Entertainment

Water From Your Eyes zapowiada nową EP-kę, cover „The Good Ship Lifestyle” Chumbawamba: Posłuchaj

Zespół Water From Your Eyes zapowiedział wydanie nowej EP-ki z coverami, która będzie zawierać cztery utwory. Odtwarzacz MP3 1 dotrze w najbliższy piątek, 12 lipca, za pośrednictwem Matador. Rachel Brown i Nate Amos nagrali wersje utworów Adele, Ala Greena, Third Eye Blind i Chumbawamba na nową płytę. Dzisiaj podzielili się swoją interpretacją piosenki Chumbawamba z 1997 roku „The Good Ship Lifestyle”. Sprawdźcie to poniżej.

Brown i Amos nagrywają Odtwarzacz MP3 1 mniej więcej w tym samym czasie, kiedy śledzili swój debiut Matador w 2023 r., Wszyscy są zmiażdżeni. EP podąża śladami ich cover LP z 2021 r., Piosenki kogoś innego. Omawiając nowy rekord w materiałach prasowych, Water From Your Eyes napisał:

Są to okładki, które wykonaliśmy w tym samym czasie, gdy kończyliśmy Wszyscy są zmiażdżeni. Nate wybrał „Good Ship Lifestyle”, a Rachel wybrała pozostałe trzy. Chumbawamba jest naszym oczywistym faworytem, ​​ale jest pomiędzy Adele w stylu The Cure a Al Green jako najbardziej lewicowe covery, jakie mogliśmy wybrać. Uważamy, że jest zabawny i dobry, ale ostatecznie to słuchacze sami zdecydują.

Water From Your Eyes zagrają w tegorocznej edycji Festiwal Muzyczny Pitchfork w sobotę 20 lipca. Bilety są jeszcze dostępne TutajW ich zespole koncertowym grają obecnie gitarzysta Al Nardo i perkusista Bailey Wollowitz.

Przeczytaj ponownie utwór Quinna Morelanda z 2022 r. Rising na temat zespołu „Alt-Pop Duo Water From Your Eyes Commit to the Bit”.

Wszystkie produkty prezentowane na Pitchfork są niezależnie wybierane przez naszych redaktorów. Jednak gdy kupujesz coś za pośrednictwem naszych linków detalicznych, możemy otrzymać prowizję partnerską.

Water From Your Eyes na Pitchfork Music Festival 2024

Fuente

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button