Entertainment

Zwiastun najciemniejszego filmu roku tylko podpowiada, dlaczego musisz go zobaczyć

Choć założenie może wydawać się proste, powiedzmy po prostu, że ten zwiastun nie zdradza absolutnie niczego na temat „Osy”. Od razu widać, że zarówno Natalie Dormer, jak i Naomie Harris działają na poziomie jeszcze bardziej imponującym niż ich poprzednie dzieła, wydobywając z siebie to, co najlepsze (najgorsze?), aby przekonująco przedstawić dwie osoby, które ledwo mogą znieść swoją obecność… ale które nie mogą też uciec od siebie. Heather jest dręczoną gospodynią domową, żoną bogatego mężczyzny, którego zaczęła nienawidzić (Dominic Allburn), aż pewnego dnia postanawia, że ​​ma już dość. Kiedy nawiązuje kontakt ze swoją starą koleżanką z klasy, Carlą, która jest teraz w ciąży i walczy o to, aby związać koniec z końcem, zaczynają się układać plany, które mogą przynieść korzyści im obu jednocześnie. Powiedzenie czegokolwiek więcej zepsułoby całą masę szokujących niespodzianek, więc po prostu pozwolę /Reżyser filmu Michael Boyle podsumowuje to w swojej recenzjigdzie (bardzo trafnie) stwierdził:

Tempo nigdy nie zwalnia, napięcie nigdy nie opada, a dwie główne role są zawsze w pełni przekonujące. „The Wasp” to film o trwającej złości i żalu, o ropiejącej, często uzasadnionej urazie, którą pozornie szczęśliwi ludzie mogą nosić w sobie przez całe życie. Jest niepokojący i niewygodny, ale z pewnością nigdy nie jest nudny. Przynajmniej „The Wasp” zostanie z tobą na długo po napisach końcowych.

Połącz to z tym, co z pewnością wydaje się najlepszymi występami Harrisa i Dormera, a nie mogę sobie wyobrazić, dlaczego nie chciałbyś umieścić tego thrillera na swoim radarze. Zaznacz w kalendarzu datę 30 sierpnia 2024 r., kiedy „Osa” wejdzie do kin.

Source

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button