Sports

Analityk mówi, że nadszedł czas, aby dwie gwiazdy NBA wkroczyły do ​​akcji

(Zdjęcie: Mike Lawrie/Getty Images)

Po tym, jak nie skorzystał z okazji powrotu do Los Angeles Clippers, co wydawało się być dla niego niekorzystną ofertą, Paul George zdecydował się podpisać kontrakt z Philadelphia 76ers, którzy interesowali się nim od momentu rozpoczęcia wolnych transferów w NBA tego lata.

Po pięciu sezonach, w których Clippers nie potrafili sprostać aspiracjom walki o tytuł, George ma nadzieję zacząć od nowa, grając u boku dwóch głodnych sukcesu gwiazd w Filadelfii: Joela Embiida i Tyrese'a Maxeya.

Chociaż 76ers byli już uważani za siłę, z którą należało się liczyć w Konferencji Wschodniej, mając na czele tego dwugłowego potwora, powinni być w stanie przenieść grę na wyższy poziom po przybyciu George'a, który jest jednym z najlepszych dwukierunkowych zawodników w lidze.

Zach Lowe z ESPN twierdzi, że biorąc pod uwagę potencjał tego ruchu dla Filadelfii, nadszedł czas, aby George i Embiid osiągnęli swój pełny potencjał. Za pośrednictwem NBA on ESPN.

„Nadszedł czas, aby podjąć krok, na który czekaliśmy już od dłuższego czasu zarówno w przypadku Paula George’a, jak i Embiida” – powiedział Lowe.

Oprócz sprowadzenia George'a, co można uznać za największą zmianę poza sezonem w przypadku potencjalnego pretendenta do tytułu w lidze, 76ers byli w stanie przywrócić Kelly'ego Oubre Jr., a także podpisać kontrakt z Calebem Martinem i Andre Drummondem, a także pozyskać Jareda McCaina.

Chociaż w pozostałej części sezonu prawdopodobnie trzeba będzie pozyskać więcej graczy, Filadelfia ma bardzo solidny trzon zespołu i powinna być w stanie walczyć na Wschodzie w przyszłym sezonie i przez kilka następnych lat.

NASTĘPNY:
Paul George ujawnia swoje szczere myśli na temat Tyrese’a MaxeyaSource link

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button