające się w moralnych szarościach.

Dzięki niedawnym znakomitym występom, w tym rolom w 100Burmistrz Kingstown, SWAT, Król Tulsyi Dead Boy Detectives, wszechstronność Beacha jest widoczna w każdej roli, której się podejmuje.

Beach w swoich projektach miał okazję zapoznać się z głęboko poruszającymi materiałami, w tym z poruszającą historią burmistrza Kingstown, w której bohater został potraktowany przez policję w trakcie buntu w więzieniu.

Michael Beach jako Kareen MoK S2 - Burmistrz Kingstown
(Dennis P. Mong, Jr./Paramount+)

Naszą rozmowę rozpoczęliśmy od zapytania Beacha, co czuje, patrząc wstecz na swoją bogatą i pełną sukcesów karierę.

Szczerze powiedział: „Nigdy nie oglądam się za siebie; zawsze patrzę do przodu. Każde nowe doświadczenie daje mi więcej narzędzi do działania, a patrząc wstecz 10, 20 lub 30 lat temu, te role wyglądałyby teraz inaczej”.

Powiązane: Tulsa King Sezon 2 – Wszystko, co wiemy do tej pory

Beach ma niezwykły talent do odgrywania ról stróżów prawa, ale nie czuje się do nich ograniczony.

„Nie czuję się zaszufladkowany, ponieważ grałem tak wiele różnych ról — policjantów, krewnych, prawników, lekarzy. W niektórych społecznościach nadal jestem facetem, który zdradza żonę z powodu dwóch filmów, które nakręciłem dekady temu” — mówi, rozmyślając o swojej różnorodnej karierze.

Michael Beach w serialu Dead Boy DetectivesMichael Beach w serialu Dead Boy Detectives
(Dzięki uprzejmości Netflix)

Jeden z jego ostatnich projektów, Dead Boy Detectives, pozwolił mu wyjść poza swoje zwykłe role. Beach zaśmiał się: „Niewielu ludzi może powiedzieć, że kiedykolwiek grało morsa. Reprezentuję wszystkie morsy na całym świecie — 'Źle się dla nas zachowałeś!'”

Siła przygotowania

Poświęcenie Beacha dla jego rzemiosła jest widoczne w jego podejściu do przygotowań. „Cóż, dla mnie moja etyka pracy jest bardzo ważna, ponieważ jest reprezentatywna dla tego, kim jestem. Nienawidzę przychodzenia nieprzygotowanym, ponieważ oznacza to, że nie sądzę, że będę w stanie zrobić wszystko, co w mojej mocy.

„Na planie dzieje się tak wiele rzeczy, na które nie masz wpływu i których nie możesz kontrolować, a ja nie lubię, gdy mnie to rzuca.

„Dlatego przygotowuję się tak bardzo, jak tylko mogę, ponieważ wiem, że te rzeczy się wydarzą, a także pozwala mi to być bardziej spontanicznym, co jest dość dziwne. Pozwala mi to czuć się tak gotowym, że trudniej jest wytrącić mnie z gry.

„Mam większą pewność siebie, czuję się swobodniej i jestem lepiej przygotowana, więc doceniam ten rodzaj przygotowania, który daje mi więcej swobody”.

Kareem wyjaśnia - burmistrz KingstownKareem wyjaśnia - burmistrz Kingstown
(Dennis P. Mong, Jr./Paramount+)

Radzenie sobie z wyzwaniami na planie

Rozważając Jeremy RennerPo powrocie na stanowisko burmistrza Kingstown Beach podzielił się początkowymi obawami, jakie mieli wszyscy. „Myślę, że wszyscy byli trochę zaniepokojeni tym, co mogli zrobić, a czego nie.

„Na przykład, kiedy go zobaczyłam po raz pierwszy, pomyślałam sobie: 'O cholera, powinnam go przytulić czy zrobić mu krzywdę? Ma rozwalone plecy i zrobię coś, czego nie powinnam robić.'

Powiązane: Data premiery i zwiastun 2. sezonu serialu Tulsa King – Stallone powraca!!

„Lubi się przytulać, więc zdenerwowanie i nieoczekiwane sytuacje szybko minęły, bo był bardzo podekscytowany powrotem na plan.

„Jeśli spojrzysz na dowolny wywiad, którego udzielił, zobaczysz, że był zdenerwowany jak każdy inny, ale z czasem stawał się coraz silniejszy i bardziej pewny siebie, aż w końcu pomyślałeś sobie: OK, ten koleś, nie ma w nim nic nowego; jest tak samo zajebisty jak zawsze”.

