Entertainment

Walka sądowa Marlona Wayansa o tajną córkę nabiera tempa, gdy były partner domaga się podstawowej opieki fizycznej

Marlon Wayans' były, Brittany Morelandchce mieć wyłączne prawo do opieki nad córką, którą ukrywa, i oczywiście komik jest temu przeciwny.

Marlon Wayans niedawno wypowiedział się na temat sporu o opiekę nad córką, co prawdopodobnie dodało napięcia do i tak trudnej sytuacji.

Artykuł jest kontynuowany poniżej reklamy

Marlon Wayans wzywa do wspólnej opieki nad córką Axl

MEGA

W odpowiedzi na wniosek byłej partnerki o przyznanie im głównej opieki fizycznej nad dzieckiem, Wayans wniósł o wspólną opiekę fizyczną i prawną.

Do sporu prawnego doszło po petycji Morelanda, która na początku tego roku trafiła do Sądu Najwyższego w Los Angeles. Moreland chciał w niej ustanowić Wayansa prawnym ojcem i domagał się przyznania mu głównej opieki nad dzieckiem.

W swojej odpowiedzi Wayans zakwestionował prośbę Moreland, aby pokrył wszystkie zaległe wydatki związane z ciążą i porodem. Zamiast tego zaproponował, aby obie strony podzieliły się finansową odpowiedzialnością za te koszty.

Dokumenty sądowe uzyskane przez W kontakcie ujawniają, że 51-latka zwróciła się również do sądu o nieprzychylenie się do wniosku Moreland o pokrycie przez niego kosztów prawnych, nalegając, aby każda ze stron pokryła własne koszty prawne.

Artykuł jest kontynuowany poniżej reklamy

Gwiazda „White Chicks” opowiedziała o żądaniach finansowych Morelanda

Wcześniej w marcu The Blast poinformował, że Wayans odniósł się do obaw dotyczących publicznego postrzegania jego decyzji o trzymaniu prywatnego życia Axl z dala od mediów społecznościowych. Podkreślił swoje pragnienie ochrony jej, stwierdzając:

„Cała miłość, cały Bóg. Dziecko nie jest tajemnicą. Mama ma został opublikowany. Ale postanowiłam zachować prywatność dziecka w tajemnicy. To nie jest niczyja sprawa. Media społecznościowe są toksyczne i niebezpieczne, a ja chciałabym zapewnić jej spokój.

Ojciec trójki dzieci nie chciał również wyrazić frustracji z powodu żądania Morelanda dotyczącego alimentów w wysokości 21 tys. dolarów miesięcznie, wybierając optymistyczne nastawienie.

Jednak pomimo decyzji o „pozostaniu w miłości i świetle”, Wayans wyraził niezadowolenie z prośby swojej byłej żony o przyznanie mu głównej opieki fizycznej i prawnej, ograniczając swoją rolę do prawa do odwiedzin.

Artykuł jest kontynuowany poniżej reklamy

„Czy płacisz tyle pieniędzy miesięcznie i jesteś nazywany „gościem”? Zrób matematykę”, zauważył Wayans, nazywając sytuację „urojeniową”.

Weteran Hollywood skrytykował również Moreland za żądanie wyższej kwoty niż 18 tys. dolarów, które płacił co miesiąc, określając jej stanowisko jako „uprawnione”.

W obliczu tych wyzwań Wayans oświadczył, że pozostawi postępowanie prawne swoim prawnikom i boskiej interwencji.

Artykuł jest kontynuowany poniżej reklamy

Wewnątrz żądań Morelanda od Wayansa

Walka Wayansa o opiekę ujawniła, że ​​matka Axla żądała znacznej miesięcznej kwoty 22 080 dolarów na pokrycie wydatków związanych z córką. Raport szczegółowo opisał petycję Moreland złożoną w sądzie, opisując jej potrzeby finansowe i oczekiwania.

34-latek wyszczególnił rozbicie tych wydatków, które obejmowały 5 tys. dolarów na czynsz, 9 tys. dolarów na jedzenie, opiekę dzienną i inne różne koszty. Dodatkowe 1500 dolarów przeznaczono na ubrania Axla i mundurki programowe.

Moreland zażądała również 2000 dolarów miesięcznie przeznaczonych na „opiekę nad dzieckiem”, aby pomóc jej wrócić do pracy. W swojej petycji wskazała na szacowany miesięczny dochód Wayansa wynoszący 200 000 dolarów, podkreślając swoje przekonanie, że żądana kwota była uzasadniona.

Artykuł jest kontynuowany poniżej reklamy

Dom Wayansa został włamany, gdy brat Keenen spał

W trakcie trwających walk o opiekę Wayans stanął w obliczu kolejnej porażki, gdy jego rezydencja w Encino padła ofiarą zuchwałego włamania. The Blast poinformował, że incydent miał miejsce w zeszłą sobotę około 2:30 rano, gdy Wayansa nie było w domu.

Źródła w organach ścigania podały, że dwóch intruzów włamało się na posesję gwiazdy przez podwórko i wybiło tylną szybę.

Co ciekawe, starszy brat Wayana, Keenen Ivory, który był obecny w chwili zdarzenia, podobno usłyszał odgłos tłuczonego szkła, ale postanowił wrócić do łóżka.

Keenan nie zauważył napadu aż do powrotu pracowników Wayans na posesję około godziny 8:00 rano tego dnia.

Wnętrze luksusowej posiadłości Marlona Wayansa w Encino

Marlon Wayans na NBCUniversal Summer Press Day 2018
MEGA

Niedawne zuchwałe włamanie do luksusowej posiadłości gwiazdy telewizyjnej stanowiło wyraźny zwrot w stosunku do pochwał, jakie otrzymała po przejęciu posiadłości dwa lata temu.

Zakupiony za 5,3 miliona dolarów, rozległy dom w stylu wiejskim o powierzchni 465 metrów kwadratowych oferuje pięć sypialni, pięć łazienek i dwie toalety.

Dom zaprojektowano z dużą, otwartą przestrzenią mieszkalną, podkreśloną efektownymi szklanymi drzwiami obrotowymi i podwójnym wejściem.

Jadalnię zdobią wbudowane szafki prowadzące do eleganckiego barku z dużą ilością miejsca na szkło i napoje.

Naprzeciwko baru znajduje się salon pełen klasy, z marmurowym kominkiem sięgającym od podłogi do sufitu i przesuwanymi szklanymi drzwiami wychodzącymi na spokojne podwórko.

Artykuł jest kontynuowany poniżej reklamy

Posiadłość oferuje dodatkowe udogodnienia na zewnątrz, w tym jadalnię, basen, spa i palenisko. Dom gościnny oferuje wszechstronny potencjał i może być używany jako domowa siłownia.

Source

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button