Entertainment

Anne Hathaway podobno prowadzi rozmowy w sprawie powrotu do sequela „Diabeł ubiera się u Prady”

Pietro S. D'Aprano/Getty Images dla Bulgari

Anne Hathaway podobno prowadzi rozmowy w sprawie powrotu diabeł ubiera się u Prady kontynuacja z jej innymi współpracownikami Meryl Streep, Emily Blunt I Stanley Tucci.

Aline Brosh McKennascenarzysta komedii modowej z 2006 roku, pracuje nad scenariuszem do kontynuacji filmu dla Disneya, jak donosiły różne media w lipcu 2024 roku. Producent Wendy Finerman powróci również, aby nadzorować projekt wraz z dyrektorem OG Dawid Frankelwedług Rozrywka tygodnik.

Oparte na Lauren Weisbergerpowieść o tym samym tytule z 2003 r., Diabeł ubiera się u Prady skupiony wokół postaci Hathaway, Andy'ego Sachsa, którego Pas startowy redaktor Miranda Priestly (Streep) zatrudnia się jako jej nowa podwładna. Miranda zmusza Andy'ego i asystentkę Emily Charlton (Blunt) do dyżuru 24/7. Podczas gdy Andy ostatecznie rezygnuje Pas startowydecydując się na bardziej stonowany styl życia w świecie mody, Emily pozostaje z Mirandą, magazynem i pracą, „za którą milion dziewczyn dałoby się zabić”.

„Pierwszy raz Meryl była Mirandą Priestly na spotkaniu z szefem studia” – powiedział Frankel EW w 2021 r., w 15. rocznicę. „Meryl wcieliła się w Mirandę na tym spotkaniu i nie było żadnej rozmowy o włosach; patrzyli Meryl w oczy i nie powiedzieli ani słowa”.

Wszystko, co obsada „Diabeł ubiera się u Prady” powiedziała o kontynuacji

Powiązany: Czy obsada „The Devil Wears Prada” zrobiłaby sequel? Co powiedzieli

Fani filmu Diabeł ubiera się u Prady od dawna mają nadzieję na kontynuację, ale obsada jest rozdarta co do powrotu do filmu z 2006 roku. Anne Hathaway zagrała Andy'ego, początkującego dziennikarza, który otrzymuje upragnioną pracę jako osobisty asystent Mirandy Priestly (Meryl Streep), wpływowej redaktorki magazynu mody o nazwie Runway (pomyśl: […]

Czytaj dalej, aby dowiedzieć się wszystkiego na temat diabeł ubiera się u Prady kontynuacja jak dotąd.

Którzy członkowie obsady powrócą w kontynuacji filmu „Diabeł ubiera się u Prady”?

Podobno Hathaway, Streep i Blunt prowadzą rozmowy w sprawie ponownego wcielenia się w swoje role w filmie diabeł ubiera się u Prady sequel. Tucci, który grał prawą rękę Mirandy, Nigela, również ma powrócić, wraz z reżyserem Frankelem, według EW.

Nie jest jasne, czy Adrian Grenierktóry wcielał się w rolę ekranowego chłopaka Hathaway, również powróci.

Tygodnik „Us Weekly” zwrócił się do Disneya z prośbą o komentarz, ale nie otrzymał natychmiastowej odpowiedzi.

O czym jest kontynuacja filmu „Diabeł ubiera się u Prady”?

Według Wiadomości Puckw sequelu Miranda nadal byłaby u steru Pas startowy i poruszanie się po dzisiejszym krajobrazie medialnym, w którym internet przejął władzę, a tradycyjne publikowanie nie jest już tym, czym było. Emily byłaby dyrektorem w luksusowym konglomeracie marek, który reklamuje się w magazynie, według doniesień.

Co obsada powiedziała o kontynuacji filmu „Diabeł ubiera się u Prady”?

Na pytanie, czy byłaby gotowa na drugi film, Streep odpowiedziała: Dostęp do Hollywood w 2012 r.: „Jasne, muszę schudnąć, ale zrobię to, jasne”.

Tymczasem Hathaway przyznała wcześniej, że nie jest pewna, czy powstanie kontynuacja, biorąc pod uwagę, jak bardzo zmienił się krajobraz medialny.

Duety aktor-reżyser, którzy wielokrotnie ze sobą współpracowali

Powiązany: Duety aktor-reżyser, którzy wielokrotnie ze sobą współpracowali

Niektóre kreatywne współprace są zbyt silne, aby pozwolić im być jednorazowymi. Martin Scorsese, Steven Spielberg i Quentin Tarantino należą do sławnych reżyserów, którzy zatrudniają tych samych aktorów do swoich filmów. Podczas wspólnego wywiadu dla Time z Tomem Hanksem w 2015 r. Spielberg zauważył, że on i […]

„Myślę, że ten film był w innej epoce, rozumiesz? Teraz wszystko stało się tak cyfrowe, a ten film skupiał się wokół koncepcji produkcji czegoś fizycznego” – wyjaśniła na Widok w listopadzie 2022 r. „Teraz jest po prostu zupełnie inaczej”.

Czy jest znana data premiery kontynuacji filmu „Diabeł ubiera się u Prady”?

Od lipca 2024 r. nie ma zaplanowanej daty premiery Diabeł ubiera się u Prady dalszy ciąg.

Source link

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button