Sports

Analityk broni Deshauna Watsona pośród krytyki

(Zdjęcie: Nick Cammett/Getty Images)

W drużynie Cleveland Browns wiele się zmieniło na pozycji rozgrywającego.

Przez lata musieli radzić sobie z nieustającą zmianą rozgrywających, dlatego nie dziwi ich brak sukcesów od czasu przywrócenia do pracy.

Dlatego też Tony Rizzo z ESPN Cleveland będzie nadal wspierał Deshauna Watsona w jego zmaganiach.

W swoim programie radiowym stwierdził, że chociaż niektórzy fani woleliby, żeby Watson nie grał w drużynie, on i tak będzie go wspierał, tak jak wspiera wszystkich graczy Browns.

Prawdę mówiąc, pozyskanie Watsona było dość kontrowersyjną decyzją, ponieważ znajdował się w samym środku cyklonu i pod względem prawnym znajdował się w bardzo skomplikowanej sytuacji.

Nic dziwnego, że zarówno on, jak i organizacja, zostali za to ostro skrytykowani, a niektórzy od tamtej pory życzyli mu porażki.

Watsonowi jak dotąd nie udało się wywrzeć oczekiwanego wpływu na grę w Cleveland, czy to z powodu zawieszenia, słabej gry, czy też kontuzji kończącej sezon.

Mimo wszystko, jest on jedynym wyborem, jaki mają obecnie Browns.

Nadal jest tym samym utalentowanym rozgrywającym, którym był w czasach gry w Houston Texans, i widać było w nim przebłyski tego talentu.

Niemniej jednak zegar zdecydowanie tyka, a kibice mają prawo tracić cierpliwość, więc musi pokazać, na co go stać w 2024 roku, w przeciwnym razie organizacja może zostać zmuszona do podjęcia trudnych decyzji.

NASTĘPNY:
Legenda Brownsów opowiada o walce z problemami zdrowotnymiSource link

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button