Sports

Wideo pokazuje Briana Dabolla testującego Jaydena Danielsa w wywiadzie przed NFL Combine

(Zdjęcie: Aaron J. Thornton/Getty Images)

NFL Combine to niezwykłe wydarzenie: targi pracy dla młodych, niezwykle utalentowanych sportowców, którzy są o krok od stania się milionerami.

Ten pokaz staje się z roku na rok coraz bardziej przejrzysty, a najnowsze informacje na ten temat można znaleźć w uznanym programie HBO „Hard Knocks”.

Po raz pierwszy serial skupia się na ruchach drużyny poza sezonem. W tym roku skupiono się na New York Giants.

Trener Brian Daboll może stanąć przed decydującym momentem sezonu w Nowym Jorku w swoim trzecim sezonie, po występie w 2023 roku, w którym zanotował bilans 6-11.

Na nagraniu widać go z rozgrywającym drużyny LSU, zdobywcą Trofeum Heismana, Jaydenem Danielsem, który ostatecznie trafił do Waszyngtonu jako drugi wybór w drafcie.

Liga NFL opublikowała fascynujący film, na którym Daboll wystawia Danielsa na próbę podczas wywiadu przed tegorocznym NFL Combine.

Trener przedstawił Danielsowi hipotetyczną grę i zapytał go, jak zareagowałby, gdyby obrona znajdowała się w pozycji Cover 1.

Daboll odpowiedział, że młody rozgrywający udzielił „dobrej odpowiedzi”.

Daniels to niezwykle utalentowany rozgrywający, który ma niepowtarzalną okazję zabłysnąć w drużynie, która spragniona jest przywództwa na pozycji środkowego.

Otrzyma klucze do stolicy kraju, jeśli w jakiś sposób uda mu się przeprowadzić drużynę Commanders obok drużyn Cowboys i Eagles i powrócić do fazy play-off NFL.

Wielu uważa, że ​​ma on talent potrzebny do osiągnięcia właśnie tego.

Jeśli chodzi o Giants Dabolla, drużyna ostatecznie zdecydowała się grać tak, jak jest teraz, z Danielem Jonesem na czele Nowego Jorku, i zrezygnowała z szansy na wybór młodego rozgrywającego znajdującego się w czołówce draftu.

NASTĘPNY:
Brandon Aiyuk sugeruje, że chce grać z początkującym rozgrywającymSource link

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button