Kapitan Moore w mundurze - Burmistrz Kingstown Sezon 2 Odcinek 1Kapitan Moore w mundurze - Burmistrz Kingstown Sezon 2 Odcinek 1
(Dennis P. Mong Jr./Paramount + © 2022 Viacom International Inc. Wszelkie prawa zastrzeżone.)

Regularny uczestnik serialu Burmistrz Kingstown

Status plaży na Burmistrz Kingstown zmieniono na sezon 3.

„Zaproponowano mi, abym był stałym członkiem serialu w sezonie 2 Mayor of Kingstown, ale z wielu powodów biznesowych i innych nie wyszło. Nie byłem stałym członkiem serialu w sezonie 2, ale jeśli zauważysz, byłem raczej stałym członkiem serialu; technicznie rzecz biorąc, to nie był stały członek serialu.

„W trzecim sezonie problemy, które mieliśmy w drugim sezonie, a które były technicznymi sprawami biznesowymi, zniknęły. Udało nam się to rozwiązać, abym mógł być stałym członkiem serialu w trzecim sezonie. Przez ostatnie dwa lata czułem się jak stały członek serialu, a oni zawsze traktowali mnie bardzo dobrze i ciepło”.

„Zawsze czułem, że mam coś fajnego do wniesienia do serialu, więc nie czułem, żeby to się aż tak bardzo różniło od sezonu drugiego do trzeciego”.

Kareem wykonuje swoją pracę - burmistrz KingstownKareem wykonuje swoją pracę - burmistrz Kingstown
(Dennis P. Mong, Jr./Paramount+)

Nowe podejście Kareema

Historia Kareema w filmie „Burmistrz Kingstown” odzwierciedla jego długi pobyt w więzieniu i okrucieństwa, których doświadczył po drodze.

„Powiedziałbym, że Kareem jest tym facetem, który – jeśli chodzi o obsadę i postacie w serialu – spędził w więzieniu prawdopodobnie tyle samo czasu, jeśli nie dłużej, co ktokolwiek inny w serialu, więc jest w pobliżu.

Powiązane: Tulsa King będzie emitowany na antenie CBS tego lata – co musisz wiedzieć

„Znalazł sposób, aby trzymać wszystkie problemy nie wszystkich, ale te niszczycielskie problemy, które mieli ludzie w tym mieście. Znalazł sposób, aby trzymać je na dystans, i miał wspaniałe życie rodzinne i tak dalej. Dopiero zamieszki sprawiły, że nie mógł już tego robić i jak głęboko i osobiście to na niego wpłynęło.

„Teraz, w tym roku, walczy, by wrócić do bycia facetem, którym był kiedyś, ale nieuchronnie, zwłaszcza w programie takim jak Mayor of Kingstown, to wyzwanie będzie bardzo trudne do pokonania. Musicie obserwować, czy faktycznie może je pokonać”.

Trening siłowy - Burmistrz Kingstown Sezon 2 Odcinek 2Trening siłowy - Burmistrz Kingstown Sezon 2 Odcinek 2
(Dennis P. Mong Jr./Paramount + © 2022 Viacom International Inc. Wszelkie prawa zastrzeżone.)

Kareem kwestionuje pogląd Mike’a na temat systemu więziennego

Jedną z największych bitew na Burmistrzu Kingstown jest ta między Mikiem i Kareemem, przy czym Kareem nie krył swoich wpływów w więzieniu.

„Myślę, że Kareem jest jedną z niewielu osób w serialu, która nie uważa, że ​​Mike ma pozytywny wpływ na życie w Kingstown. Wszyscy myślą, że Mike jest tym facetem, 'Och, Mike to rozwiązuje, Mike to trzyma na dystans, Mike powstrzymuje wszystko przed wybuchem.'

„Kareem mówi: „Co on robi?” Miasto, więzienie, wszystko to jest nadal popieprzone, a to z powodu nieustannego przekonania, że ​​musimy robić coś innego niż to, do czego przeznaczony jest normalny system więzienny. Myślę, że Kareem próbuje do tego wrócić.

„Kareem próbuje powrócić do punktu, w którym pierwotna idea, koncepcja więzienia poprawczego, nie była uwikłana w całą tę politykę, wzajemne wbijanie noża w plecy, zawieranie wzajemnych układów i tym podobne rzeczy.

