Entertainment

10 najlepszych ról Toma Hanksa

Top Performances to cykliczna funkcja, w której definitywnie wybieramy najlepsze występy kultowego aktora lub aktorki. Ponownie odwiedzamy eklektyczną filmografię Toma Hanksa na cześć jego urodzin 9 lipca.


Świat kina nadal nie wie, co zrobił, żeby zasłużyć na Toma Hanksa. Aktor jest kluczową częścią doświadczenia filmowego i zawsze nim był od swoich początków. Hanks jest facetem w roli, w którą nie możesz nie uwierzyć, że jest całkowicie prawdziwa. To mężczyzna, który rozgrzewa twoje serce, nawet gdy jego postać nie wypowiada ani jednej ciepłej kwestii. Od jego wczesnej 80. uroku do późniejszej dramatycznej pracy, jest obecny i dostrojony, zmieniając swój ton, kwestie i obecność, aby lepiej pasować do ogólnego celu filmu, w którym występuje.

Ponieważ przeskoczył z komedii do dramatów, metoda Hanksa na wybór filmów, w których występuje, wydaje się być nieco losowa. Ale jak powiedział USA Weekend w 2004 roku istniał sposób na odróżnienie dobrych jabłek od złych.[Since] Ich własna ligato nie może być dla mnie po prostu kolejny film”, powiedział. „Musi istnieć jakieś wszechogarniające pragnienie lub uczucie, że chcę zrobić ten konkretny film. Chciałbym założyć, że jestem gotów pójść każdą drogą, aby zrobić to dobrze”.

I tak właśnie jest. Przez wiele dekad filmów Hanks pokazał, że potrafi nie tylko być uroczą postacią, ale także kimś, kto potrafi dostosować się do gatunku filmu, a także posunąć go dalej. Choć często w sposób powściągliwy, wnosi do filmów, w których gra, pewien poziom spokoju, pewność, że wszystko potoczy się tak, jak miało potoczyć się, nawet jeśli oznacza to smutne zakończenie. Ta zręczność wznosi toast lub dwa. Na razie wystarczy mu słowny aplauz — o ile zrobi sobie wystarczająco długą przerwę między występami w filmach, aby go usłyszeć.

Nina Corcoran
Fuente

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button