Sports

Analityk wzywa Patriots do wymiany zawodnika Pro Bowl Pass Rushera

(Zdjęcie: Omar Rawlings/Getty Images)

Po odejściu Toma Brady'ego kilka lat temu z New England Patriots, w historii tej legendarnej drużyny NFL wiele się zmieniło, ponieważ legendarny trener Bill Belichick nie potrafił naprawić sytuacji z Macem Jonesem, a teraz drużyna przechodzi pełną przebudowę.

Po 24 sezonach w New England Belichick został zwolniony przez właściciela Roberta Krafta. Wielu spodziewało się takiego ruchu, ponieważ drużyna straciła swój urok i nie była już postrzegana jako siła, z którą trzeba się liczyć.

Ponieważ Patriots nie budzili już strachu w sercach przeciwników, nic dziwnego, że Kraft postanowił rozstać się z Belichickiem i rozpocząć proces przebudowy, który obejmował wymianę Jonesa do Jacksonville Jaguars.

Teraz, gdy przebudowa zespołu rozpoczęła się z Jerodem Mayo na czele i debiutantem Drake'iem Maye'em na środku, władze Patriots muszą podjąć decyzję w sprawie prawdopodobnie najlepszego gracza drużyny, rozgrywającego Pro Bowl Matthew Judona.

Były rozgrywający Patriots Christian Fauria powiedział, że New England również powinno pozbyć się Judona, za pośrednictwem „The Gresh & Fauria Show”.

„Podpisałbym z nim kontrakt, a potem bym go wymienił” – powiedział Fauria.

Chociaż pozbycie się prawdopodobnie najlepszego zawodnika i lidera na boisku jest posunięciem kontrowersyjnym, Patriots są w trakcie przebudowy, a tego typu działania są zwykle podejmowane w takiej sytuacji, aby zacząć od nowa i nie przepłacać zawodników, gdy celem nie jest wygrana, przynajmniej na razie.

Byłby to jednak ruch, który zniszczyłby obronę, a to może być jedyna rzecz, jaką Patriots mają obecnie na swoją korzyść, więc to kolejny trudny wybór dla Krafta i organizacji.

NASTĘPNY:
Podobno nowa dziewczyna Billa Belichicka pomogła mu coś zrozumiećSource link

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button