„Kareem walczy o powrót do podstawowych zasad tego, czym powinno być uwięzienie, i myślę, że wierzy, że Mike jest częścią problemu, biorąc pod uwagę to, w co się ono przekształciło.

„Chociaż myślę, że ma pewien szacunek dla Mike’a, uważa po prostu, że sposób, w jaki Mike robi rzeczy, nie jest pomocny. Jego pomysłem jest zrobienie tego tak, jak było to pierwotnie zamierzone, ale Kareem walczy; pcha 100-funtowy głaz po zboczu góry”.

Kareem w telefonie - burmistrz KingstownKareem w telefonie - burmistrz Kingstown
(Dennis P. Mong, Jr./Paramount+)

Ewolucja Kareema

Beach zagłębił się w to, jak Kareem ewoluował. „Uwielbiam sztukę mojej postaci, ponieważ w pierwszym sezonie widzisz pewnego siebie, wyluzowanego kapitana straży. Z powodu zamieszek możesz zobaczyć, jak to na niego wpłynęło i jak nadal na niego wpływa.

Powiązane: Recenzja odcinka 5 sezonu 3 serialu Burmistrz Kingstown – Iris

„A potem, w trzecim sezonie, widać, jak i jaki wpływ miała ta sytuacja na jego życie rodzinne i jak bardzo stara się walczyć ze wszystkimi krzywdami, jakie zostały mu wyrządzone pod względem emocjonalnym i psychicznym.

„Tak więc ta podróż była czymś, co zostało zbadane w sezonie 3 i było super. Świetnie się bawiłem. Dużo głębokich i osobistych rzeczy, które sprawiały mi dużo frajdy.

Kareem w garniturze - burmistrz KingstownKareem w garniturze - burmistrz Kingstown
(Dennis P. Mong, Jr./Paramount+)

Tulsa King Sezon 2 i kolejne

Omawiając Tulsę King, Beach podkreśla znaczenie rozwijania postaci wokół postaci centralnej. „Chociaż to program Sly'a, gdy już stworzysz postać, musisz rozwinąć te, które są w jego orbicie. To będzie miało miejsce w tym sezonie”.

Podkreślił napięcie między Markiem i Dwightem, którzy rywalizują o wpływy na Tysona. Mark powróci, walcząc o przyszłość Tysona przeciwko Dwightowi, ciągnąc go między tym, co każdy z nich oferuje. Chodzi o kwestionowanie tego, co jest dobre, a co złe.

„Czy to jest złe, jeśli tego nie widzisz?” – zastanawiał się, zauważając, że ludzie widzą błyski i błyski kogoś takiego jak Dwight, który popisuje się pieniędzmi, i dają się porwać ekscytacji.

„W sezonie 1. zaczęliśmy naprawdę dobrą relację, która w sezonie 2 jeszcze bardziej się rozwija, i to, jak na tę relację wpływa decyzja o pójściu do łóżka z gangsterką.

„Jak zatwardziały przestępca, który spędził w więzieniu 25 lat za morderstwo, jedynym problemem jest to, że relacje w rodzinie wkraczają na wyższy poziom w sezonie 3, i to bardzo”.

Stając w obronie Tysona - Tulsa KingStając w obronie Tysona - Tulsa King
(Brian Douglas/Paramount)

Współpraca marzeń

Zapytany o przyszłe współprace, Beach wyraził swój podziw dla Meryl Streep i Toma Cruise'a. „Meryl Streep jest jedną z moich ulubionych od lat. Tom Cruise jest tak oddany swojej pracy. Pamiętam, jak skakał między budynkami i złamał kostkę — daje z siebie wszystko”.

Powiązane: Spojrzenie wstecz na 100:
Michael Beach dzieli się swoim podejściem do szczupaka, ulubionymi wspomnieniami i nie tylko!

Poświęcenie, wszechstronność i wnikliwe podejście Michaela Beacha do swoich ról sprawiają, że wyróżnia się w branży rozrywkowej. Niezależnie od tego, czy gra policjanta, ojca czy morsa, wnosi głębię i autentyczność do każdej postaci, pozostawiając trwały wpływ na widzów.

Serial Beach można oglądać co tydzień w programie Mayor of Kingstown na kanale Paramount+, w pierwszym sezonie serialu Tulsa King na kanale Paramount+ (wkrótce także w CBS!), a premiera drugiego sezonu odbędzie się we wrześniu.

Source

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button