Entertainment

Will Ferrell czuł się „bardzo zawstydzony” swoim prawdziwym imieniem, gdy był dzieckiem

Amanda Edwards/Getty Images

Will Ferrell nie był dumny ze swojego imienia, gdy był dzieckiem.

„To drobnostka – tak naprawdę to nie jest nawet trauma – ale pamiętam, że czułem się bardzo zawstydzony, ponieważ moje prawdziwe imię to John, John William Ferrell, więc [the] „Pierwszego dnia szkoły byłbym Johnem” – powiedział 56-letni Ferrell w odcinku z wtorku 9 lipca Christina Applegate I Jamie-Lynn SiglerS “Niechlujny” podcastu.

Dodał: „Nauczyciel pytał: »John Ferrell?«, a ja czułem się bardzo zawstydzony, gdy musiałem odpowiadać: »Otóż, ja jestem nazywany Will, a nie John«”.

„Nie wiem, dlaczego było dla mnie takie zawstydzające, że musiałem tłumaczyć: »Tak naprawdę jestem Will«” – zauważył.

„Ludzie prawdopodobnie będą tego słuchać i pomyślą: »To najgorsza rzecz na świecie«” – zażartował Ferrell, na co Applegate odpowiedział: „Właśnie straciliśmy każdego, kto miał na imię John”.

Ten Jak ukraść księżyc 4 gwiazda skomentowała kolejny „problem” z dzieciństwa — swoje „proste blond włosy”, które „robiły się coraz bardziej kręcone”.

Will Ferrell był zawstydzony swoim imieniem
Douglas McFadd/Getty Images

„Więc w czwartej klasie miałbym przedziałek, taki falowany przedziałek” – wspominał. „Kiedy skończyłem szkołę podstawową, pierwszy dzień gimnazjum był bardzo traumatyczny, ponieważ musiałem po prostu zapuścić włosy do pasa. Nie mogłem już ich czesać”.

Ferrell kontynuował, mówiąc, że „czteroklasista Will naprawdę interesował się sportem, był bardzo sumiennym uczniem”, dodając: „Ale w młodym wieku, [I was] „Wciąż próbuję rozśmieszyć moich przyjaciół.”

Obsada Wedding Crashers – Gdzie Są Teraz Owen Wilson Rachel McAdams i Więcej 055

Powiązany: Aktorzy „Polowania na druhny”: Gdzie są teraz?

Wedding Crashers nauczył całe pokolenie kinomanów, że najfajniejsze imprezy to te, na których nikogo nie znasz. Film, który ukazał się w lipcu 2005 r., opowiada historię Johna Beckwitha (Owen Wilson) i Jeremy'ego Greya (Vince Vaughn), którzy chodzą na śluby nieznajomych, aby poderwać kobiety. Wszystko idzie dobrze, dopóki nie […]

„Byłem jak sumienny klasowy błazen” – powiedział. „Do pewnego stopnia się wygłupiałem. Jeśli nauczyciel powiedział „Proszę przestać”, myślałem sobie „Ogarnąłeś”.

Ferrell, który pojawił się w odcinku z okazji 20. rocznicy Prezenter: Legenda Rona Burgundy'egozagrała w filmie z 52-letnią Applegate, który okazał się wielkim hitem.

Duet ten grał dysfunkcyjną parę na wizji w filmie z 2004 roku, w którym Ferrell grał prezentera Rona Burgundy'ego, a Applegate grała Veronicę Corningstone, toksyczną prezenterkę i dziewczynę Burgundy'ego, z którą ten był na przemian związany.

„Pod koniec dnia Christina po prostu spełniła wszystkie wymagania” – powiedział Ferrell o obsadzeniu Applegate w Prezenterzauważając, że była „zabawna, inteligentna, twarda”, pozwalając swojej postaci „stawić czoła tym głupcom, a ona była najmądrzejszą osobą w pomieszczeniu”.

Source link

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button